Chyby Černý trh

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem TiPi, 31/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Tak jako sorry ale na asii ještě akce běží a černý trh byl ted uzavřen to si zas v bp někdo vzpomněl že by sme měli moc duší na utrácení tak ho zavřeli 2 hodiny před koncem akce?
    A 200 krystalů mě nevytrhne
    A jinak děkuji že do konce akce na asii zbývá 1:30 a už nejde koupit ani munka toho exota co to podělal bych rád potkal:mad::mad::mad:
    Děkuji Poseidone ale než BP něco udělá tak už i u nás akce skončí,beru že ho zavřeli na evropských serverech kde už akce není jen u nás běží a taky si nic nekoupíme:(:(
     
    Naposledy upraveno: 31/3/15
    *Dr.HOUSE* tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TiPi, děkuji za informace, předám problém dále.
     
  3. LEXI

    LEXI Zelenáč fóra

    Maju to zmenit na kryštale a stále nič..
     
  4. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Ano černý trh otevřou za 7 hodin a budu si moc koupit předměty ale mě běží akce a nemůžu si koupit munici
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj LEXI, nevím sice na jakém serveru hraješ. Nicméně na některých serverech už změna je dána a na další bude postupně dodána viz čas na černém trhu.
    Ahoj TiPi, bohužel toto neovlivním, problém jsem předal dále je to neštěstí rozdílných časů některých serverů, kde by bylo nejlepší tyto rozdíly zrušit.
     
  6. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Jo děkuji škoda ten rozdíl času by měl bp bud upravit a nebo s tím počítat že na jiných serverech ještě akce běží.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TiPi, ono se s ním zajisté počítalo, jen se nepočítalo, že dojde k takovému problém k jakému došlo a během snahy co nejrychli problém vyřešit se asi na daný server zapomnělo. Uvidíme situace byla předána snad se ještě včas opraví.
     
  8. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Kdy bude akce probíhat?
    Akce začne 18. března v poledne 12:00 a skončí 31. března rovněž v poledne 12:00. Černý trh zůstane otevřen až do 23:59 dne 2. dubna. Všemi časovými údaji se rozumí místní serverový čas.


    ???????? Nechlastám a unikli mi dva dny ??????:eek:
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, koukám, plané tvé řeči :). Nicméně které 2 dny ti unikly černý trh je stále aktivní akce u Vás také běžela až do konce takže?
     
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Krásné ráno Poseidone, unikl mi černý trh, který byl po dobu akce do 30.3.2015. Nyní sice černý trh je, ale s úplně jinou měnou. A o tom nebyla v oficiálním oznámení zmínka. A jak zde na fóru čtu příspěvky, nevadí to pouze mě.
    Na Asii jsou stále vrchní mapy plné akčních truhel :(, ale úplně k ničemu.
    PS. Vidíš Poseidone, jak jsem učenlivá - něco píšu, a skutečnost je jiná. Je vidět, že mám skvělého učitele
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, ano bohužel k tomu došlo viz oficiální oznámení zde na foru. Samozřejmě je mi jasné, že to žádného z hráčů nepotěšilo a snažili jsme se aby došlo alespoň, ke změně pro servery kde ještě akce běžela. Bohužel už se nepodařilo.
     
  12. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    To věřím. Na tohoto provozovatele jsou všichni krátcí.
    Od samého začátku maji ve VOP, že si s náma mohou dělat co chtějí, a kdyko-li hru bez udání důvodu zrušit.
    Takže plaťte - držte tlamu (není vulgarismus) a krok. :mad:
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
    Již je po akci také.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.