bokor

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Ŧקε†яik36czŦ, 21/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,chtěl bych se zeptat,v platební oblasti se mi neobjevujou ke koupi krabice do bokora,je to jen u mě,nebo to nejde ještě někomu?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, mně se v nabídce ukazují normálně až na konci když 3 krát klepnu na posouvací šipku. Zkus se případně podívat i přes "Taverna" - "Bokorův pohár" a na levé straně máš tlačítko "Získat Voodoo krabice" to by tě mělo též přesměrovat přímo na koupi krabic do platební oblasti. Přeji pěknou hru
     
  3. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,tak přesně tak to dělám,kliknu na získat voodoo krabice a naskočí mi jen platební oblast kde je nákup perel a dálší věci,ale bokorové krabice nikde,minulí měsíc mi to šlo normálně
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, pokud se ti to neukáže ani přes jeden postup z těch 2 co jsem uvedl, tak v tom případě tě poprosím napiš na podporu.Přeji pěknou hru
     
  5. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

  6. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    tak už to mám v pohodě,ještě jednou díky,mužete zamknout
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    vyřešeno - zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.