Boti

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem pavell1997(CSA), 3/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

myslíte si že BP dělá maximum pro to aby tuto situaci vyřešilo? Řeší vůbec tuto situaci?

  1. Ano dělají Správné kroky

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. Ne nedělají správné kroky

    50.0%
  3. Tuto situaci neřeší

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Tuto situaci řeší

    50.0%
  5. Bp dělá maximum pro to aby tuto situaci vyřešili

    50.0%
  6. Bp nedělá maximum pro to aby tuto situaci vyřešili

    50.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Ahoj toto je spíše takový sepsání mého názoru než anketa, ovšem k anketě se také dostaneme jedná se o boty. Chtěl bych vědět, zda vůbec BP tuto situaci řešit chce, nebo by je řešení tohoto problému stála moc peněz, a moc úsilí které nechtějí z nějakého důvodu vynaložit. Zda si prostě nespočítali třeba to, že i když někdo botí tak si aspoň daný člověk třeba kopí premko nebo něco. Odpověď se asi nikdy nedozvíme, protože by to spustilo 1. vlnu komentářů, že BP na hru kašle a je jim vše jedno nebo 2. vlnu hráčů (Která už prý je dost velká) která ho použije také tudiž hra by byla z 95% boti. Pokud s tím opravdu něco chtějí udělat, proč 1. neudělají nějaký ověřovací systém, který možná toho bota zastaví, něco jako aby hráč opsal kód který by mohl po podezření na *** vyskakovat častěji. Nevím jak je ten *** schopný, protože jsem ho nikdy nepoužíval, a nikdy používat nebudu, protože nejsem takový .... abych se na tu úroveň snižoval. Na stranu druhou vás co ho realně používáte chápu, protože BP pokud to řešit chce neumí to řešit efektivně, a trest přijde i po půl roce jen třeba na týden :DDDD což. Napadla mě tedy věc proč BP nezažaluje toho autora toho programu za poškození jména firmy po případě za poškození hry, a o čem se tu budeme bavit nevím jestli by to uspělo, jen se snažím trochu uvažovat což BP asi nedělá, možná opravdu jim to za to stojí, aby hráči aspoň koupili premko a používali bota, nevím čísla BP jsem nevyděl ale mohu s jistoto říct že určitě to nějaké hráče od hry odrazuje a určitě to některé hráče i pobuřuje jelikož je velmi dobrý když děláte třeba úkol kde máte zabít určitý počet NPC kterých v SF moc nepoluje přijede *** a vyžere vám ho třeba několikrát po sobě. Vás by to nenaštvalo? Rozhodně naštvalo co si budeme povídat. Proč by hráč který používá nelegální program měl mít výhody za které obyčejní hráči musí platit i desítky tisíc korun nebo být často ve hře a hrát to několik let? Jediné co BP trestá je to když hráč si na Boty opakovaně stěžuje v Globalu. Neříkal nejsem svatý což kdo není namyšlený egoista řekne víc hráčů/lidí. Znovu se tedy ptám proč BP pokud toto téma chtějí řešit proč nedělají maximum pro to aby to co nejdříve omezili po případě úplně vymýtili? Například jak jsem již psal nějakým opisováním kódů, nebo nějakou žalobou na tvůrce programu který BP rozhodně o nemalí zisk připravil. Nebo nějakou akcí které by se účastnili hráči kteří by nahrávali daného hráče tedy bota. Myslíte že hráč nechá do sebe beztrestně střílet pokud mu berete míň než on vám? Nebo pokud je hráč nepřítel a propluje kolem vás bez jediného výstřelu? Nebo se hýbe stále v určitém algoritmu? Nebo stříli do stejného NPC jako vy? Myslím že odpovědi na většinu otázek je ne, na tu poslední si nejsem jist, protože kolik lidí toto dělá jen proto, aby vás naštvali nebo tak ale většinou pokud je to spojenec, nechá vám ho a hledá jiné, nebo mám nějaké štěstí, že se to takto děje jen mě, že mi to spojenci kteří nejsou na botu nevyžírají? Většinou to tak je občas také ne. Anketa tedy zní takto myslíte si že BP dělá maximum pro to aby tuto situaci vyřešilo? Řeší vůbec tuto situaci? Dělají správné kroky? Chce tuto situaci Bp vůbec řešit?
     
    Naposledy upraveno: 3/5/20
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Měl by sis přečíst k čemu slouží tato sekce. Nejedná se o žádný návrh či nápad zamykám. A jen dodám tvoje nápady na opisovací kódy jsou k smíchu. Opisovat kód už umí dávno obyčejný program na stahování hudby a všeho možného dalšího.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.