Zpetná vazba Betaserver - Nové uspořádání světové mapy / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 26/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nebylo by možné to oficiální oznámení přeložit celé? Jsou tam části v angličtině. I když ono z toho asi stejně moc nepochopíme a budeme se to učit až na moři.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, oznámení pomalu překládáme. Nicméně jak tu psali někteří forum je přece zbytečné tak jestli to má smysl.
    Nicméně zde jde o testování a nemá smysl se tolik věcí si myslím se učit, otázka je jaká bude finální verze, která bohužel bývá odlišná.
     
  4. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    • Vulgarita
    Toto je posledny klinec do rakvy tejto hre.... Napríklad už teraz je to pri eventoch dosť natesno a to je veľa máp... A to uľahčenie pristupu do prístavu alebo rýchlejší presun medzi mapami???Akože načo sú potom teleporty? Každý ich ma 100ky až 1000ce ... Teším sa ako ta hra upadne behom mesiaca ak zavedú tu mapu... Tolko za mna, mier s vami a úprimnú sústrasť Seafight...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/2/18
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  6. mamakuk

    mamakuk Zelenáč fóra

    • Vulgarita
    Tak ono se testuje neco tak velkeho a oni to po 2 dnech vypnou ?:D tak EDIT ani jsme nic nevyskoušel
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/18
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj prosím dle pravidel. Nicméně je možné, že už to půjde na ostré servery kdo ví nemáme žádné informace.
     
  8. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahojte,

    Jako na jednu věc to špatně nevypadá, zase něco nového, ale tak či tak mě přijde nesmysl, že přístav se chová teď jako normalní mapa (krom střílení hráčů) každý tam teď uteče a bude tam zašitej dlouhou dobu..:/.. Druhá věc, že by měli nějak vypsat kompletní rozestavení NPC na mapách, zajimavé, že admiral lucie na 19 mapách nebo 12/1 je modrá a jezdi tam NPC kokelau(jiné jméno) :) :) celkový chaos.. myslím si, že by BP nejdřív měli udělat nějaký velký oznámení a ne to hned narvat do hry...jen napsat detaily, jaká tam bude měna (když ne korunky)..myslím teď nové mapy.. když to nebude commonwealth no atd atd. snad mě chápete.. já se tomu nebráním mám sám 30lvl ( jen né hotový úkol admirála tyrana) takže stejně se dlouho nepodívám na ty nové mapy :) protože na mém serveru je TABU vystřelit 500 zlatovlásek :)..
     
  9. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    mno..hlavně je to naprosto zbytečné ;)
     
  10. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    Super, dva dny na betě a už tu blbost máme ve hře... nutno podotknout, že skoro nic nefunguje a počet dostupných map pro mě se smrsknul na sotva polovinu. Zkrátka tleskám, ve větší blbost jsem ani nedoufal :))))
     
    ***ANGELIKA*** a heykal tohle ocenili.
  11. KaThaRsYs

    KaThaRsYs Pisálek fóra

    asi tak
     
  12. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    vidím to v tom lepšom svetle, buď to bude praktickejšie a lepšie alebo konečne skončím s hrou, 9 rokov je dosť :)
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Open beta byla a systém přesunut na normální herní servery zamykám tedy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.