Bojové body

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Geralt64, 9/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dnes jsem objevil chybu v bojových bodech. Na moři mi to psalo, že jsem dostal 12 (nebo 14) bojových bodů, ale skutečně se připsalo jen 11 (nebo 13). Bohužel jsem nenašel nikoho, kdo by mi dal více BB, protože si myslím, že tam bude rozdíl ještě větší. Osobně si myslím, že je to problém s přihlašovacím bonusem 10%, protože jinak jsem si nevšimnul, že by se mi to stávalo. Měl jsem aktivní přihlašovací bonus a booster na BB.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    To vypadá jako by spíš nefungoval ten booster na BB. Pokud to můžeš sledovat a potvrdíš to i při dalších potopeních tak zkus udělat screen a pak i výpis z deníku a buď to vlož sem nebo napiš na podporu.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ale booster má přidávat 2 body, ne 1.
    Nicméně budu zkoušet a pozorovat :)
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je možné, že je problém v rámci první + hodiny výnosu, kdy i místo BZ se dostávají EB. Tento bonus se možná přenesl i na BB ale pouze graficky, přitom fakticky se přičte správný počet bodů.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Asi ano, protože i u bojových bodů to píše na moři +10%
    Teď jsem jezdil se zapnutým boosterem a kolik bodů to napíše na moři, tolik to i ve skutečnosti připíše. V boosteru to není.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Takže jde pravděpodobně jen o grafické přičtení bonusu 10% v první hodině? Fakticky se přičte správný počet bodů?
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V té první hodině se to přičítá špatně (píše 12, přičte 11), po uplynutí hodiny už je to v pořádku, to už totiž napíše 11 a přičte 11.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ok takže jen grafická chyba. Nahlásíme to.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.