Bojová akce anketa!

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ☢Arrow☢, 10/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jaký je váš názor na bojové akce??

Anketa uzavřena 24/4/14.
  1. Akce mají smysl.

    13.9%
  2. Akce nemají smysl.

    47.2%
  3. Akce by se měla změnit.

    47.2%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Osobně jsou pro mě tyto akce naprosto zbytečné a obtěžující, byl bych radši kdyby se třeba i v pozměněné podobě vrátila bitva o Jackpot

    Nebo jinak,kdo by se chtěl do bojové akce přihlásit..ten by se přihlásil, kdo by se nepřihlásil nezúčastnil by se.

    V podobě v jaké bojové akce probíhají jsou pro mě vítězové ve většině případů podvodníci(a tím nemám namysl, že by používali bugy,programy atd.).
     
    Naposledy upraveno: 10/4/14
  2. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Z 99% procent jsou na prvních místech pouze ti , co používají Botíčky na Svitky , Behe , Glitzi , vyělávání ...
    Nikdo je za to nebanuje , protože zároveň do hry když je akce pro jistotu naháží peníze a tak si jich Nikdo nevšímá.
    Díky těmto podvodům mají Miliony Eli Munky , HP na X let dopředu , DMG na X let dopředu.
    V BZ jsou na prvních místech v celém serveru.
    Kdo se jim může rovnat ? Buď člověk co hraje jen za peníze , nebo další podvodník.

    Akce s bojovými body tedy mají smysl pro podvodníky , že si udělají jméno , ale pro normální hráče , je to nic moc , i když koho nepotěší pár bodíků navíc , že ano :)
     
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ☆°ΛήĐý°☆

    nie sú banovaní preto lebo nie je možné dokázať že používajú boty.. je viacero typov, jeden z nich funguje priamo na mape mora.. čiže otvoria si hru a pustia dodatočný program a to sa javí ako keby tam bol hráč.. nedá sa to dokázať inak ako keby to kontrolovali cez počítač toho hráča a to by už bolo nezákonné.. zabanovaní boli tí ktorí používali ten beta *** či ako sa to volalo.. cez to sa im prihlásilo na mapu a to už vykonávalo všetky veci.. a aj zanechávalo stopu.. boty sa nikdy z tadeto neodstránia čiže aj takéto PVP akcie sú pre nás smrteľníkov mimo ligu ako si písalo :p
     
  4. AdmSity
    máš recht ale většinou jsou to nafrčenci co u toho smrdí celej den 24 hodin deně 7 dní v týdnu mám rád hardcore a to tu je hodně málo poslední akce byla celkem těžká i když by to mohlo být horší :) ale prohlížečová hra bude mít vždy chyby at se snažej programátoři sebevíc vždy si tu nejdou skulinky a co vidím já jen to že se tu sjížděj looseři co neuměj fairplay
    nevím proč BP ještě jede přez prohlížeč proč to neudělá tak jako spousta jiných poskytovatelů online her at si tu hru každej stáhne kolik by t to zabralo místa cca 2 giga + nějakej ten hackshield + client a kdyby to mělo 5 giga tak mě je to fuk mám 3x 2158giga. tak třebas Gameforge též němci začne jim v jejich hrách řádit nějakej maník a do rána má perma ban a ihned opraví chiby kterýmy jimyž se do hry naboural a proč to nejde tady protože se tu furt honěj akce nějaký updaty atd. měly by tu hru vypnout a od základu předělat a ne sem cpát nějaký nesmysle tečka a konec :)
     
    Naposledy upraveno: 12/4/14
  5. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,co si pamatuji,tak jednou byla nějaká bojovka,že kdo chtěl soutěžit i ceny tak měl označení a mohl střílet jen ty co byli stejně označení a ostatní nemohl střílet a naopak.Takže podle mě,klidně si bojuj o ceny ale jen s tím hráčem který má zájem taky o ceny.
     
  6. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Ŧקε†яik36czŦ

    toto presne bol jackpot battle.. cca týždeň pred ním si sa ak si chcel zahlásil doň a potom keď bol si bojoval proti tým ktorí sa tiež prihlásili

    s tým stiahnutím klientu by to bolo fajn.. veľa kvalitných hier tak ide bezproblémov a nepočul som že by tam mali také lagy/bugy ako tu... a isto by to bolo jednoduchšie na údržbu ako takto cez prehliadač
     
  7. to je právě to že se jim na takovích hrách ukládají jen udaje o účtech npc atd.
    a pro technyky z bp by to bylo také jednodušší než pracovat s něčim v čem je chib jak blech v pytli.
    a když by to přepracovali od začátku měli by v tom pořádek a kde je pořádek tam je i řád
     
  8. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Nedostatočný počet hlasov, zamykám bez odoslania RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.