Bitva titánů (14. 7. 2016 - 26. 7. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

  3. Sheriff_cz

    Sheriff_cz Pisálek fóra

    Tak akcička vypadá slibně, aj odměny jsou lákavé, snad jí BP v průběhu nezmrví :)
     
  4. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    ano přesně tak jak píšeš doufám, že bude dobrá, tedy alespoň minulý rok byla výborná!" hezký začátek akce!
     
  5. ČERNÝ-TULIPÁN

    ČERNÝ-TULIPÁN Rádoby autor

    no hezky začátek co není
     
  6. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    jo zatím jde dobře :D :D
     
  7. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    nestiham tolik npc je :))
     
    Ɓд๓ъіէӃд_1 tohle ocenil(a).
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    kdo si pocka ten se docka zas nevyvadejte kdyz se to nespusti na cas malo ste vydelaly na predchozi akci ci co
     
  9. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

  10. ČERNÝ-TULIPÁN

    ČERNÝ-TULIPÁN Rádoby autor

    neschopny bp
     
  11. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    kontrolni otazka co když budu střílet abe dve strany pocas fazí??? o co přijdu nebo prodělam.
     
  12. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Opět je problém s úkoly pro hráče co mají vyšší level než 20.Mám jen dva úkoly a konec ostatní už dělají 5. :mad:
     
  13. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    hraju uz asi 2,5 h a nenasel jsem jeste ani jednu velkou lod
     
  14. Borec

    Borec Perspektivní autor

    to ma iba akoze prvych 100 hracov moznost zohnat duse na dizajny a pod. ? :D strastne to je ferove zas musim robit rebricek a to som si povedal ze si od nich dam na nejaky cas pokoj :(
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BullĐoG, zatím nemáme žádné takové další hlášení. Aktuální mám například 3 úkoly aktivní.
    Ahoj Silent_knight, je to o štěstí velké lodě jsou obě kousek vždy od sebe, ale bohužel se asi nevypisují.
     
  16. Borec

    Borec Perspektivní autor

    moze mi niekto poradit ako sa objavuju vacsie npc ? objavuju sa alebo ich treba vystrelit? a ked sa objavia napise to ukaze to na akej mape? dakujem
     
  17. čakarakaXD[CZ-USA1]

    čakarakaXD[CZ-USA1] Zelenáč fóra

    • Vulgarita, cizí jazyk
    to sem jako jediná kdo nemá na mapě krom vraku a svobody žádný npc ? :D :D EDIT jak mužete EDIT a delat ukoly já tam nic nemám,a to má akce od 14:0 běžet????
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/7/16
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj čakarakaXD[CZ-USA1], vyhni se prosím používání vulgarit viz pravidla.
     
  19. ℝմdla

    ℝմdla Rádoby autor

    Chtělo by to udělat něco s těma lagama při eventu - odstraňte ty animace krakení munice při zapnutí bonusu kdyby jste nevěděli tak je to tohle: [​IMG]
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ℝմdla, zkus udělat návrh dle pravidel a uvidíme. Nicméně osobně si myslím, že to nepomůže. Jelikož jsou velké lodě poblíž sebe je tam dosti hráčů a tím pádem bonus nemusí tak pomoct. Obzvlášť nevím co udělali, ale i to jak se načítá černý trh je bohužel děs :(.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.