Cechovní bonus

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem socient, 22/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. socient

    socient Komisař fóra

    Dobrý deň, keď som na mape svojho cechu tak mam tu istu spotrebu municie ako aj ked nie som. Rieši sa to , či nie ? :)
     
  2. sewses

    sewses Perspektivní autor

    len maly dotaz ne že by ma to zaujimalo ale ako mam kupiť bokor kluče ked mi to dava stale možnosť kupiť perly..namiesto klučou
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj socient, pokud jsi v cechu tak máš o 10% menší spotřeba munice na mapě na které cech vlastní ostrov na jiné mapě, která už danému cehu nepatří to neplatí.., více k cechu ZDE. Přeji pěknou hru.
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    ano ved ja som na tej mape a berie mi to rovnako municie ako aj ked som na mape ktoru moj cech nevlastni ...
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sewses, do Bokorova poháru se kupují v platební oblasti, kde si najdeš pomocí posunutí přes zlatou šipku. Na šipku na pravé straně klepneš 2 krát a měla by se ti ukázat nabídka Bokorovy bedny. Více o Bokorových bednách ZDE.

    Ahoj socient, a jsi v cechu které ta mapa patří?
     
  6. socient

    socient Komisař fóra

    asize som - nehram to tu prvy den ale 5 rokov
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj socient, v tom případě prosím napiš na podporu. Přeji pěkný den
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    tam mi odkazali sa obratit na forum ohladne vseobecnych otazok ... tak ako nwm
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj socient, snížená spotřeba munice funguje správně. Případně se zkus odhlásit a přihlásit ze hry i moře. Přeji pěknou hru.
     
  10. socient

    socient Komisař fóra

    to sem taky udělal ...
    nefungujou ani veze tak mozna ani spotreba munice
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj socient, zkus vydržet do ranního restartu. Případný problém týkající se věží je hlášený takže pokud nepomůže ranní restart tak musíš vydržet do opravení tohoto problému.Přeji pěknou hru.
     
  12. socient

    socient Komisař fóra

    no uz jsem na to prisel - tam kde jsou i veze tak tam neni chyba , tam kde nejsou tam spotreba munice neni nizsi ... muzes lock :)
     
  13. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Vyriešené, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.