Bonus mapy a kryštale z npc

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem TotojehraPche, 21/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Tak čo zme za ?

  1. Určite Ano !

    85.7%
  2. Jasné nie ;-( som už starý

    11.4%
  3. Som opitý a nechápem {Neklikať}

    2.9%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Ták ma napadlo že by sa z bonusovích máp ako sú Virgo,Kozorožec, Strelec,A Cancer map za každu potopenú lod, dostal 1 kryštál namiesto 1perly a 1zlata.
    Bolo by to fér kedže nám zobrali kryštále z npc čo sú na mori. A ziskať dnešnej dobe kryštal z akcioviek je uplne naprd.A dúfam že sa vám páči tento navrch a bude mať vela áno dakujem.
    +Prilákalo by to nových aj starých hráčov.
    +Pustili by sme nejaký ten chlp na podporu hry.

    -červené tváre starých hráčov.
    -Programovanie a to sa my bojíme.
     
  2. CooL-Ovechkin™

    CooL-Ovechkin™ Pisálek fóra

    Za každou potopenou loď? Haha.. Rozhodně NE. Sice mám jen 21 talentů, takže krystaly potřebuju jako sůl, ale je to hloupej návrh! vem si že Virgio má lodě s 6700 hp.. takže za jednu ránu by jsi chtěl krystal?
     
  3. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Presne to chceme.;)
     
  4. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Uvědomuješ si, jak je to nedomyšlené? složím pannu a celý měsíc budu dělat dokola jednu vlnu...
    Navíc posledních pár akcí bylo na krystaly suprové
     
    SANDOKAN*cz* a SemtexC∞L tohle ocenili.
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    nechci se do ankety zapojovat je to vaše diskuze ale je to přesně jak píše davidkriz1 nedomyšlený, silné lodě by opakovali neustále dokola jednu vlnu BM Panny, když si to jen letmo počítám od rána do večera mám 10 000 krystalů, jediné co by mě brzdilo neustálé opouštění BM a znovu nalogování, to by jste vážně chtěli, aby každý "začátečník" předhonil během týdne nejsilnější lodě ....


    pěkný den
     
  6. rumbum

    rumbum Zelenáč fóra

    TotojehraPche Hele ty borečku :) Proč píšeš z jin lodi na Fórum ? :) To jsi takovej srab psát z velký ? Mimochodem taky jsem proti těm krystalum z NPC.
     
  7. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ja som jednoznačne za ale inak ako si to navrhol.. keď už tak za splnenie vlny pár kryštálov a nie za každú NPC... čo ja viem za celú virgo 15 kryštálov kozu 20 strelec 350a rak 50... to by bolo optimalne...

    PS: davidkriz má pravdu posledné akcie (sloboda a najmä táto) sú na kryštále perfektné... ja som spravil dokopy asi 4000 kryštálov zatiaľ a to nemám veľmi silnú loď
     
  8. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    • zbytečná citace
    ale asi taky nemáš moc enemy :)
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Slůňe_CZ,

    dodržuj prosím pravidla herního fóra
     
  10. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Slůně, já jsem bez cechu, střílejí mě úplně všichni, ale i tak jsem schopný nastřílet si dost krystalů
    jinak nevěřte tomu že vám vrátí krystaly, daly je pryč a teď místo toho budou dávat akce
     
  11. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Som za, ale som za menšie prerobenie, ako písal Mirek, lebo takto by každý hráč mal hneď spravené talenty a vylepšené paluby, lepšie by bolo keby si za danú vlnu dostal určité množstvo kryštálov.
     
  12. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Uplne mimo tému a vonkoncom ťa nepoznám.
    Pome daléj davidkriz1
    Uvědomuješ si, jak je to nedomyšlené? složím pannu a celý měsíc budu dělat dokola jednu vlnu...
    Navíc posledních pár akcí bylo na krystaly suprové.
    Dobre že si na tú chybu poukázal. Ja ked idem robiť bonus mapu, tak nebudem ju robiť 3 roky a preto by sa urobil taký systém proti takýmto nekalím praktikám. Každá lod má svoju ID. Preto by sa to nedalo zneužiť npr. sundal si raz už tuto lod na tejto vlne a preto nedostaneš další kryštál. A ideme daléj!!!! ;)
     
  13. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    blbosť to ID sa pri každej NPC mení.... na 1. vlne virga majú npc iné ID ako keď tam skočíš nanovo... lepšie by to bolo za celú vlnu odmenu... slúňe enemy mám viac než dosť :)
     
  14. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    A tvoje ID sa mení stále ked ťa potopia ? Preto by na bonusovích mapách mali npc ID na pevno. :D Máťe pravdu jednoduchšie by to bolo za celú vlnu odmenu. :oops:
     
  15. CooL-Ovechkin™

    CooL-Ovechkin™ Pisálek fóra

    TotoJeHraPche,

    To jsi tak špatnej hráč, že si na krystaly nevyděláš?
    Radši budes vymýšlet hloupé návrhy? ;)
     
  16. Sexicek*UeK

    Sexicek*UeK Pisálek fóra

    ano poslední akce sou dobré akorát na krystaly,uznavám svoboda a champion byly i na perly ale co tajta akce jen na krystaly a kde mas perly? serena má moc hp a ty perly za ni sou na 2 věci .necelejch 12 000 perel za 10 mega hp a sám to střílet dutou je na dlouho a to nejsem zrovna jedna ze slabších lodí.takže krystaly za svitky všemi deseti ale chtělo by to na nich nějakou úpravu,Spíš by to chtělo vráit staré svitky (zelený,červený,modrý,žlutý) a bylo by po takovejhlech dizkuzí
     
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  17. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    A o tebe ani reč. :oops: Ratšej budeš platiť za to čo by malo byť zadarmo.
     
  18. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Stačil by event ako krystal queen 2012. :) Každá eventová loď množstvo perál, kryštáľov a na poslednú ranu/ najväčšie poškodenie bolo požehnanie na 7 dní.
    (g)old times...
     
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  19. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Majiteľa ankety prosím o prerobenie odpovedí v ankete, takto to hádam nebudem v prípade úspechu posielať RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.