Česká podpora 2

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ☼~TΣP~☼, 14/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s návrhy?

  1. Rozhodně ANO!

    12 hlasy(ů)
    92.3%
  2. Je mi to jedno!

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Nechme to tak, jak doposud!

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Rozhodně NE

    1 hlasy(ů)
    7.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☼~TΣP~☼

    ☼~TΣP~☼ Zelenáč fóra

    TAKHLE SI JDU PO FORU A ZAKOPNU O 1. INTELIGENTNÍ PŘÍSPĚVEK, KDE BĚHEM 5 MINUT 3 LIDI HLASOVALI PRO... TAKZE TO SEM DAVAM ZNOVA A HLASUJTE! :) KAŽDOPÁDNĚ TEN, CO SEM S TÍM PŘIŠEL ASI DOSTAL BAN...kopiruju tedy jeho prispevek

    https://board-cs.seafight.com/threads/ceska-podpora.17195/

    'musíte zkopírovat do adresy odkazu :)'

    Zdravím,

    mám takový návrh na zrušení české podpory. Sedí tam několik lidí, jejichž náplní práce je pouze přeposílání (kopírování) automatických odpovědí! Kdyby vlezli na účet a chybu si podrobně prohlédli a vyřešili, popřípadě odškodnili. Ale takto tam jsou celkem zbytečně. Zkopírovat automatickou zprávu a odeslat umí i retardovanej lachtan.

    Dnes jsem napsal na podporu, ohledně včerejší chyby, kdy jsem byl na moři s 0 HP a nemohl jsem ani hýbat lodí, ani střílet, nic. Poslal jsem i video. Přišla mi pouze automaticky vygenerovaná odpověď, jako téměř při každém kontaktování podpory. (ukázka není možná, protože by došlo k porušení pravidel! ale všichni si to umí dost dobře představit
    :)))

    Zde už je vidět ta logika, kdy oni mě odškodní a budu o tom informován na herním fóru? Už vidím to oficiální oznámení, že hráč HΣŁM¥S bude odškodněn!

    Tato zpráva mi přišla již po několikáté, ať už jsem psal ohledně nefungujícího moře, chyby ve hře, nefungujícího předmětu atd...

    Nicméně další automatická zpráva se odesílá v případě, kdy se např. seká moře:

    (ukázka není možná, protože by došlo k porušení pravidel! ale všichni si to umí dost dobře představit
    :)))

    Dle mého je toto naprosto zbytečné...

    Mám tedy návrh na zrušení podpory hry a případné potřebné řešení konat rovnou s TeamLeadrem na fóru!

    x

    Nebo ať se podpora vzpamatuje a odpovídá individuálně a problémy řeší a neodkazuje na herní fórum.

    Popřípadě...
    Bych chtěl navrhnout sjednocení CM,FM a podpory, aby hráči napsali na chatu CMku, a ten již problém/požadavek přeposlal na podporu.
     
    Naposledy upraveno: 14/3/14
    *booo*, maaasthed a Mirekcz tohle ocenili.
  2. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    myslím že už každý ví že psát na naši podporu je zbytečné, automatické odpovědi a problém se skoro nikdy nevyřeší, když jsem něco řešil s anglickou podporou nikdy jsme nedostal automat. odpověď a naopak pomohli a vše zřetelně vysvětlili....
     
    *booo*, maaasthed a Mirekcz tohle ocenili.
  3. Mirekcz

    Mirekcz Zelenáč fóra

    TAKŽE všichni to budeme muset řešit s anglickou :) je to dobry poznatek!
     
    *booo* a maaasthed tohle ocenili.
  4. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Ale ja mám zas s podporou lepšie skúsenosti ako vy,áno pár krát mi príde odpoveď od programu a nie od podpory, ale keď som riešil závažný problém tak my vždy pomohli pani Petra a pán Tomáš.
     
  5. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    NO já mám zkušenosti asi takový, automatická odpověď, řešení nula, krásnej příklad helovín loni, 22 truhel nic jsme nedostal klíče v loji, šest urgecí, a nakonec odkaz na VOP. Jsou podle mého názoru postadatelní.
     
  6. Tomek

    Tomek Guest

    Ahojte,

    tak znovu. Spusta z vás si nezvědomuje, jaké pravomoce pdopora má a jaké ne.
    A nějaké Vaše hlasování tu to nezmění.

    Takže znovu téma zamykám, a vytváření dalších bude považováno za spam !
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.