Bokorův pohár - prosinec (december) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Reaver, 15/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

  2. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    Zdravým mňa by zaujímalo prečo nejde kúpiť truhlice do bokora cez SMS
     
  3. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    me by zajimalo jestly ta kralova prizen se stahuje jen na tu prvni cenu ten disajn jak jo uz nehazu i kdyz hazu jen 2 bedny mesicne ale hazu to kvuly tomu diky
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Spitfire°mk°5°, jak je systém nastaven to už my neovlivníme.
    Ahoj MAXTONS, došlo k drobné úpravě dodání i pro některé z dalších cen.
     
  5. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Zajímave, voodoo dela byla vyřazena..
     
  6. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    vodoo dela budou brzo podle me v trzisti nebo pri akcich :) jsou tu prece nova dela a ty nahradi dalsi nova dela atd. no tak to sem skoncil z hazenim do bokora aspon usetrim 50kc :)
     
  7. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    Já mám lepší otázku rád bych viděl design jak vypada Gjallarhorn než si něco koupím
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj LadyJane.cz, bohužel jedná se o nový design a oficiální obrázek zatím není. Ale pokusíme se ho zajistit.
     
  9. Pastor!

    Pastor! Zelenáč fóra

    tak to aby vicej na nas zarobili ti das 2 eura cez bankovy učet a oni ti naseru aby to nechali ako to bolo pred tym cez sms posilal sem tam za 20 euro kreditu na kalich a vcil budu mat oni odemna prd
     
  10. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    ved ja som tam tiež posielal neaku tu sms ale nemam bankovej účet takže nepošlem nič a to kopa ludi davalo cez SMS podla mna to daju na dalši mesiac naspäť lebo uvydia ako klesly tržby z bokora ...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/14
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Spitfire°mk°5°, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla.
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Vy jste jak nemocný, koupě přes sms je ve všech případech nejméně výhodná, paysafekarty se daj dneska sehnat téměř všude (třeba obchody Žabka,benzinky atd).
    Jedinej důvod a mám to ověřeno proč chce někdo platit kreditem, je to že se to zneužívá. Pucim si telefon od rodicu, bum sms,od kamarada bum sms.... z čísla bez pausalu to nikdo nedohledá a ve výpisu k paušálu si toho z 99% nikdo nevšimne
     
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Bez paušalu si nikdo nevšimne a s paušalom pri tejto hre može iba skrachovat:p
     
  14. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    Ja mam kredit a raz do mesiaca ma 1.60 nezabije ... A neviem či su karty na menej ako 5€
     
  15. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    kartu koupíš, hodíš si to na internet účet a máš to..
     
  16. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Poseidone prosím tě už bylo losování prosincového poháru Bokora.Díky;)
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Storm*Shogun*Cz*, co se týče losování tuto dobu nemám žádné oficiální informace. Nicméně pokusím se je zjistit ale určitě pakliže někdo něco vyhrál tak se zde ozve.
     
  18. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Poseidon Díky za odpověd a přání k novému roku 2015.Hodně zdraví a osobních úspěchů jak ve hře tak i životě.Storm
     
  19. kapitán-kid.cz

    kapitán-kid.cz Pisálek fóra

    zdar nevíte jestli už proběhlo losování ???
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kapitán-kid.cz, bohužel oficiální vyjádření zatím nemáme. Již jsem zaznamenal, že někteří hráči dostali zprávu o výhře. V tuto chvíli stále čekáme na oficiální vyjádření.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.