Blbne střelba (spíše první rána)

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Mikone, 21/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikone

    Mikone Pisálek fóra

    Omlouvám se asi z blbý dotaz. Kdysi sem s tímto problém neměl ale to sem měl taky loď plnou 55tek.Teď tam mám převážně 30tky, a i třeba když jsem lodi dostatečně blízko (bliž než je dostřel děl) a začnu útok, tak to pouze nahodí že se děla nabíjejí, ale nevystřelí to, to stejný to dělá i když třeba se k lodi přibližuju a rožne se ikona možné střelby, tak se nic nestane, děla se "nabíjejí" a nic, zruším tedy útok, zapnu znovu a zas nic,třeba až napotřetí, napočtvrté to konečně vystřelí. Nevíte čím by to mohlo být? nebo jestli mám s tímto jít raději na podporu? Díky. mikone.

    Ps.Nedělá to vždycky.ale třeba jednou, až budu útočit na hráče, je to nepříjemná věc, protože než bych začal útok tak bych měl půlku hp.
     
  2. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    No vypadáto,jako že čekáš na výstřel .Myslím tím ,že sice dáš povel ke střelbě ,ale než nastane ten správný čes vystřelit trvá to.Určitě nemáš nic na zrychlení střelby(rychlost střelby v opevnění a piráty na urychlení střelby).Čas mezi výstřelama máš hodně dlouhý a při zahájení útoku to tedy také trvá než vystřelíš 1 salvu.
    To jediné mě napadá ,když čtu Tvůj dotaz.Ale je to třeba i jinak .
     
  3. Mikone

    Mikone Pisálek fóra

    jako kdyz naposledy vystrelim a nez vystrelim na dalsi lod znovu to trva samozrejme,ted mam ale na mysli kdyz treba dlouho nevystrelim a chci zahajit utok,ale nabiji a nabiji a nic se nedeje treba 10 vterin nez ta lod odjede z dosahu.a nekdy to vystreli okamzite jak by melo...a mas pravdu nemam nic krome otroku na zrychleni strelby.je to zvlastni no.kdysi me to toto nedelalo.

    A ted zas a to sem stal skoro az u npc a nechtelo to vystrelit.mam napsat na podporu?

    jo a jeste jeden poznatek.kdyz ty dela upravdu nabiji,ze sem treba tesne predtim vystrelil,tak se npc zastavi,v tomto pripade ale jede vesele dal jakoby se nic nedelo.

    Diky
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Mikone,

    nevím jestli Tě pomohu, ale jak si pročítám tvé příspěvky tak mě napadají pouze dvě věci

    nevím jak dlouho si nehrál, ale inteligentní NPC jsou již více než rok, to znamená že loď odjíždí i když na ní střílíš, pokud chceš aby loď stála, tak zvol např. loď na mapě 2/1 (Sinkléra) ten bude stát, jak zahájíš palbu.

    a druhá věc, která mě napadá je nastav v možnostech nastavení indikaci nabíjení děl, tak aby jsi viděl kdy dělo nabíjí, jen podotknu pokud máš teď 30 libry, mají čas nabíjení 10s v této době loď nevystřelí, ale ikona ukazuje čas nabíjení, můžeš změřit čas nabíjení samozřejmě elitní otroci 4 stupně (200 ks) sníží čas nabíjení taktéž dělová rampa, ale to asi nemusím opakovat.

    pokud jde u tebe o jiný případ, rozveď tvůj případ vlož obrázek video atd.. ať můžeme tvůj případ nějakým způsobem vyřešit...

    pěknou hru

    -komi-
     
  5. Mikone

    Mikone Pisálek fóra

    No je pravda ze sem nehral hodne dlouho,asi aji vic nez rok,starou lod sem prodal a tak jedu od nuly...mluvim o npc typu sinkler, rat pak a tak, tedy lode ktere stoji kdyz se na ne strili....A dela nemuzou nabijet, protoze sem treba 5 minut nevystrelil a pak to nechce vystrelit.

    a ted se jeste zeptam,muzu maximalne na 6. mapu,a kdyz sem sestrelil admirala sinklera (sam) tak sem nic nedostal...nevite jakto?

    Diky,fakt si prijdu jakobych tu hru nikdy nehral :-D
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Mikone,

    s děli se poraď na podpoře to bohužel tady opravdu nezměníme, pokud jde o admirála je pouze do tvého 5 lvl. pokud máš 6 tak perly nedostaneš pouze trochu zlata, ale můžeš ho potkat až na mapě 9/4.

    pěkný den
     
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.