Bukanýrova kořist

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Chaos, 22/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chaos

    Chaos Zelenáč fóra

    Ahojte,poradte ,nemam v tomto prošlapané boty,výmečně dávám finance do hry.Jaké jsou ty 4 zbylé balíčky ,které se mi chybou neukazují?Jde samozřejmě o Bukanýrovu kořist. Sekajícím ostřím se mě to neotevřelo :mad::eek:o_O [​IMG] děkuji piráti
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Sekající ostří s tím nemá nic společného. Bukanýrův trh ti otevře některý z vypsaných balíčků. Proč je tam 8 řádků nevíme,ale vždycky ho otevíraly jen pár balíčků.
    Stačí koupit jeden z těch uvedených balíčků a otevře se ti i bukanýrský trh.
     
  3. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    když už jsme u těch balíčků, nasadili fajn ceny. Bývali od cca 400-600kč , ted nejlevnější pomalu za litr ? To mají v německu nějaké informace které jsme neobrželi ? např. že Babiš sníží daně ?
     
    CHUDINKA-CZ a killzoner_CZ tohle ocenili.
  4. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ode mě ani korunu dlouho neuvidí. Myslím, že mají prachů dost, když se takhle chovají k hráčům.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel pokud jde o cenu o tom nic nevíme ani se nedozvíme. Nicméně vždy si to počítají z cen daných předmětů a pak to o něco sníží takže jde i obsah.
     
  6. *Angie*EU2

    *Angie*EU2 Zelenáč fóra

    akorad předměty jsou tam trapne i děla
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pro tebe možná ano, ale zajisté bp vidí kolik si to lidí koupí takže to pro něj zaručeně má smysl tak jak to je.
     
  8. CHUDINKA-CZ

    CHUDINKA-CZ Pisálek fóra

    Nejdražší je tam asi ten naprosto bezcený opravář stupně 5. Podle mne se tentokrát bukanýr opravdu nepovedl.
     
  9. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Bukanýra jsem si otevřel před pár dny,tedka tu mají "nabídku" viz hl.stránka a moje otázka zní :-D při zakoupení jednoho z balíčku: "Tady probíhá skutečná válka – cenová! Mrkni na naše úžasné balíčky: V nabídce jsou ve čtyřech velikostech a zakoupením kteréhokoliv z nich získáš exkluzivní přístup na černý trh!"

    Otevře se mi další bukanýr nebo trošku jiný nebo už nic? Ale že mě to překvapuje, že nikdo nic neví..
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    info, které jsme dostali je na foru. Přibyly další 4 balíčky, které taky otevírají bukanýra, ale pokud už ho máš otevřený nemá smysl je kvůli tomu kupovat. Další akcí je akce Veterán, kde jsou postupně nabízené balíčky (už tento styl nákupů taky několikrát byl). Koupíš balíček za zlato a objeví se ti za peníze. Celkově je asi 6 balíčků každý další je dražší a s lepším obsahem.
    Koupě každého dalšího balíčkumimo jiné závisí na herním levelu. Začíná se prý na 5 lv pro první balíček a postupně se potřebný herní level zvyšuje takže třeba 4tý balíček koupí už jen hráč, který má minimálně 25 level.
    Bohužel dostali jsme jen málo infa takže to zjištujeme stejně jako Vy ze svých lodí.
     
  11. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Já koupil ten "balíček" za zlato a další se neotevřel,ale když se podívám na jinou lod na jiném serveru,tak tam hned vidím jaké další balíčky jsou..
     
  12. CM_Miky

    CM_Miky Vycházející hvězda fóra

    Je tam asi 6 balíčkov ale otvárajú asi len tie za € , a na niektoré ako písala Leo potrebujete daný level.
     
  13. pomposlav

    pomposlav Pisálek fóra

    Update a zase pay to win. Jen balíčky...na PVP serveru si malé lodky už nezahrají vůbec :) Mohli zvednout děla na lvl10 a dát další a ještě dražší balíčky třeba aspon za 200euro a víc.
     
  14. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    No dobrý z malé lodi jsem to zjistil, že to tak je, ale proč se to někomu nezobrazuje ani jedno?
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak ani jednou zkoušel jsi to přes banner?
     
  16. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Ano na hl. stránce.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak to opravdu netuším, kde je problém. Zkus napsat kolegům na podporu hry aktuálně jsi asi jediný.
     
  18. ROZNOV1961

    ROZNOV1961 Pisálek fóra

    tady je problém se přihlást vůbec do hry nejde se přihlásit a když už nejde to na moře je to trapné už delší dobu neř se přihlásím do hty ke 18:00 a pak už nemá cenu začínat ??
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    The_Beast je možné, že hráči nemají ani 5 lv? ten je podmínkou pro zobrazení prvního balíčku.
     
  20. ROZNOV1961

    ROZNOV1961 Pisálek fóra

    zas nic ::??
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.