Bitva titánů (14. 8. 2014 - 29. 8. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    PO DLOUHO DOBĚ ŽVATLÁNÍ, PŘIDÁM NĚCO UŽITEČNÉHO:

    CENY PŘEDMETU V ČERNEM TRHU (v perlách)
    1 ZÁŘÍCÍ DUŠE = +- 600 fosforek = 252 PEREL(plná sleva 42p za 100 fosforek)

    1 AGWE AMULET = 250 perel !!!
    1 ASKEPIUV DAR = 2012 perel
    1 SPOMALUJÍCÍ RAKETA = 251 perel
    2 PLÁTY = 378 perel

    1 PROKLETÁ DUŠE = +- 690 fosforek = 290 PEREL(plná sleva 42p za 100 fosforek)

    1 TRITION. POŽEHNÁNÍ = 263 perel !!!
    1 RAKETA = 137 perel
    5 STŘELNÝ PRACH = 290 perel
    1 KRÁTKÉ KNÍŽKY = 29 perel
    1 LEGBA AMULET = 1170 perel

    DESIGN OBRÁNCEGAII : 378 000 perel
    DESIGN VALEČNÍK URANA: 435 000 perel
    DESIGN MORPHODIT: 108 400 perel

    Jsem full lod, střílel jsem event s dalšími +- 20 - 30 hráči. Sami posudte, co se vyplatí a nevyplatí koupit, já mám jasno ;-)
     
    Mirek a ~Biscuit~(CG!) tohle ocenili.
  2. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    (plná sleva 42p za 100 fosforek)
    Ano, jenže jelikož fosforky nejsou v kartě událostí tak je musím koupit
    na černém trhu kde neplatí slevy, tudíž za 70p 100 fosforek a to je rozdíl..
     
  3. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Poseidone, ono nie je problém nájsť si čas a dať tam kopu vylepšený a nápadov čo behá hráčom po hlavách. Ale prepáč, aby som tým zabil 30 - 60 min, prečítalo si to tak 150 -250 hráčov a z toho hlasovalo iba 30 a Verbeia to zatvorila s odôvodnením že málo hlasujúcich, t.z žiadny report sa posielať nebude, tak prepáč, ale to ako keby som hádzal hrach na stenu a zabil tým zbytočne čas, ktorý som mohol o mnoho lepšie využiť. Myslím že zmenšenie hlasovania ( vzhľadom na aktivitu hráčov ktorá klesá) by sa mohli prehodnotiť podmienky na preposielanie reportu :) Potom si myslím ,že by to až tak zbytočné nebolo.



    No Stress - pekné počty, len mať prémko / zľavu a ľod vybavenú ako ty tak mám jeden aj druhý a zadarmo hehe :D
     
    Naposledy upraveno: 24/8/14
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  4. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    ~Biscuit~ napisem to takto, je dost smutne, ked musi upadanie hry riesit hrac, defacto zadarmo vo svojom volnom case miesto BP, ktore sa na tejto hre pekne nabalilo...
    Po 2 rokoch co som sa sem vratil zistujem, ze je tu vazne mrtvo. Ano, musim suhlasit s hlasmi niektorych, ktori to vydrzali a zostali, ze sa to pomaly, ale velmi pomaly zlepsuje (v tej dobe neexistoval event, na ktorom by priemerna lod dokazala zarobit, zarabali jedine full, full, full fullky :D), ale stale je to bieda. Nebyt hracov, ktori do tejto hry vrazili stovky eur a stovky hodin casu, verim, ze by to uz nik nehral. Takze BP zamyslite sa konecne, ci mame my hraci robit robotu za vas?
    BTW stale cakam na nejaky dokaz o tom, ze hraci chceli odobratie peral z eventov, ale urcite na 10000% sa toho nedockam, proste BP zistil, ze sa na evente da zarobit a hned to zarazil.
     
  5. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Tak aby toho nebylo malo,nefungujou eventove ukoly,aspon u na na GE4,ukol sestrilet 35 valecniku uz je sam o sobe bomba,ale kdyz to v pulce prestane lode odecitat a nakonec ukol po F eni aktivni,to uz je vtip.
     
  6. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Jɑcƙ®ɦʋƞ,

    kľudne si prečítaj diskusie na iných fórach, kde sa hráči sťažujú, že nemajú možnosť si zarobiť duše. Teraz si môže každý nastrieľať to čo potrebuje.
     
  7. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    co kdyby ty eventi na duse skakali castes nebo po vice ?
     
  8. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    no to je hezký že si mužeme nasstřílet co chceme ale za co???? tož otázka
     
  9. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    otazka za 1500 prokletych dusi :)
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj NσStress*,

    pěkný článek, vyšlo mi to téměř stejně jen s jedním detailem

    design "Ochránce Gaii" : cca. 416 000 perel, ale zisk 694 krystalů (213 000 perel) , které odečítám, nevidím rozdíl jestli je nyní vystřílim nebo po eventu koupím v tržnici, ostrov (-10 % munice) také nazapočítávám bohužel nemáme, potom by to mělo být o 40 000 perel levnější.

    pěkný den
     
    NσStress* tohle ocenil(a).
  11. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Ahoj Mirku, jj kdybych u všeho odečítal krystaly budou ceny ješte příznivější ;-) ale spíš je beru jak darek, mám 63tb tkž další už kupovat nebudu, jen z eventu takhle zadarmo.
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj NσStress*,

    v tvém případě to chápu, pro tebe platí jen plná cena perel, 63 TB nemá moc hráčů a s tím "dárkem" je třeba kalkulovat, je to téměř polovina nákladu a to neni zanedbatelné.

    Můžu se Tě zeptat, kolik máš již výdělek perel ?

    pěkný den
     
  13. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Mirku mám cca + 8 000 krystalu z tehle akce, z toho se dá trochu odvodit kolik jsem nastřílel npc, čistý zisk perel netuším, ale po 2 fazy jsem mel na ucte čistý zisk z akce 2m perel + 2.5m fosforové munice, ted to spíš udržuji a střílím NPC na duše a NPC na perly, chci všechny 3 designy, páč na drahokamy se to vyplatí - a to proto, pokud i další akce budou na principu zisku 1 nebo 2lvl drahokamu, není šance udelat dobrej drahokam, ikdyž jsem za téhle akce z drahokamu z 1m NPC udělal drahokam se 7% menším požkozením a s 8% se blíží, a to je určite lepší než vodoo body :) tkž rozhodne tohle byla dobrá akce.

    Dale bych řekl, že hraju na GE1, kdo ví tak zde střílíte event klidne i se 40 dalšíma, v noci je to lepší, ale kvuli sea nebudu ponocovat:) hezký den.
     
    Naposledy upraveno: 25/8/14
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    Jen aby tady nedošlo k opět k nějakým problémům, požádal jsem o odblokování( měsíčního BANU zřejmě od tebe) bylo mi vyhověno a byl bych rád aby jsme si něco vyjasnili

    1.Když už odpovídáš tak buď tak laskav a odpovídej tomu kdo příspěvek napsal a ne tomu o kom si myslíš že příspěvek napsal

    2.S účtem Loveparade mám společného pouze to, že se připojuje ze stejné IP adresy (a dle sdělení TL a IT oddělení z mé firmy je nás několik )

    3.Tvoje informace že mám dva herní účty je pravdivá pouze pokud se za druhý účet dá považovat BETA

    4. cituji "a na svůj hlavní herní účet jsi ještě za historii nového herního fóra nepřistupoval z jiné IP adresy, máš stále pouze jednu pevnou IP adresu. " to je lež a případně chyba systému s kterým pracujete, na svůj účet se přihlašuji nejen z několika IP adres z 90% se jedna o IP adresy ( 193.150.24.96 - zaměstnání a 93.99.229.1 - domov) kromě toho se minimálně jednou týdně připojuji z IP adresy mé sestry kde dost často hlídám synovce a například v únoru tohoto roku jsem se přes 3 týdny připojoval z Thajska, ale i z několika zařízení......

    všem ostatním se omlouvám za příspěvek mimo akci
     
    Naposledy upraveno: 25/8/14
    sabotér90 tohle ocenil(a).
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj NσStress*,

    děkuji za odpověď.

    Ahoj ☢Arrow☢,

    alespoň vidíš, že je dovolání, myslím si o tom své, ale respektuju rozhodnutí podpory.

    tento hráč píše vždy, jen když máš ban, má stejný styl psaní, používá stejné obraty, stejné slova a ví o tvém hraní i za co dostáváš tresty, než jsem Ti odpověděl přečetl jsem si všechny jeho příspěvky, nejen podle fotografie se dají ztotožnot lidi a závěr ať si udělá každý sám ...

    pěkný den
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    • Doubleposting
    ano myslet si můžeš co chceš, stejně jako já si můžu myslet co chci o tvých výdělcích na této akci

    hráč Loveparade má 8 příspěvků, a kromě příspěvku z pátku, nikdy nereagoval na mě, nekomentoval mě ani mé příspěvky(ano i já jsem si dal tu práci a jeho 8 příspěvků si přečetl).... a pokud jsi schopen z 8 příspěvků vydedukovat že píše stejně a používá stejné obraty tak ti gratuluji...

    Dal jsi mi neoprávněný BAN na měsíc za obcházení BANU, BAN jsi dal i účtu Loveparade ?? - taky neoprávněný když je u něj napsáno obcházení blokace, a jak mi bylo napsáno byl to BAN na IP adresu, takže jsi dal BAN i dalším několika hráčům co se připojují ze stejné IP.. gratuluji

    a závěrem "tento hráč píše vždy, jen když máš ban" to je stejná informace jako že se ke svému účtu připojuji jen z 1 IP.

    Považuji to z mé strany za uzavřené

    stenne-cz

    sorry ale za dobu akce jsem byl u 1MHH a 2HH a pokaždé byla munice v kartě události

    NσStress*

    jen tak pro info ty milionáři :D co budeš kupovat za předměty??
    můj tip 55ti libráky:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/8/14
  17. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    ☢Arrow☢

    poštáku, koupím 3 designy, všechna zesílení (rituály), a pak budu střílet dál npc Rheia Kronos Theia a Hyperion, duše si nechám a počkám, co za ne dají, pokud za ne dají nějaké smetí, koupím za vše amulety agwe a tritony. . to jediný se vyplatí :)
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    taky jsem zvědavej co dají za duše a vidím to na velké překvapení nevím proč ale něco mi říká, že to bude stát za to ))
     
  19. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Tak 300 fosforek za jednu duši? Zlodějina :) Mě stojí jedna duše 500 fosforek, takže jak psal NoStress, kupuji agwwe a tritony :) A jako slabší loďka ještě střepiňák :)
     
  20. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    no já kupuji Morphodit a beru z nich ty šutráky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.