Bojové dni (7. 8. 2014 - 12. 8. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 7/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    Supr :)
     
  3. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Lepší představení akce, ale to je všechno.
    Stejně nebudu nikomu nic prokázáno, nikdo nebude bannován atd. Jako vždycky :)), opět výsměch hráčům.
     
  4. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Hehe :D Teraz mi neschopnosť BP celkom osoží :D :D Konečne sa dá chvíľu plávať po mori bez toho aby bol človek utopený každých 10 min (aj menej) :D

    Heh konečne ich neschopnosť je aj na niečo dobrá :D :D :D
     
    SemtexC∞L a SANDOKAN*cz* tohle ocenili.
  5. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    Bude nějaká náhrada za tento clash? mohl by být třeba příští týden opět spuštěn!!!
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  7. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    Já myslím náhrada za zrušený event né odměny.Náhrada třeba v podobě jiného eventu?
    P.S. Náhrady(odměny) byli už připsané či v týdnu tedy?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/8/14
  8. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    • Cizí jazyk
    Příští týden má začít nový event v pondělí nebo v úterý nejspíš.
    EDIT
    Ale nepatří to k tomuto tématu :D:D:-D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/8/14
    CooL-Ovechkin™ tohle ocenil(a).
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj DanceCZ, co se týče nějaké další akce bohužel v tuto chvíli žádné oficiální vyjádření není. Jakmile nějaké takové bude, dojde určitě k jeho umístění na foru dle stanových pokynů. Dále se prosím vyvaruj zbytečné citaci viz pravidla.
    Ahoj milhaus, pakliže už něco odněkud kopíruješ tak prosím v povolených jazycích viz pravidla.
     
  10. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    • zbytečná citace
    Veverčáku můžeš mě říct co jsem zase porušil zde? Normálně jsem se zeptal tak si ty svoje oblíbené věty že jsem porušil nějaká pravidla nech když to není pravda!
    P.S. a pokud ti vadí že ti odpovídám na příspěvěk tak nevím proč děláš moderátora fora když je to běžná věc! Protože jakmile bych to neudělal neobdržel bych žádnou odpověd!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/8/14
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj DanceCZ,

    zase si použil zbytečnou citaci, nevim jestli je pro tebe tak těžké otevřít ten odkaz s pravidly a přečíst ...

    je to pouze zkopírovaná část

    Zbytočná citácia

    Väčšina odpovedí sa obíde bez citácie, stačí dotyčného hráča osloviť. Za zbytočnú citáciu sa považuje citácia predchádzajúceho príspevku ...

    a předcházející je ten nad tebou.

    pěkný den
     
  12. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Když se mají dávat odměny, kde se dozvím, jak sem dopadl? Nějak sem předčasným ukončením akce ztratil přehled, kolikátý sem byl. Ne jen tím, při každým restartu se resetoval stav tabulky, takže v tom mám hokej.

    Nebo je tabulka opět neveřejná? Jako u miniher po skončení akce?
     
  13. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Akcia ukončená, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.