Čas služeb CM na herním chatu

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Leo., 27/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Herní chat je součástí hry a slouží ke komunikaci mezi spoluhráči nebo k pokládání dotazů. Na Vaše dotazy můžou odpovědět buď spoluhráči nebo Chat moderátor, kterého stačí zavolat napsáním CM do herního chatu. Kromě odpovídání na Vaše dotazy CM hlídá slušnost a plynulost chatu.
  Moderátoři samozřejmě nejsou k dispozici 24h denně, ale především přes vytížené hodiny dne. Doba kdy CM na chatu není se kontroluje dodatečně a případné přestupky proti pravidlům jsou banovány druhý den ráno.

  Na herním chatu si můžete psát i se spoluhráči jiných zemí daného serveru za pomoci šepotu. Pokud by během tohoto šepotu došlo k urážkám ze strany hráče jiné země je potřeba kontaktovat CM nebo napsat na podporu aby to řešila.

  Doba kdy je CM na herním chatu k dispozici:

  Průběžně během dne

   
  ki!!erka_CZ a Elopsoid tohle ocenili.
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  V důsledku nedostatku CM a úbytku hráčů se mění pokrytí chatu. Průběžně během dne budu na chatu k dispozici pro kontrolu nebo dotazy.
  CM budou na chatu v době mezi 16:00 a 22:00.
   
 3. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Od konce příštího týdne 22.12.2022 nebudou na herním chatu k dispozici CM. Občas se na chatu objevím já nebo BA_Frost. Případné dotazy ke hře nebo problémy můžete hlásit na herním foru, herní podpoře nebo nás můžete kontaktovat na discordu. Absence CM na chatu ovšem neznamená, že za porušení chatu nemůžete být potrestaní. Každý den bude zpětně chat zkontrolovaný a hrubé přestupky budou zabanované dodatečně.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.