Chyby Černý trh výměna klíčů

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ..Emkos.., 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj,

    Mám takový problém. Měl jsem 100ks akčních klíčů zakoupených za perly během akce Kalypso.
    Dle infa, co bude za klíče po skončení černého trhu tedy 2.3.2015 bylo psané že se vymění v poměru 1:1 za normální. Bohužel už nemám ani klíče akční a ani normální. prosím kam mi tedy zmizelo všech 100ks klíčů. Prosím o nápravu. Děkuji

    ..Emkos..
     
  2. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    zatial som nevidel ani ze by boli pripisane odmeny za duse
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ..Emkos.., se svojí hodností, alespoň zde na foru by jsi mohl vědět, že někdy proběhne výměna hned a někdy po nějaké době. Nicméně ti klíče nikam nezmizeli stále je máš v tržišti a musíš stejně jako všichni další počkat až proběhne výměna.
     
  4. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj Poseidone,

    Hodnost, nehodnost já se ještě nesetkal s tím, že by výměna trvala nějakou delší dobu.(Tedy pokud to není napsané jako hlášená chyba)
    Navíc jsem to zde napsal z toho důvodu, že jsem se nikde nedočetl že by to mělo trvat déle. Tedy jsem chtěl případně na problém upozornit z prvopočátku.
    Pokud je to tak jak říkáš tak je tato diskuze bezpředmětná tedy ji můžeš zamknout.

    PS:Viz komentář níže.hraji s 5-6letou pauzou skoro 7let..Teď aktivně od 3.12.2014
    Takže zde je ten důvod proč to zřejmě nevím, ovšem během těch 3 měsíců se mi to ještě nestalo.vždy to bylo hned.

    Díky ..Emkos..
     
    Naposledy upraveno: 3/3/15
  5. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    hráš dva mesiace? pretože čo si pametam tak to trvalo aj 3 dni
     
  6. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Emkos,naprostý souhlas s Patrikem někdy to trvá víc dní
     
  7. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    inak keď sme už pri tom je nejaky spôsob aby sa čiernytrh zatvaral 24 hod po skončeni akcie? nejak anketa? teda neviem ako vám ale tri dni je zbytočne veľa.
     
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    patrik no mne to celkom pomohlo inak by som nestihol vymenit duse za amulety lebo som minul vsecky perly takto so msi stihol ich vymenit :)
     
  9. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Otázka zodpovedaná, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.