BAN

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Ŧקε†яik36czŦ, 2/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čauky,rád bych věděl,když se tady začátkem roku machrovalo,že bylo zabanováno 10000 hráču na cca.3 měsíce s tím,že pokud budou dále na botu a bugu tak budou mít ban na stálo,tak kolik jich to těch samých má??Nebo se banujou jen ti,co moc píšou na foru??
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ,

    k tomu opravdu nemáme přístup, podpora Ti tyto informace také neposkytne, ale pokud i po 19té si nepřečteš pravidla herního fóra a opět mě budeš zbytečně citovat, opět dostaneš trestné body, bany nedáváme to za nás dělá systém herního fóra. Je zde plno hráčů, kteří zde píší stejně jako Ty, jen dle pravidel, nemají 18 trestů a zbytečné blokace, mě také nebaví Ti sem neustále dokola dávat pravidla, když nejsi schopný si je ani jednou přečíst, jen mě to zdržuje a nikomu nic nedá.

    pěkný den
     
  3. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    a to nemuže mít otázku nic neni zbytečné!
     
  4. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    To je mi Mirku líto, ale co si myslíš , že nám dává to , že hrajeme poctivně, cpeme do Bigpointu prachy a stále vidíme tytéž podvodníky, naprosto happy a jen leta čteme, jak se s nimi zatočí. Možná, že Ŧקε†яik36czŦ pravidla četl, ale naučil se již od boterů je ignorovat, tak jako oni ignorují VOP.
    pěkný večer
     
  5. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    Botovia budu stále to sa už neda ovplivniť či dostanu ban založia novy a ide sa znova... škoda reči a nervov
     
  6. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    asi máš pravdu psycho, jen kdyby jim aspoň Bigpoint přestal napomáhat. Třeba změnou barev glitzů boter sebere všechny, ale hráč pokud nemá přepnuto na vyhledávače vidí každej třetí, podle barvy moře. Na mapách do 11 snad až každej pátej.
     
  7. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    ved to nevidiš ani prd, ale ja si už s tým hlavu nelamem ak vidim botera tak ma nezaujima či je to spojenec alebo nwm čo proste dam mu dno a nech si tu vybavuje potom u diplomatov, lebo je to fakt škoda nervov a slovných prejavov lebo mi hrači nič nezmôžeme iba ked tak ich potopiť
     
  8. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čauky,myslím že mě nejvíce pochopila Remiel,já jsem založil vlákno položil jsem otázku a chtěl na ní slušnou odpověd,jasně Mirku že jsi mi odpověděl,ale mohlo to jít i bez těch vyhružek,ty si myslíš že mě baví neustále dokola se ptát na chyby ve hře a kdy budou opravené?Myslím si,že to mužeš klidně zamknout,děkuji za vyčerpávající odpověd.
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    na přání zakladatele zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.