Chyby Boss mapa

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *jurko, 5/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *jurko

    *jurko Zelenáč fóra

    Zdravím, prečo sa mi nedá ísť na Boss mapu? Asi 3x som tam bol normalne a už mi to nejde. Keď sa prihlásim na mapu tak tam mám okienko že som stále vo fronte ale hneď zmizne tak to ani zrušiť nestihnem... nedal by sa mi nejako resetnuť učet? Lebo erbov mam 6 a nejde mi tam isť, tak isto to bude bugnute. Už som skušal všetko ale nepomaha.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *jurko, bohužel je tam chyba. Na mapu se dostaneš opět po ranním restartu.
     
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    a teraz sa naskytá taká otázka.. chystá sa to BP opraviť?? 3 dni už je táto fáza.. a dokopy tam nič neopravili
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, to bohužel nevíme. Nicméně osobní názor je, že nejdříve v pondělí.
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    úžasné.. a náhrada bude veľké nič.. ešte povedia že to bol zámer a tak to má byť

    myslím si že za to ako pokašľali tú mapu by mali dať každému časť z toho designu ako náhradu.. keďže dosť veľkej častí ľudí sa tam nejde ani dostať a keď sa tam už dostanú tak ten nidhug strieľa ako sa mu zachce..
     
    Naposledy upraveno: 6/12/15
  6. velkyBob

    velkyBob Pisálek fóra

    mam stejny problem ukol skoro dodelany ale proste me tam nepusti a samozrejme ze po rannim restartu se resetuje i ukol ze co jineho cekat diky bp
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, ano bohužel problém je hlášený a čeká se na jeho řešení nic více s tím neuděláme to musí centrála. Ale zbytečné zakládat neustále nová a nová vlákna když existuje oficiální diskuze. Zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.