Balíčky s Kompasem

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem killzoner_CZ, 23/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Je nějaké info k úkolům, které se otevřou tím kompasem z nového balíčku v platebce ? Případně jestli si to někdo odemčel, můžete sem dát screen nebo napsat jaké jsou za ty úkoly odměny, díky.
     
  2. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Kalíčky ? jinak souhlas, kupovat zajíce v pytli ?
     
    Primangelo1 tohle ocenil(a).
  3. Tom

    Tom Magnát fóra

    Až bude info , tak ho na forum dodáme.
     
  4. ߀A-_-ЀV

    ߀A-_-Đ€V Pisálek fóra

    Divný že pridají do baličku věc kterou nam ani nepopíšou co z ní je..
    Hlavne že baličky chtejí miliony)
     
  5. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    cca 2500 Kč chcou abys otevřel ty speciální úkoly ve čtvrté sérii úkolů :D to je fakt vtip. Nevím jestli brečet, nebo se tomu smát :D ale vrchol toho je že ani nenapíšou co z těch úkolů je, přitom když už to ve hře je přidané tak dávno borci z BP ví co asi bude za odměny. To je jen taktika aby si to koupil každý kdo je nedočkavý než to sem napíšou... Je to vážně k smíchu nevím co k tomu dodat.
     
  6. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Jinak tady máte ty úkoly (z německého fóra) :D Je to vážně k smíchu ty odměny :D :D :D Jedině snad pokud ty úkoly budou denní takže by šlo udělat si ty zkázy časem do full no.
    1.série
    [​IMG]
    2.série
    [​IMG]
    3.série
    [​IMG]
    4.série (při koupení všech balíčků)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/7/19
  7. -Transis-

    -Transis- Pisálek fóra

    Pochybuji že půjdou udělat více jak jednou.. To by chtělo od vyšších míst zjistit jestli je to jednorázové nebo nee
     
  8. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    A o cem asi preyslite? Urcite jsou jednorazove :(
     
  9. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Souhlasím, že to bude jednorázové. BP jasně prokazuje svou nenažranost. Kromě toho že nustále pomalu zvedá ceny všech balíčků při akcích a dává do nich čím dál horší odměny (a to nemluvím o bukanýrovi) Evidentně si tyhle stupidní balíčky nikdo nekupuje a tak se snaží zahojit na ještě horších balíčkách a přitom vytváří obsah čistě jen za prachy. Je to hnus a doufám že to nikdo nebude kupovat.

    Balíčky jsou absolutně nehorázně předraže. Možná by s v BP mohli uvědomit že za tyhle prachy si člověk v klidu koupím Novou 3aaa hru nebo několik ve slevě a to má obsah na x hodin .

    Obvzlášt v létě kdy člověk hraje méně a celkově hraje méně lidí ,tak nám dávají stupidní nedodělané akce plné bugu a korunují to předraženým obsahem. Děkuji že dík tomu plno lidí přestává hrát nebo skoro nehraje. Aspoň mám čas si zahrát něco jiného.

    Jen tak dál a udavte se těma prachama od Turků a Němců.
     
    dejdy a killzoner_CZ tohle ocenili.
  10. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    :D:D:D..když se mi něco nelíbí,prostě to nekoupím
     
  11. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    Treba počkať na oficialne oznámenie lebo takto to nemá zmysel :) každý turek si to kúpi lebo to má o polovicu lacnejsie :)
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na FAQ stále čekáme. Informace o úkolech z německého fóra jsou od adminů, kteří si balíčky zakoupili a úkoly spustili. Poslala jsem dotaz jestli půjde jen o jednorázovou věc nebo se úkoly budou moct opakovat, jak často a jestli se pokaždé bude muset koupit nový kompas. Jakmile budu vědět víc dám vám sem vědět. Hned jak dojde FAQ umístíme ho na forum.
     
  13. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    většina to má zdarma
     
  14. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    jo moc hezke baličky takže za 2 600 kč dostanem opravdu velky hnědy i s přilohou ;) nice BP ste genialni přiště zkuste spadnout aspon na ptravu a ne na beton :D :D
     
    dejdy tohle ocenil(a).
  15. Elopsoid

    Elopsoid Pisálek fóra

    Ahoj , tak já byl klasicky nedočkav a balíček jsem koupil. Skvělá myšlenka, skvělé provedení ale má to jednu jedinou chybku...přijmete úkol , začnete ho plnit ale neodečtou se Vám sestřelené NPC... takže co s tím uděláte ?
     
  16. Tom

    Tom Magnát fóra

    Elopsoid ahoj, no jak už tady někdo psal je to spuštěné bez informací k tomu tak už jen kvůli tomu bych počkal s koupí (to jen můj názor) a určitě než si to sedne budou u těch úkolů bohužel nějaké chyby. Budeš muset počkat než proběhne nějaká úprava. Nám zatím žádné další info nedorazilo.

    Jak psala Leo sama to urguje a ptá se programátorů abychom vám mohli co nejdříve podat potřebné informace ale mají na vše čas tak snad brzy přijde nějaké vyjádření.
     
  17. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Já do něj jdu..100krát:p
     
  18. ߀A-_-ЀV

    ߀A-_-Đ€V Pisálek fóra

    Naco co je server beta test?:D
    Není to server kde se testují nove věci ?:D
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  20. Tom

    Tom Magnát fóra

    Tak už je to upřesněno , potřebné NPC se odečítají jen v určitém směru map ke kterým je určitý kompas. Jen upřímně nevím jak to tam vypadá a jestli jsou tyto určité směry nějak vyznačeny.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.