Chyby Unity - chyby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nevyskakuje oznam pro svobodu? ani pro jednu? Pro ostatní věci jako jsou odměny, objevení admirála a podobně se oznam ukazuje?
     
  2. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    pravže ked niečo zabijem vyskočí mi oznamenie čo som ziskal ale ked vyskakuje sloboda nevyskoči mi kde
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Odměnu a výpis admirála bych nesrovnával. Nemáš možnost například někoho v cechu kdo by byl na stejné mapě a mohl potvrdit, že Svoboda opravdu vyskočila? Jelikož již tomu není jako dřív, že to vypisovalo všechny Svobody a tudíž jsi jen mohl mít smůlu, že nevyskočila v tvém okolí.
     
  4. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    rád by som až na to že nie som v kontakte s nikym lebo mi nejde ani chat a ani neviem kto je ešte v cechu kedže nejde ani cech :D a nemam na nikoho kontakt :D
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ted mě napadlo, že pokud čekáš oznam v 00, 20 a 40 tak marně. Na normálním moři dnes skáče z nějakého důvodu myslím až 7 minut po takže 07, 27 a 47. Může to být ono proč se ti neukazuje oznam?
    Chat tam zatím není přidaný
     
  6. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ja viem že tu nie je pridany chat a ani cech čiže preto je to naročne :D a kukam tam stále a nič neskače iba natrafim na tej danej mape slobodu
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ten oznam nejspíš není chyba, ale před nedávnem změnili styl oznamování Svobody i na normálním moři a oznamuje to pouze svobody ve tvém okolí. Pokud jsi tedy na mapě v jejímž okolí žádná neskočila, oznam se ti neobjeví.
     
  8. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    myslel som si to ale ide o to že hral som aj v noci ked to začalo a nič mi nevypisalo a na mape vedla som našiel tu slobodu preto ma to tak zaujalo že som si na to daval pozor
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ta tam ale v noci mohla jezdit už od začátku akce.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen dodám. Kromě toho, že tam jednak mohla na mapě jezdit jak psala leo bohužel přesně nevíme jaký je výpis jestli je omezení na tolik a tolik map třebas bokem. Jsou admirálové co se nevypisují vůbec dokonce byla i doba, že pakliže vyskočil například Tyran na mapě kde jsi tak se ti nevypsal. Bohužel centrála většinou tyto situace nebere jako chybu a přesné informace o tom jak se co vypisuje nedává ve většině případů. Dokonce byl od nich návrh nato, že by se admirál nevypisoval vůbec což u některého eventu by sice nebylo špatné.
     
  11. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    iba dodam že ste ma zle pochopili ona tam vyskočila od kedy začalo lebo to bolo niečo po polnoci
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak je možné, že udělali změnu a pro danou mapu se nevypisuje. Leo předávala dotaz jestli jí někdo neřekne jak je to s výpisem bohužel zatím nic.
     
  13. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    aha ok dík
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Takže nyní mi bylo potvrzeno kolegama, že se vypisuje i na dané mapě. Není možné, že sis jí pouze nevšiml? Nehraji sice v kuse ale za těch několik hodin hry jsem viděl vyskočit pouze 1. Nicméně ten cech jsem myslel, že právě používáte jako spousta cechů nějaké TS, Discord a podobně. Dopsal jsem jim tam i, že máme hlášení ale bohužel zatím nikdo nenapsal, že by evidovali něco podobného.
     
  15. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    jasne že sa používa TS-ko len ja som začal hrať po pol roku lebo som nemal počitač čiže nemam sa s nimi ako spojiť kedže chat nejde :D a neviem ani kto v tom cechu ešte je kedže nejde ani cech
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    To sem sice nepatří, ale můžeš zkusit forum, třeba ho někdo z cechu čte. V jiném vlákně samozřejmě. Najdi si sekci Cechy a tam to zkus. Případně se podívej do zpráv na lodi jestli tam nemáš nějaký kontakt.
     
  17. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    chyba je že keď strielam svieti mi stale na lište to že možem začať strielať pritom už strielam a neviem tym padom prestať strielať iba ked odidem dalej od lode prikladam screen nwm či na nom pochopite ako to myslim ale ked som to fotil tak som strielal je vidno aj ikonku NPC na lavej strane [​IMG][​IMG]

    Duhá chyba sa tyka úloh a to je to že niekedy mi nezapisuje kolko čoho zabijem ale počita mi to ale neukazuje mi to v úlohach že kolko ešte potrebujem zabit čiže vždy idem podla odhadu alebo si počitam sám
     
    Naposledy upraveno: 28/1/21
  18. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    [​IMG] posledná chyba keď na mňa niekto utočí nevim koľko ma HP iba na mori ale ikonka kde mi ma ukzovať jeho HP mi ukazje 0 prikladam screen [​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/1/21
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud jde o upisování tento problém je již dlouho. Jedná se o náhodný problém. Též kolikrát během úkolu otevírám například 2x okno s úkoly aby došlo k aktualizaci, jelikož poprvé se například okno s úkoly rozjede prázdné.
    Pokud jde o tu střelbu máš NPC v dostřelu. Optimální by tam bylo zapnout vědomosti špeha aby to potvrdilo, že máš dostřel a je to pravidelný nebo náhodný problém?
    A co se týče posledního problému s hráčem je to pravidelné nebo náhodné, též jsem jednou viděl takový screan. Bohužel nejhorší je nepravidelné chyby se těžko opravují. Ale i tak je nejlepší uvést do hlášení co nejvíce informací.
     
  20. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    dostrel mam je to zaujimave dam priklad rovno pri tomto usurperovi ked som ho išiel strielať tak som vedel kludne prestať strielať alebo ked som zmenil nastavenia lode na prepad a prepadol som ho a chcel som prestať strielať a zmeniť tie nastavenia už to nešlo musel som odbehnuť skusim tento problém viac skúmať.

    s hráčmi je to pravielné vždy ked na mna zautočia tak nevidim ich HP a kedže ja na hračov neutočím kvoli tomu že nevidím v akom su cechu tak to radšej neriskujem neviem povedať či sa to deje j v tedy ked na nich zautočím prvy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.