BOOT-TENTACLE

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ČERNÝ-TULIPÁN, 12/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

chcete mit fér hru ?

  1. chci aby DEV team prohlídl hráče co střílí tentacle

    65.0%
  2. dám do prispevku id hruču o kterych si myslím že jsou booti

    12.5%
  3. nevadí mi to a je mi jedno jestsli nekdo bootuje

    27.5%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ČERNÝ-TULIPÁN

    ČERNÝ-TULIPÁN Rádoby autor

    Dobrý den poslední dobou se tu vyskytli boti na tentacle a mapy jsou plné mas za 1 nedá se plout přes ty tuny mas za 2 ti co botuji to pak zapnou maj 4 M perel a všechny topí což je nefér
    vůči ostatním a chtělo by to vyřešit tak kdyžtak dejte sem jejich id
     
    kywa tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ID sem rozhodně nepatří. Případné ID k prověření leda na podporu hry. Děkuji.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ČERNÝ-TULIPÁN, nelze kombinovat 2 návrhy do sebe. Jinak osobně si myslím, že to není řešení jde spíš o to co je snahou botery zastavit.
     
  4. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    DD....:D:D:D...Tulipáne přeložím co ti píše Poseidon...."Neotravuj a podváděj taky"...:p
     
    Baronek-Ten-skutečný tohle ocenil(a).
  5. socient

    socient Komisař fóra

    To by chcelo začať riešiť hlavne hráčov, ktorí používajú boty na glice a otváranie truhlic , na bonusovej mape , na slnečnej mape / behemotovej mape a na NPC (tam sa ráta aj Tentacle). Na každej mape ich stretneš hneď niekoľko...
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fundarkangels.cz, přestaň mi tu laskavě vkládat do úst něco co jsem neřekl, nebo za to budeš trestán. Zásadně jsem proti boterům stejně tak jako provozovatel hry.
     
  7. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    Poseidone v kládám ti to do klávesnice ne úst a klidně mě potrestej ono tady v té hře už stejně jiné tresty nebudou ;)
     
  8. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Poseidon ti dá 3 bodíky, pozor na to :D No k návrhu, stejně to asi nebude realizováno, sice jak říká Poseidon provozovatel je proti boterům, ale leda tak ve snu. Jelikož administrátory dělají lidé kteří také někde hrají a rozhodně by se jim nemělo věřit a už vůbec na nich nechávat nějaký dozor nad účty hráčů. A myslím že neférovost hry je zajímá asi tak jako prezidenta slušné chování. Dalším problémem je herní kód a dokonce i samotné banování, které se dá obejít snad vším, už od dob kdy se boty začaly hojně využívat ruským admin teamem.
     
  9. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    • Napadání členů teamů
    Cm jsou jedni z největších booterů ;)..teda ono vlastně sjíždět svitky na programech se už nebere jako podvod,ale jako standart :rolleyes:
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fundarkangels.cz, já jsem tě varoval dodržuj pravidla. Děkuji.
     
  11. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    me osobne to je jedno kdo botuje a kdo ne kazdeho vec a bp at dela ze dela stejne ti co podvadi odvadi dane bp kdyz nekdo pouziva bota na glitze koupi si zdvojnasobovac penize pro bp kdyz ho pouziva na behe slunku koupi si slevu aby vydelaval penize pro bp pokud ma vsechno hp ze svitku na nekolik let aby byla jeho lod bojeschopna musi mit lepsi dela jinak bude furt stejny jako ti co nepodvadej a nedavaj do toho penize tak koupi dela penize pro bp ale pokud na tuhle lod se sjedou dva hraci co maj vse poctive jen jim chybi dela stejne ho sundaji proto me osobne je to uplne jedno za 6 let a neco hrani nemam ani 55 talentu opevko mraky chybi kameny max 16,17 ale aspon se mam furt proc vracet a zahrat si jinak by to byla nuda mit vsechno a nemit co delat takze hrejte a sundavejte boty aspon mate body zadara :)
     
  12. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    copak to BP nevidí jak se podvádí na sea copak BP nevidí ty články nebo si BP myslí že si vymýšlíme každý den vidím na moři stovky hráču co jsou na programech máme snad nějakou možnost zasáhnout proti podvodníkům na druhou stranu proč by měli hráči nějak zasahovat BP musí přeci vědět sám co mu vyhovuje kdy dal BP naposled nějaké informace že razantně zasáhl proti podvodníkům co BP dělá pro poctivé hráče joo kačenky skvělá akce pro děti není to náhodou hra od 18 let tak běžte ven dospěláci a hrajte si na slepou bábu
     
  13. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    1.Problem je ze hraci *** rikaj i kdyz se nahodou zastavi NPC rozeznat mezi tisice stiznosti co je opravnene nahlasene a co je zhrzenost potopeneho hrace je velmi slozite.Kdyz se trosku hrac zamysli a opravdu budem hlasit ty prave podvodniky tak se s tim neco delat bude.Pokud budete doslova udavat hrace kteri maji lode ciste nikdo tento problem uz dale resit nebud.

    2.Hlasat neco a pak vyuzit prvni chybu ve hre je ozdobou jak cechu tak slovaku.Tak si nejdriv uklidime na svem dvorku a pak budem uklizet u spoluhracu "ju"?:)))
     
    crabat tohle ocenil(a).
  14. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    tak mám další výstrahu to tu nic negativního na BP napsat nemohu ? :) skvělé takže chválím BP je skvělý akce super moderátoři skvělí milují vás a co se týká podvodníku za ty létá co tuto skvělou hru od BP hrají tak je poznám
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -medved78-, nikdo ti rozhodně nebrání napsat i negativní názor tak nevím co to tu povídáš. Ale vše musí být slušně, bez jakéhokoliv osočování prostě dle pravidel.
     
  16. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    já nikoho neosočují mám jen 12 letou školní docházku a píšu tak jak mi pusa narostla připadá mi to jako by ... bránil falešné hráče nejsou vidět žádné výsledky kolik hráčů bylo zabanovaných kolik účtu bylo zrušeno jak ... bojuje proti falešným hráčům apod
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -medved78-, je pouze na provozovateli zdali se rozhodne tyto čísla zveřejnit pro hráče.
     
  18. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau Poseidone máš pravdu je to jen na provozovateli hry zdali se rozhodne něco zveřejnit,ale ten stejný provozovatel už zveřejnil,že zabanuje hráče kteří používali bug na svitky.Žáden hráč nebyl doposud zabanován a podle mě ani nebude,protože BP je jeden velký bug.Mazat med kolem pusy to umí káždý,ale divím se,že to používa společnost,které se tváři jako velmi počestná ohledně takovým věcem.No uvidíme co udělají hoši z Číny možná tady dosadí BO,TL,TM a spol od nich.
     
  19. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Tinka jj uz se zacinam ucit cinsky:)))
     
  20. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Tento problém je v riešení DEV teamu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.