Chyby Unity - chyby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tak to asi nebude chyba ve hře ale u tebe. Podle popisu to vypadá, že se přepad nepovedl takže ti bud chybí piráti, přepadový důstojník nebo nemáš všechno vybavené na plno. Zkontroluj si to
     
  2. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    praveže mne sa prepad podari lebo mi da odmenu za prepad spravim kludne screen ak ti pomože
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já to myslel tak jestli jsi nějakou dobu vyzkoušel nechat NPC plout jestli to nezmizí. Tak jako myslím například u jelena zůstávají kruhy a je to grafická chyba zde by to mohlo bejt tím, že unity reaguje bohužel pomalu, ale i grafická chyba.
     
  4. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    praveže neskúšal lebo vždy ked niekoho prepadnem tak to svieti u všetkych lodi že sa daju stále prepadnuť nie len u taj danej lode čo som prepadol
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    udělej screen v momentě kdy jsi přepadl a vypsala se ti odměna
     
  6. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

  7. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    dalšia chyba nenašiel som ju napísanú je to že mi ukazuje strelbu na loď aj ked nie je na dostrel samozrejme že nejde strielať iba vtedy keď je naozaj na moj dostrel prikladam scree na screene je slabo vidno ktora lod bola označena bol to ten Renown hore nad mojou lodkou, dalšia chyba je že nejde ukazať tabulku ligy ked si chcem pozrieť.[​IMG]
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Liga není chyba. Unity je zatím ve verzi beta a spousta věcí tam není zapnutá. Jedná se o převedení z bety na live servery. Tudíž co platilo pro betu by mělo platit stále nemáme žádné informace o změně, kromě pár věcí v patch jako je například obchod. Beta unity. Jen dodám chyby, které dávala Leo zde na foru nejsou všechny hlášené. Hlásí se napříč zeměmi a jedná se hlavně o přehled chyb co jsme dávali.
     
  9. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    čiže to že som pišem chyby nič neznamena nikde dalej sa to neposiela? či ako tomu mám chapať?
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ne špatně jsi to pochopil. Chyb je hlášených mnohem víc napříč zeměmi. A ne všechny jsou zde na foru vypsány. Aktuálně je hlášeno alespoň cca 70 chyb možná dokonce víc a hlásí se další a další viz tebou oznámené.
     
  11. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    no ale ja som pochopil že toto vlákno funguje na princípe toho že nahlásim sem chybu vy ju tam dopíšete a zaroveň pošlete do nemecka alebo tam kde to opravuju :D preto to sem píšem :D
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Hlášené jsou na centrálu, ale ne všechny chyby jsou dodávány do seznamu zde na foru. Jsou zde chyby brané jako závažnější.
     
  13. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    aha takže ta strelba je zavažnejšia? :D
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejde sem vypisovat úplně všechno, aktuálně je jen hlášených chyb přes 100. V tomto vláknu jsou vypsané chyby, které hlásil náš tým a ty, které jsme objevili v souboru chyb hlášených na discordu od hráčů nebo jinými týmy, ale určitě tu nejsou všechny vypsané. Navíc to co ty sem nahlásíš musíme nejdřív aspon trochu ověřit a zjistit jestli jde opravdu o chybu na unity, pak ji teprve případně nahlásit (pokud už ji nehlásil jiný tým).
    Žádný oficiální seznam hlášených chyb není a je dost složité zjistit co je a co není hlášené. Seznam v tomto vláknu jsem založila aby jste aspon orientačně věděli, které vážnější chyby jsou hlášené.
     
  15. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    aha ok a ohladom tej chyby s API grafikou čo nejde na prehliadačoch unity už viete niečo viac?
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to co na unity opraví a chtějí to oznámit je vypsané v patch day k unity v technických oznámeních.
     
  17. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ok a tieto maličke chyby mam vobec niekde hlasiť teda? aby som to tu nespamoval každu hodinu?
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejlepší by možná bylo si je někde psát a pak dát do jednoho příspěvku třeba po 5. Pokud možno dobře popsat nebo přidat screen. My je potom zkontrolujeme a případně pošleme do chyb. Nejde o to, že malé chyby nejsou důležité, ale ve většině případů jsou součástí větší chyby, která už hlášená je.
     
  19. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    aha ok skusim to
     
  20. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    veľka chyba je to že sa mi nezobrazuje ked vyskakuje sloboda že na akej mape vyskočila viem že sa s tym teraz neda nič spraviť ale do buducna
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.