Bojové dni (5. 6. 2014 - 10. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 4/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    Bude nějaká munice v platební oblasti?
     
  3. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    heh, si asi nečetl přádně oznam bude hořící ledová.
     
  4. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    proboha proc je zase bojova akce kdyz byla ani ne pred tydnem
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    to tezko kdyz byla 14 dni akce
     
  6. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    Ale četl. Když jsem ho četl tak tam to oznámení ještě nebylo :p Stačí kouknout na čas kdy jsem to psal a kdy bylo napsáno oznámko..
     
  7. Bufo

    Bufo Pisálek fóra

    nevím ve které skopové hlavě se tato akce vylíhla, ale bude to mít za následek jen exodus hráčů co SF a potažmo BP nezažilo
    1 - 55 minut z hodiny se bude lod opravovat a zbytek v hořícím stavu zkoušet se někam schovat
    2 - doted hráč z potopení měl body 2x ted při schodě náhod bude mít body 10x takže ten samý hráč mě potopí pro jistotu 15 za den
    3 - všechny lodě z map 15+ se stáhnou na mapy 2 - 8 a budou se snažit urvat denní výhru, klidně i po jednom bodu za potopení
    4 - všechny hráči co začali hrát tak 3 měsíce zpět si najdou jinou zábavu
     
    SANDOKAN*cz* tohle ocenil(a).
  8. .PATaMAT.

    .PATaMAT. Pisálek fóra

    Jo, jo. Měli to postavit tak, že za slabší loď by to body odečítalo. A to dost rapidně.Opravdu to znechucuje hru slabým hráčům. Bufo má pravdu
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj .PATaMAT.,

    můžeš zkusit svůj návrh založit dle pravidel s hlasováním, možná by to řada slabších hráčů uvítala, pokud to bude mít potřebnou podporu, návrh posuneme dále k realizačnímu teamu.

    pěkný den
     
  10. .PATaMAT.

    .PATaMAT. Pisálek fóra

    Míro,
    tato hra je komerční a vedení BP, které firmu před několika lety převzalo ji také tak staví. Vše pro platící hráče a ostatní maj smolíka. Za bývalého majitele hrálo tuto hru na G4 cca 15 tisíc hráčů. Dnes sotva 5 tisíc. Šanci na to aby nějaký návrh prošel až k realizaci má jen to co sipe. :)
     
  11. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    o co vam jde musi dat bojovou akci aby tu munici co ziskaly pri akci mely kde hraci vystrilet na behe stejne nejde tak ty miliony munice jsou dobre tak akorat do hracu nebo ostrovu :)
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    bojová akce s parametry jake jsou v této už tady byla
    https://board-cs.seafight.com/threads/bojova-akce.12293/

    a nevsiml jsem si nejakeho extremniho topeni.......
     
  13. Bufo

    Bufo Pisálek fóra

    Arrow, jak to dlouho hraješ, kolik máš celkem HP a kolik bereš, kolik máš talentů a opevka???
    nedávno byla taky podobná akce a věř, že jsem byl pod vodou pořád, a hodně vážně jsem uvažoval že skončím
    na nízké mapy přijely lodě co předtím neviděl a po potopení jsem si připadal jako když dáš oživení a objevíš se vedle ostrova, určitě se ti to už stalo
    opravdu nový hráč se nemá tomuhle jak vyhnout, když proti tobě jde někdo kdo má cca 800k HP celkem a bere 45k
    ale nějak tohle neštěstí přežiju tak jako se dala přežít želva, kde si někteří hráči vysvětlovali teamovou spolupráci tak, že čekali na slabé lodě na 5kové mapě a vše tam topili
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    hraju 6let HP mam dohromady 750 000,talentu 50,opevnení full co potrebuji k boji a obrane

    absolutne nechapu co maji tyto hodnoty společneho s topenim, osobne jsem bez cechu a u nej alinace na serveru jsem jako enemy a i presto mi nedela problem vydelavat (po posledni akci mam vsechny boostery, 500 tisic perel a 12mega munice)

    bojova akce s stejnyma parametrama ktera probehla v unoru, pro me neznamenala temer nic....

    a pokud mas ty na mori s topenim problemy tak si najdi cech a poradnou alianci a nebrec na foru, a nebo jeste lepe po dobu akce zalez nasvitek..

    timto zdravim TEC a Patricii )))
     
    NσStress* tohle ocenil(a).
  15. Bufo

    Bufo Pisálek fóra

    omyl Arrow, nebrečím
    jen se mi nelíbí to nastavení
    já to hraju 3 měsíce - sice mám pravděpodobně jednu z nejlepších lodí, ted jsem vyhrál v bokoru drtiče, ale s tvýma hodnotama se nemůžu vubec srovnávat
    taková lod a věř že na G5 to dělá hodně hráčů když sjede na mapu 5, tak si tam může dělat co chce
    opravdu se chceš po 6ti letech hraní srovnávat s někým kdo to hraje 3 měsíce?
    jakou mám proti tobě i s tím drtičem šanci, když mám EL 13? 23 talentů a o opevku ani radši nebudu mluvit
    ale s tím že díky nastavení jsem vlastně jakoby ve 3.nejlepší kategorii protože mám 18 mega zkušeností
    nevadí mě topení, to k této hře patří a snažím se svoji lod vylepšít tak aby ČASEM byla toho taky schopná, ale nejde vše najednou ani ty jsi to neměl první den hraní
    pak je to toiý jen matematika - když má lod cca 400k HP a bere 25k a proti němu jde lod co má 800k HP a bere 45k a navrch zautočí jako první (ale to je vcelku nepodstatné), asi těžko vyhraje ta první lod, ikdyž podle nastavení akce vlastně patří mezi ty nejlepší
    ono totiž stačilo 4x denně sebrat želvě mega životů a měl jsi hned Mega zkušeností, při trvání akce cca 15 dní je nasnadě, že 20 mega zkušeností klidně může mít i hráč co má bukanýra bez desingu, 5. pirátskou a na lodi 100 x 30ti librák
     
  16. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Když v roce 2008 tato hra nepatřila BP, tak ( pokud vím ) GE4 ještě neexistovala ...
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Bufo plácáš nesmysly, i když mam HP 750, elitní beru 40000, tak je mi to ve vetsine pripadu k nicemu, protože když prijede 7 lodi s HP 200 tak je mi moje HP k nicemu

    druhej nesmysl je tvoje matematika Bodu zkusenosti při akci želva, ze želvy se BZ dostávalo za ten poslední ukol a to bylo 5000 BZ, a pak si je dostal za denni umisteni v žebřícku
    11. - 100. místo
    • 250 000 BZ
    101. - 200. místo
    • 50000 BZ
    201. - 300. místo
    • 5 000 BZ
    kde si vzal ty miliony nechapu, max pri pouziti admiralu a to pokud se nepletu nefungovalo......
     
    Naposledy upraveno: 5/6/14
  18. *REBELION*

    *REBELION* Pisálek fóra

    Jak je mozne ze někdo ma za 3 hodiny!!!!! hrani nahrano 1899 bodu na akci je videt ze akce není moc fer a ze se da zmanipulovat ve prospěch hrace co je v lepsi ali a ostatní stim nic neudelaji nemate sanci na vyhru proc ty akce davaji když to vyhravaji jen domluveni hraci
     
  19. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no proč asi rebelione?Na otázku proč,ti určitě odpoví z podpory,tady určitě ne.A myslím si,že moc dobře víš proč.:D:DAle jinak s tebou soucitím,pokud se nemýlím,tak jsi taky jednou vyhrál.:D:D
     
  20. *REBELION*

    *REBELION* Pisálek fóra

    Jo ale podstive jsem strilel a vystrilel jsem přes miliony munice a nakonec jsem skončil druhy ale byly my pripsany odmeny a druhy tehdy nebral vudec nic
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.