Chyby Bokorův pohár

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem AznWhite, 13/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AznWhite

    AznWhite Pisálek fóra

    ahoj, dnes jsem si nakoupil bokorovy bedny

    2015-08-13 11:22:362 x Voodoo bedny připsáno. Důvod: Platební balíček
    2015-08-13 11:22:352 x Voodoo bedny připsáno. Důvod: Platební balíček
    2015-08-13 11:22:3430 x Voodoo bedny připsáno. Důvod: Platební balíček
    Ale když jsem je chtěl teď vyházet, tak je nemám na účtě. Psal jsem na podporu ale ta mi odpověděla :
    Smazáno

    Tato informace je mi k ničemu, ale přesto jsem to zkusil. Zatím bez odpovědi. Není tu někdo, kdo by mi mohl pomoct to vyřešit?

    PS: čas je jiný, protože hraji na serveru globální asie 1.
    ID hráče: 329/41788249
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/8/15
  2. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    na azii sa bude dat vhadzovat neskor tak skus pozriet zajtra
     
  3. AznWhite

    AznWhite Pisálek fóra

    Aha... no, zkusím :) ale raději jsem to sem hodil, aby to bylo čerstvý a dalo se s tim popřípadě něco dělat. Díky ;)

    Stále není problém vyřešený. Psal jsem znovu na podporu už po třetí a bez odpovědi. U prvního psaní na podporu mi byl zaslán formulář, ten jsem vyplnil, ale zatím bez odpovědi. Ráno jsem napsal na podporu znovu a stále bez odpovědi. Zde se pravděpodobně také odpovědi, nebo nějaké pomoci nedočkám jak tak koukám.
    Vím, že píšu dva posty pod sebou, ale nevím jak už na můj problém jinak upozornit, aby se něco začalo dělat. Nepřijdu jen tak o 610Kč za to, že se můj problém prostě bude ignorovat.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/8/15
    SemtexC∞L tohle ocenil(a).
  4. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    S tímto problémem jsem se už (ne osobně) setkal. Bedny nakonec připsány byly. Pro příště ty bedny radši kup až po tom, co v taverně bude i ta možnost Bokorův pohár.
     
  5. AznWhite

    AznWhite Pisálek fóra

    Jo, už jsem ponaučenej. Nemají dávat nabídku ke koupi, když není aktivní akce. Nehledě na to, že by vůbec tohle nemělo mít vliv na to, že jsem je nakoupil dřív. Vůbec by neměl být jakýkoliv problém s tím, že jsem je nakoupil a nebyly připsány.

    Smazáno

    Tak jsem zvědavej, jak to nakonec dopadne a zda se to vyřeší.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/8/15
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    A tady ještě nakonec dostaneš vynadáno, protože komunikace s podporou se sem nemá dávat :p
     
  7. AznWhite

    AznWhite Pisálek fóra

    • uveřejňování soukromé pošty
    Tak jsem dostal vyjádření...

    Smazáno

    Můžete mi někdo říct, co to má znamenat?

    PS: je tam napsáno, že mi má forum pomoct, ale těm se jak si moc nechce :) a těm z podpory? Ty mi řeknou ať kontaktuju podporu s problémy s platbou.

    Smazáno
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/8/15
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj AznWhite,

    pravidla jsou pro všechny stejná, všem je třeba měřit stejným metrem, dokážu se vžít do tvé situace, ale tady na fóru ti bedny nikdo nepřipíše, věřím že ti podpora pomůže, podobný problém jsem jednou již četl a tenkrát šlo o to, že dotyčný platil převodem a ke konci akce a také to byl problém, ale vyřešilo se to. Stejně tak, když nevhodíš bedny na konci akce, systém je vhodí za tebe, nemůžeš si je nechat na příště.

    komunikace s podporou sem nepatří, nekopíruj to sem, zbytečně budeš zablokovaný.

    Odpověď znamená to samé co jsi již sem dával: Kontaktuj naší podporu, vyplň formulář a zapamatuj si číslo tiketu.

    PS:

    pravidla které porušuješ - uveřejňování soukromé pošty

    Postihy:



      • 1x - 20 trestných bodov
      • 2x - 50 trestných bodov
      • 3x - permanentný BAN
    řeším to až dnes a dávám až za poslední příspěvek 20, pokud bych měl hodnotit vše bylo by to nad 50 a dostal by jsi automaticky blokaci na 30 dní, upozorňuju neobcházej blokaci !!!, zítra skončí


    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 14/8/15
  9. AznWhite

    AznWhite Pisálek fóra

    Tak já už nevím, co dělat... Psal jsem na podporu, tam se to stále předává z administrátora na administrátora... Platební podpora mi nepomohla... Nevíte ještě o něčem, jak nějak vyřešit ten problém s těma nepřipsanýma bednama?
     
  10. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Len urguj a urguj problém, a a píš s paymentpodporou, toto sa mi stalo 2x, napíš aby ti skontrolovali účet, a keď sa o tom presvedčí payment podpora tak určite ti ich tam dajú.
     
  11. AznWhite

    AznWhite Pisálek fóra

    Už jsem na ní psal teď po druhé... pořád čekám na odpověď... Poslal jsem screeny z účtu, že mi byly odečteny peníze, lodní deník, kde je napsáno, že mi byly připasány, ale na účtě prostě nejsou... tak doufám, že to nějak půjde...
     
  12. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Určite ti to tam dajú, len ich treba stále otravovať, aby ti to dali do konca bokora, aby si si to tam hodil, nek vyhráš.
     
    AznWhite tohle ocenil(a).
  13. _Bigoš_(K*P)

    _Bigoš_(K*P) Perspektivní autor

    moj názor je jednoduchý nekupuj žiadne debny a nemáš žiadne problémy.
     
    Sparrowsak[TEC] tohle ocenil(a).
  14. AznWhite

    AznWhite Pisálek fóra

    hmmm... tak stále nic. Už čtvrtý den a nic. Poslal jsem jim vše, co jsem mohl... Ale stejně nic... furt nic a nic...
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AznWhite, jak vím od kolegů z podpory odpovídali ti, že se problém řeší. Nicméně bohužel věci týkající se plateb řeší podpora v Německu, podpora žádného z teamů nemá přístup k těmto informacím a nemůže je řešit. Tudíž musíš vydržet. Nejsi ani první ani poslední u kterého se problém stal, ale vždy došlo do Bokorova poháru k vyřešení.
     
  16. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Neboj nič do konca akcie ti to dajú, aby si to stihol hodiť.(Toto sa mi stalo 2x, keď banner už vyskakoval tak som kúpil, ale okno na bokor nebol aktívnz tak to to sa mi stalo, keď sa ti to stane viac krát tak radšej budeš 16. nakupovať a nie hneď deň spustenia, vyhneš sa problémom.)
     
  17. AznWhite

    AznWhite Pisálek fóra

    tomaslm193- přesně můj problém. Nakoupil jsem bedny, ale okno bokorův pohár ještě nebylo aktivní. Takže nemám mít strach o to, že mi to nepřipíšou?
     
  18. AznWhite

    AznWhite Pisálek fóra

    • Uveřejňování soukromé komunikace s podporou hry.
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/8/15
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AznWhite, prosím bez uveřejňování soukromé komunikace s podporou hry ta opravdu na herní forum nepatří viz pravidla.
     
  20. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Musíš len každý deň ich otravovať, že čoskoro bokor končí a , aby ti to stihli pripísať, to som robil ja a asi 2 dni pred koncom mi to dali.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.