Oznámení Bigpoint a Youzu Interactive

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Raziel, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Raziel

  Raziel Guest

  Vážení hráči,

  s hrdostí a nadšením vám oznamujeme že společnost Bigpoint GmbH byla převzata společností Youzu Interactive. Společně, Bigpoint a Youzu, vytvoříme jedinečnou globální plochu pro online a mobilní hry, která čítá přes 200 zemí celého světa. Tato událost je velkým milníkem pro Bigpoint a znamená to počátek nové éry, označenou vypuštěním mobilní hry Hocus Puzzle v blízké budoucnosti.

  Khaled Helioui, CEO Bigpoint, řekl: “Díky této spolupráci Bigpoint začíná další kapitolu v historii firmy zaměřenou především na kvalitu publikovaných titulů. S podporou Youzu jsme schopni více investovat do našich talentů, užasných zážitků, které vytváří a dosahují naše hry.“ Pokračoval dále: “Lin Qiho nadšení a vize pro průmysl rezonovali s naší touhou poskytovat hráčům lepší herním zážitky. Partnerství s organizací, zaměřenou na hráče, jakou je Youzu, nám dovolí dosáhnout našich ambicí: Skvělé hry pro každého.“


  F.A.Q.

  1. Kdo je Youzu?
   Youzu Interactive (SZ.002174), byla založena v roce 2009 a je to jedna z nejúspěšnějších Čínských společností zaměřených na PC a mobilní hry. Spolu s přes 1500 zaměstnanci, Youzu vytvořila více než 20 her, které mají víc než 350 milionů hráčů. Jejich League of Angles měla velký úspěch zatímco nedávno publikovaná mobilní hra Youngsters of Three Kingdoms se úspěšně probojovala do TOP10 v Číně odj jejího data vydání. Společnost si klade za cíl jednoduše poskytnout radost z hraní celosvětově, skrze vývoj globálního publikačního systému v plném rozsahu, a to za pomoci integrace výzkumu a výoje spolu s operačními kapacitami / schopnostmi. V roce 2014 byla Youzu Interactive oficiálně zařazena na kapitálový trh a stala se tak první domácí A-share společností v Číně. Se zaměřením na princip jednoduchého sdílení radosti z hraní Youzu přinesla hráčům několik online a mobilních her ověčnených cenami napříč celým světem. Lin Qi, zakladatel Youzu, je vynikající podnikatel s nadšením pro hry, stejně jako my v Bigpointu.

  2. Kdy se obchod uskuteční?
   Transakce bude uskutečněna v dubnu 2016.

  3. Jak se změní současné hry Bigpointu?
   I když Youzu získává 100% akcií Bigpointu, nejsou zde žádné plány měnit současné portfolio her. Bigpoint bude stále vytvářet a podporovat současné hry, stejně tako nové připravované tituly, včetně připravovaného MMO Hra o trůny. Je zde mnoho úsilí v tomto projektu a Bigpoint nabírá nové zaměstnance na posilení vývojářského týmu Hry o trůny.

  4. Bude značka Bigpoint zachována?
   Ano. Věříme, že značka Bigpoint je známá na herním poli dostatečně a budeme stále operovat pod tímto jménem.

  Jsme velice vzrušeni, kolik příležitostí přinese tato spolupráce nám, ale také našim hráčům napříč Zemí. Jménem Bigpointu vám všem, hráčům, chci poděkovat za neustálou podporu a loajalitu.

  Hodně štěstí,
  Váš Bigpoint tým.
   
  Sk8Raja tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.