Bonus za potvrzení e-mailu

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem sabotér90, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Ahoj, když se přihlásím, vyskočí mi tabulka, že pokud si potvrdím adresu, dostanu odměnu. Kliknu tam na ten odkaz, zvolím, aby mi to odeslalo odkaz na potvrzení na můj mail, ale nic nepříjde. Ta odměna by se docela hodila... Tak prosím zkuste poradit. Díky, sabotér
     
  2. BlackHarry

    BlackHarry Zelenáč fóra

    Ahoj, ja som mala tiež taký problém ale nakoniec mi prišiel mail ale tú sľubovanú odmenu som doteraz nedostala,tak neviem kedy ju dostanem
     
  3. socient

    socient Komisař fóra

    je to chyba , ukazuje to vsetkym a nedostane ju nikto - aspon nie ten ktory uz svoju emailovu adresu potvrdil predtym
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    tento dotaz je nyní velice častý na všech úrovních komunikace,

    [​IMG]

    vyskakuje nyní skoro všem hráčům, ale někteří hráči již mají e-mail potvrzený a mohou jen změnit některé své údaje a marně čekají odměnu za změnu e-mailové adresy !!!

    pro správné ověření musí být v prvním bodě napsáno "potvrď e-mailovou adresu" a nesmí tam být napsáno "změna..." možná je pro někoho toto okno zavádějící, již má delší dobu potvrzenou emailovou adresu, pro ty doporučuju označit možnost, "tuto zprávu již nezobrazovat" v dolní části okna.

    více informací naleznete zde

    přeji pěkný den
     
  5. branik321

    branik321 Pisálek fóra

    stejne to nejde zadnej mejl neprichsazi
     
  6. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    mě přišel mail po 12ti hodinách, odměnu jako balíček v denníku mám, ale nic mi nepřipsalo
     
  7. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    a slibovana odmena za potvrzeni stale nikdy a od podpory ty same plky,ktere jen budi dojem,ze to ani nectou...
     
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    vy asi nepochopite ze4 to je chyba a vyskakuje to kazdemu to okno kazde prihlasenie umna je to chyyyyybaaaaaa
     
  9. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Já se pouze chtěl zeptat, zodpovězeno, můžete to zamknout
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ok na žádost zakladatele zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.