Bitva titánů (14. 8. 2014 - 29. 8. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    vsak je to jen hra :)
     
  2. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    Oporavdu je to k smíchu co zde BP předvádí
     
  3. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čauky,tak ty duše za ty 2 první desingy je opravdu masakr,to snad nemužeš mít ani ty mirku,nebo si je koupíš v platebce?Já jsem už koupil za těch pár co jsem dostal po stálem střílení eventu amulety,tak doufám,že to nezměníte,ale toho se nebojím jste přece BP.
     
  4. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    tak sem se po několika dnech opět začetl a nestíhám se divit. Moderátorovi trochen vadí citace (jsou vhodné - ukáže se to ve sledování, že mě někdo citoval!!!!). Další, co je to zahloupost, že se následné poškození ruší následující ránou? Stejnej problém, nedostatek je u munice z chobotnice - nebo spíš není, jde o to, že interval následného poškození je tak dlouhej, že nemáš šanci plně využít možnosti munice (chápej tak, při event munici z chobotnice a fosforka jsi okrádán) - s full rampou a otrokama, sestřelíš malou lodičku rychleji, než naněhnou všechna následná poškození. Při celém NPC s HP 1 mio, je to cca 48K HP, které vlastně musíš odstřelit 2x, aby ti započítalo celé NPC, včetně poslední rány!

    A malé doplnění: ze 185 malejch lodiček 2x ztracená duše!!!!! vejvar

    Kde je další fáze eventu? V německu je jinej datum nebo jim nejdou hodiny?
     
    Naposledy upraveno: 23/8/14
    .sh!my. a Števo tohle ocenili.
  5. Števo

    Števo Zelenáč fóra

    Super 13.13 a reset v tabulkach nikde, som zvedavy ako to vyriesia.
     
  6. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Mirek, to ze ty dokazes za par dni nastrielat 1,8MG peral z eventov a vyharpunovat 60-librak ma pre mna asi taku vypovednu hodnotu ako ked mi policajt povie, ze on so zapnutymi majakmi a sirenou prejde z jednej strany mesta na druhy za 15minut...
    Znicili ste event odobratim peral, ok, hovorim si, tak bude aspon dizajn ale 1500dusi? Za 50k fosforky mi padlo 54 dusi a mozem sa vies co nato, ze tebe padne z 10k fosforky 1500dusi. Chapem, ze podmienka pre prijatie do BP je odlozit mozog a stale tvrdit hracom, ako je vsetko uzasne, ze sa nemaju naco stazovat atd. ale ked mas aspon stipku rozumu, tak tu nebudes desiatkam hracov tarat blbosti, ked realita je ina.
    BTW 16e za 500 dusi? :D to uz ich radsej dam bezdakovi, aj ked ich prechlasta...
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ,

    ne v platební oblasti si duše kupovat nebudu, vychází mi design cca. na 200 000 perel jeden, chápu že né každý tomu porozumí, ale každý by si to měl umět spočítat, vyplatí se mi to takže si je vystřílim, času mám dost, mají pro mě cenu 60,-Eur.

    Ahoj Jɑcƙ®ɦʋƞ,
    každý ať hraje jak umí, pokud někdo chce za hodinu vydělávat 1000 perel ikdyž může 15000 perel, je přeci na něm, pokud chceš být stále malá loďička je také jen na tobě, znám hodně hráčů, někteří hráči jsou za 3 roky téměř full a někteří nemají ani opevnění, hlavní je pro někoho mít hned druhý den hraní 20 herní lvl, někdo nepochopí, že na tortuze prodělá někdo neumí nastřílet 100M zlata za hodinu, někdo umí vystřelit každý den admirála lucku někdo hold neumí, tak to je, máš pravdu.

    V poslední době je hodně důležité vyznat se v druzích munice a nastavení své lodi, i s 400K HP porazíš loď s 500K HP. Chci patřit mezi ty, kteří to ovládají a né ten s mozkem který v tom stále hledá problémy atd. ... Na tento event jsem byl nucen přestavit loď a vyplatilo se, někomu je líto 100 krystalů.

    Jak špatný event to je, se brzy ukáže, podle toho kolik bude jezdit hráčů v novém, možná ho bude mít polovina lidí kolem tebe, tak nezapomeň otevřít oči a dívat se kolem sebe na tu realitu ...


    pěkný den
     
  8. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čauky,rád bych se tady zeptal aktivních hráču kolik měli doposud duší z akce,já měl 213 prokletých a 25 zářicích,je pravda že jsem byl jen jednou v první stovce v žebříčku,taky si myslím že jsem určitě těch 200k perel investoval do eli munky o kterých tady píše mirek,že by to určitě mělo stačit na 1500 duší na desing.Taky bych chtěl poprosit mirka,aby se tady nenavážel do mozku některých hráču,myslím si mirku,že je to pod tvou dustojnost,jestli tě tady ta práce nebaví tak to zabal.Co se týka počtu tak jsi určitě dobrý,ale ostatní věci,no nic moc.
     
  9. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    No už ani tú to nemá úroveň. Nie aby sme spolupracovali ruka v ruke či už moderátori s hráčmi alebo hráči s moderátormi, radšej sa tu hádate kto koľko zarobil, alebo či je event výhodný alebo nie a ..... Osobne som to počítal a tento design ktorý sa dá poriadiť teraz (za duše) je drahší ako ten ktorý sa dá poriadiť v platobke (myslím designy ktoré majú dodatočných +5% na hráča) , no na druhej strane hold kto mal na začiatku eventu perly tak bude mať tento design zadarmo.
     
  10. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Biscuit, dost nechapem, ako to myslis, kto mal na zaciatku eventu perly tak bude mat tento design zadarmo, ja mam stale na konte cca 200k peral, ale do eli muni ich davat rozhodne nebude, nakolko sa to vobec neoplati.
    Mirek jasne, daj typ ako zarobit za 1h 15k peral, to som dost zvedavi na tie tvoje kecy...vlastne ty sa tu len ohanas, ze kolko peral sa da za 1h zarobit, ale ako si pisal uz vyssie navody davat nebudes...No ja ti poviem da sa zarobit za 1h aj 100k peral, ale nepoviem ako...ale da sa to, len je to pre 99,9% hracov nerealne(napr. staci si kupit pergy z platobky...).
    To ze bude mat aj 99% hracov novy design este neznamena, ze event bol dobry, to by sa ukazalo keby nenazrany BP nedal duse do platobky, takto si design moze kupit aj hrac, co nedal ani jeden event...Navyse, neviem, ci si si vsimol, ale novy hraci vam akosi neprichadzaju, ostavaju len stary, a ty nemaju problem minut aj 1MG eli na design do zbierky.
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ja so mtez uz urcite 200k peral investoval do municie a nemam 1500 dusi 300 zelenych 200 zltych
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Jɑcƙ®ɦʋƞ,

    poslední věc o kterou stojím je, že se zde budu s někým hádat, proto již žádné návody psát nebudu, je to čistě má osobní hra a s prací moderátora nemá nic společného.

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ,

    máš pravdu je to pod mou důstojnost nechat se zde urážet, chodím se sem po práci odreagovat někomu poradit a né se zde hádat, také jsem jen člověk, nechal jsem se zbytečně unést předešlým příspěvkem, pro mě jsou tato čísla inspirací a slouží mi to např. k výpočtu celkové odměny, ale druhého to může naštvat ... již je uvádět nebudu.

    Ahoj lukas-reper1,

    je to závislé na mnoha faktorech, někoho vyjde na 200 000 a někoho 700 000 perel, vše je individuální pro každého hráče.

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 24/8/14
  13. Mata.Faka.UEK

    Mata.Faka.UEK Pisálek fóra

    moderatorum bych zakazal hrat seafight, tam si pustte solitare a hlidejte chat, stejne nechapzu jak to muzete stihat vsecno hlidat a pritom tokhle maximalne zarabat...?!?!
    a navic kde mame jistotu ze informace ohledne hry na chatu nepredavate treba vasim spojencum a tim padem znevyhodnujete nepraven jednu polovinu hracu...

    a ohledne akce, JE SKVELA!!, predstavte si ze by ste porad strileli jen ratpacky nebo santy lucie, ze by si perly nedostal z niceho nezt kiribati, admochu a bonusovek a ze by to bylo zase a porad jen jedno a to same, jsem rad ze ty dva tydny je na chvili aspon zmena :) (nemuzu rict ze jsem na tehle akci nezarobil!!)
     
  14. gritzull55

    gritzull55 Zelenáč fóra

    ahoj prosim vas co bude za zbyle mince?
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    První 3 fáze eventa jsem střílel za tým Gaii. Vystřílel jsem několik milionů foforové munice (1M = 700k perel) a mám 384 zářících duší, tak mi tu Mirku netvrď, že máš vystřílenej design za 200k perel.
    A ještě tě prosím, abys příště k výpisu (když už tu chceš hráče těmi výpisy provokovat) dával i čas. Podle mně to bylo určitě někdy v noci, protože přes den, když přijedu k perlovému eventovi, tak udělám 20-30k perel a to musím mít štěstí a být tam jeden z prvních. Jednou se mi povedlo, získat z eventa 168k perel, ale to bylo hned na začátku, když jich ještě bylo moc a stříleli jsme ho ve dvou.
    A k tomu, jak jsi tu psal, že jsi vydělal 1,8M perel, tomu jsem se taky zasmál. Od začátku akce jsem získal něco přes 2M perel (nevím to přesně), ale bez odečtení nákladů na nákup munice.
    Omlouvám se Mirku, ten čas tam je :)
     
    Naposledy upraveno: 24/8/14
    Jirka2112 a Ŧקε†яik36czŦ tohle ocenili.
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    jak jsem psal výše výpisy jsem již dávat nebudu a abych Vás s tím neprovokavoval všechny své smažu, nebudu zde již psát jako hráč, ať každý hraje tak jak umí.

    - časy jsou zatím u všech uvedené
    - 168K perel ve dvou odpovídá Okeanosovi před změnou, Rhea je 2,5 krát výhodnější.
    - zisk už mám mnohem větší, ale uvádět nebudu
    - je odečtena cena krystalů, bohužel nemám takové štěstí jako Ty, aby mě padlo 9000 krystalů z 1000 beden v Bokoru a ani nemám 120 K navíc, jak jsi zde na fóru uvedl před půl rokem.

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 24/8/14
    ™Žїђad₤o^ tohle ocenil(a).
  17. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Mirku,
    to hraješ na betě nebo kde? To co tu píšeš za výdělky tu nikdo nechápe. Asi máš o 200% lepší loď než ostatní. Měl by ses na to vykašlat
     
  18. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    No niektorý hráči pred akciou mali 800k-1,2M perál... všetko nastrielané či z minulej akcie alebo behe/slnečná/tentakle a ešte ku tomu keď mali povedzme 250k fosforky z minulosti + 100k kód tak to už človek niečo na začiatku človek niečo aj s tým urobil a tým teraz môže robiť duše na design i keď sa nevyplatí keďže je predražený, ale výjde ich to zadarmo, lebo perly mali urobené z hry. Ale len pre inšpiráciu, toto sa bavíme o lodiach ktoré majú už totálne všetko full (talenty/opevka/paluby/delá zušlachtené....).
     
  19. Lamaze20

    Lamaze20 Pisálek fóra

    Rád bych se poučil Mirku. Jak mám správně vydělávat 10k perel za hodinu. Díky :(
     
  20. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Pekný nedeľný deň,

    10'000 perál za hodinu sa dá zarobiť veľmi ľahko, či už gliztovaním, strieľaním admirálov (špeciálne pre pirátov 5< levelu) alebo kto má to šťastie tak na slnečnej mape, kto nie tak tu má choboty.

    S pozdravom
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.