Chyby Unity - chyby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    ani tam pořád ta chyba API

    zkusil jsem chrome mozilu operu edge tak sem už vystřílel vše co vím a proto píšu.-)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/20
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jakou verzi máš? Zkoušel jsem teď zrovna Verze 87.0.4280.88 (Oficiální sestavení) (64bitový) a hláška mi nevyskočí. Tudíž buď bude problém pro 32 bit a nebo bude potřeba najít asi nějaký doplněk či něco.
     
  3. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    • Spam
    Google Chrome je aktuální
    Verze 87.0.4280.88 (Oficiální sestavení) (64bitový)
     
  4. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    a nevíte co potřeba najít mám 64 bitový na mozilu a na chrome to nejede verze nevím jaká je.nezjistím.
     
  5. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    no a na to něco potřebuju přijít :-(

    má to být nějaký ovladač na polohu či co
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/20
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tudíž to nebude jak jsem myslel případně o verzi. Jaký používáš systém? Protože když se podívám na internet jsou tam i články z roku 2010 kdy spousta i výkoných počítačů nedokáže pracovat s tím a tím. Kde je právě i v článku zmíňka o problému v rámci grafických API konkrétně o Direct3D od společnosti Microsoft, které je součástí DirectX. Ale je to starší článek, ale chtělo by to přijít takto na problém. Bohužel žádné požadavky pro Unity nejsou uvedené a je těžké, když problém bude jen u několika dejme tomu desítek hráčů, ale zároveň dalších XXX hráčů nebude mít tento problém. Tudíž by nebylo špatné dát dohromady co nejvíce věcí. Jelikož věřím, že by se tak na problém mohlo přijít. Je samozřejmě možno, že budou časem dány nějaké konkrétní požadavky co člověk musí mít v PC, jak u prohlížeče Flash Player atd.
     
  7. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    • Spam
    sem zvědav jestly na to někdo přijde a dá to sem podpora to určo nebude

    pěkný tak sem dohrál pak teda
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pakliže tyto informace dostaneme s pokynem je zveřejnit tak to sem dáme. Tak jako laborujeme my jako hráči můžeš i ty místo nějaké rejpání. Kolegové podpory tyto informace také nemají. Zkoušel jsem nyní ještě jiný počítač doma a též v chrome bez hlášky. Bohužel tak jako je to u klienta nikdo nevidí Co má hráč za programy a aplikace. Tudíž nelze pak říct dej si to či ono. A hlavně ne každý je zběhlý v PC. U klienta je také lepší odkázat zkus Google nebo nějakého odborníka na PC, jelikož nikdo nechce potom řešit, že zrovna v daném případě to vedlo k nějakému problému kdy musel si uživatel například nechat přeinstalovat celý systém a podobně.
    A prosím dle pravidel.
     
  9. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    mám W10 tky 64 bit
     
  10. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    hele píšu teda sem @Poseidon mě na unity jezdí lod jak poštižená (grafická chyba) couvá jezdí bokem normalně by měla jed přídí žejo no a mě jezdí bokem....
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To jsme na tom stejně. Jelikož se jedná jak udává popis o grafickou věc. I v daném článku se psalo i Direct X tak bych asi hledal někde tam. Ale to už je opravdu hledat jehlu v kupce sena. Věřím, že kdyby kolegové měli možnost se na tebe přihlásit jim to pojede bez problém a tak se bohužel nic nezjistí :(

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 a v klientu jako takovém ti jezdí bez potíží?
     
  12. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    ked zapnem okno vyzvedaca neda sa mi do kolonky pre vyhladavanie hracov vlozit skopirovany text rovnaky problem je aj v okne priatelov nielen ze sa tam neda nic skopirovat neda sa ani pisat :-D pridat k chybickam prosim ;)
     
  13. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Google Chrome je aktuální
    Verze 87.0.4280.88 (Oficiální sestavení) (64bitový) tak jsem zjistil že tuto verzi mám,ale mám operační systém Linux ,což nevím jestli je na vadě a stále mi to píše že muj prohlížeč nepodporuje žádné z požadovaných grafických API pro tento obsah.I.když jsem hrál přes staženého klienta tak to běželo,ale ted už nejde ani stáhnout klient.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    juraj888 co se týče přátel, skupiny a dalších sociálních funkcí, nejsou ještě dodělané. U špisla máme jen hlášené, že neukazuje HP ale jinak funguje.

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Klient pro Linux se dodělával jako poslední, původně se s ním vůbec nepočítalo. Hláška, kterou ti to píše se mi ukazuje taky a stačí jen kliknout na Ok nebo Rozumím a hra se spustí. U chromu už pár hráčů psalo, že jim na něj Unity nejede, ale máme hlášeno, že třeba v Opeře jede bez problémů. Zkus vyměnit prohlížeč. Co se týká stažení Klienta, to bys musel popsat podrobněji, ale většinou je problém v tom, že při odinstalaci jsi neodebral všechno a proto nejde znovu stáhnout nebo nainstalovat.
     
  15. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Váš prohlížeč nepodporuje WebGL Ted mi to píše tohle,já v tomto počítači klenta nestahoval měl jse pujčený notas tenhle je starý 3 dny,a ještě tohle mi to píše pak když dám ok jen se točí kolečko a nic nenaběhne.Instance 'https://seafight-14.bpsecure.com/unityclient/SeafightMain/Build/.json' ukončena z důvodu neúspěšné kontroly kompatibility.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Co se týká prohlížeče nejspíš půjde o nějaké jeho nastavení, které Unity přes něj nepustí. Na to ale potřebuješ někoho kdo tomu rozumí nebo zkusit různá fóra nebo diskuze na netu, která se těmito technickými chybami zabývají. Většinou stačí zkopírovat chybu, kterou to píše. Taky můžeš zkusit změnit prohlížeč.
    Co se týká stažení klienta, máš tam odpověď na problém už v té větě

    ukončena z důvodu neúspěšné kontroly kompatibility.

    To znamená, že něco ve tvém PC brání stažení klienta. Není to kompatibilní. Můžeš zkusit dočasně vypnout antivir nebo bránu Firewall, stáhnout klienta a pak je zase zapnout. Je to nejčastější problém, který brání instalaci (pokud jde o první instalaci).
     
  17. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    na klienta jsem tu někde odkaz dával, jinak podle hlavičky se ti to hlásí jako firefox 58 což je poněkud zastaralá verze, mužeš zkusit v hlavičce user agenta změnit verzi na 82.0.3 , nebo kounout po Mozille (v té mi to jede)
     
  18. testosteron

    testosteron Zelenáč fóra

    Ahoj tu chybu API mi to píše furt změnil jsem prohlížeč chrome,firefox operu a edge ani na jednom to nejde ta unity
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Určitě se nebude jednat o prohlížeč, zkoušel jsem jich několik a hlášku mám jen v klientu. Ale bude se jednat o nějaký program či ovladač jako je, Direct X a podobně. Ale to je jen odhad.
     
  20. testosteron

    testosteron Zelenáč fóra

    ahoj tak pokud na tuto chybu nepřijdu nebudu hrát to je skvělá práce po ukončení flasche .-)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.