Bojové dny (25. 9. 2014 - 30. 9. 2014) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Reaver, 25/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

  2. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    dalsia akcie pre BP, ja by som nekupil tu municiu ani za perly, kedze mam ich kde investovat aj lepsie, ale cela hra zacina byt len o peniazoch, full lod, co moze pouzivat perly len na kupu municie a predmetov dostala zas pekny kopanec od BP do ....
     
  3. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Jacku,píšeš,že jsi full loď a plácáš se dole s 15lvl? To jsi tedy ostuda,jinde píšeš,že hraješ na GE4 tak se vškrábej nahoru,jsem na tebe zvědavej.
     
  4. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Korkoran, kde pisem, ze som full lod? Ja pisem, ze tie perly mam kde davat, (LEBO NIE SOM FULL...)
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ve FAQ k Bojovým dnům je uvedeno:
    Pokud potopíte stejného hráče vice než jednou, získáte každým dalším potopením daného hráče o 50% bojových bodů méně (zaokrouhleno dolů), může tak nastat situace, že za takového hráče již nezískáte žádný bod pokud jej budete topit opakovaně během daných 24 hodin (od 13:00 do 12:59 následujícího dne).Toto pravidlo je každý den ve 13:00 (lokální čas server) anulováno
    Ale není to pravda. Včera mezi 12:00 a 13:00 jsem potopil několik hráčů, kteří mi podle výše uvedeného pravidla měli po 13:00 dát znovu body jako kdybych je ještě netopil. Není to tak. Před 13:00 jsem od hráče dostal 10 bodů do akce, ale když jsem ho po 13:00, tedy po "anulování", stopil znovu, nedal mi 10 bodů, ale jen 5, jako když ho stopím podruhé. Nestalo se mi to jen s jedním hráčem, ale se všemi, které jsem stopil před "anulováním". Níže uvádím jen jeden případ (KORAKovi se omlouvám, že zrovna jeho ;)).
    Myslím si, že "anulování" funguje stejně, jako fungovalo dosud, tzn. dojde k němu až 24 hodin od stopení hráče a ne denně ve 13:00 jak je uvedeno fe FAQ. Trochu zavádějící informace.

    2014-09-29 12:50:34Obdržela(a) jsi 10 soubojových bodů.
    2014-09-29 12:50:34Potopil jsi loď KORAK.
    2014-09-29 13:35:22Obdržela(a) jsi 5 soubojových bodů.
    2014-09-29 13:35:22Potopil jsi loď KORAK.
     
    Naposledy upraveno: 30/9/14
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    díky za reakci, ověříme informaci v FAQ, případně upravíme.

    pěkný den
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Opravovat už asi není potřeba, když akce za chvíli končí :p
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    opravovat nic nechci, jen pro příště až budou opět bojové dny, tak aby Tě to v FAQ opět nemátlo. Je to jen překlad, ale někdy může být zbytečně pro někoho zavádějící.
    ;)


    pěkný den
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To přece není informace jen pro mně, nemate to jen mně. A není to zavádějící, ale chybná informace.
     
  10. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Akcia ukončená.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.