Ban na chat?

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Shadie, 23/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Shadie

    Shadie Rádoby autor

    Dňa 23-09-2014 o 11:11:14 si bol 30 deň/dní %BLOCKED. Opätovne sa môžeš prihlásiť až dňa 23-10-2014 o 11:11:14.

    Chcel by som sa veľmi poďakovať CM_Vili za ban na jeden mesiac za zmienku v chate, že som svoj starý účet na global 2 kedysi dávno predal. S aktuálnym účtom som nemal vôbec žiadne takéto plány takže nevidím žiaden dôvod na ban! :( . Áno, pravda, že z chatu to tak nevyznelo aby sa jednalo o starý účet hraný 2 roky dozadu na globale 2 ( "Ja som svoj účet speňažil :D Ale pššššt" >> reakcia na komentár predtým "Ja som dostal ban pred 3 rokmi a som tu" presný výpis z chatu nemám, refreshol som to). Ale keby si moderátor prečítal nejaký ten textík dozadu, tak by to asi pochopil. Každopádne ešte raz veľmi pekne ďakujem :) a ten mesiac si užijem v tichosti....

    Moderátorovi prajem pekný zvyšok dňa a nech sa mu darí v živote :)
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Shadie, pravidla jsou nějak nastavená, pakliže jsi s postihem nespokojený máš možnost kontaktovat podporu, která může ti jediná případně pomoct. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.