Návrhy automatický nákup munice

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem kubina.11, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Byli by jste pro toto vylepšení?

  1. Ano

    9 hlasy(ů)
    29.0%
  2. Ne

    20 hlasy(ů)
    64.5%
  3. Možná po pár upravách

    2 hlasy(ů)
    6.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kubina.11

    kubina.11 Zelenáč fóra

    Ahoj piráti, dostal jsem na svitku když mi docházela dutá nápad. Co kdyby se udělalo jako je automatický nákup explozivní munice když máš pod 10.000 tak že by to nebylo pouze na EXPLOZIVNÍ MUNICI, ale i na řetězovou nebo dle hráčova výběru. byla by možnost Zlatého nakupovače ( na 7 dní za x zlata ) a perlového možnost zvolit kdy a jakou + 2. slot se stejnými podmínkami jak je ted ale ne na 14 dní ale na 31 dní.
    Klady :
    Pro hráče :
    Nižšího lvl : Menší starost o munice
    Výššího lvl : skoro žádná
    Pro Cechy : žádná
    Pro BP : nevím o žádné
    Protiklady :
    Pro hráče : žádné
    pro cechy : žádné
    Pro BP : Práce a možné chyby
     
  2. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    moj nazor je že je to zbytočne. Každy si aj tak kupuje municiu dutu vo velkych davkach a postupne ju doklada, a ma jej každy nadostač. male lodky zas su radi že si možu niečo kupit ako bi mali minat ešte aj na dalšieho zbrojmajstra
     
  3. Bufo

    Bufo Pisálek fóra

    ten návrh mě taky napadl
     
  4. onkiján

    onkiján Zelenáč fóra

    já jsem něco střílel a došla mi dutá munice
     
  5. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    :) co to je na co mi bude kupovac dute munice kdyz sem na svitku to snad vidim kolik mam munice tak tam bud nelezu nebo si vydelam a pak tam jdu uplne zbytecna vec stejne jako kupovac explozivky snad kdyz nemam munici tak si ji koupim jo uz to chapu kdyz jdes na svitek a nehrajes sam tak pak ti to svitek neudela no mel bys asi zacit hrat :) nic ve zlem ani te nejak neobvinuju z neceho co delas nelegalne jen si myslim ze to je pro tenhle typ hracu pac jinaci napad proc tohle mit me nenapada proto davam ne ne a ne
     
    Corp.13 tohle ocenil(a).
  6. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Souhlasím s MAXTONS . To co tady navrhuješ je akorát vyhodné pro ty co si spustí prográmek aby jim udělal svitek (pokud je takový program) a nemusí se starat o nic . Dávám jednoznačně ne . Pro férového hráče je toto výsměch - sry úpřímnost. :D
     
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Maxtons suhlasim s tebou.
     
  8. onkiján

    onkiján Zelenáč fóra

    1. dejte tam už jo každý návrh se hodí:(:mad::confused:
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Naprostá zbytečnost
     
  10. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Mě by se hodil spíš automatický nákup, když máš třeba 3mega zlata =>100k muni, protože mě nebaví kupovat tak abych nedával peníze za okradení.
    Tudíž že by se jen kliklo a nakoupilo by to max dutý munice.
     
  11. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

  12. Patriot.cz.

    Patriot.cz. Pisálek fóra

    Každý normální hráč si dutou,nebo elitní munici nakoupí sám a většina hráčů, zbrojmistra po nalogování na mapu ihned deaktivuje. Spíš bych požádál o jeho zrušení. Vyhodit nejde,jako kterýkoliv člen posádky.
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Patriot.cz., a jseš si jist že ho opravdu vlastníš? Já ho dřív také kupoval i dražil, ale nyní ho už nemám v teamu.
     
  14. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Já ho také nemám, navíc si pamatuji, že když jsem na něj omylem kliknul a měl jsem 0 výbušný (když je zkrystalizuju) tak se nic nestalo. Navíc ani nechápu proč jsem ho dražil - asi také omylem :D
     
  15. Patriot.cz.

    Patriot.cz. Pisálek fóra

    Kupodivu ho pořád mám a nezmizel. Po každém nalogování ho musím deaktivovat.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Patriot.cz., a kontroloval jsi jestli ti nejde vyhodit?
     
  17. Patriot.cz.

    Patriot.cz. Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    Vyhodit nejde,ale na mapě moře pořád je. Kdyby šel vyhodit,tak už dávno letěl stejně tak,jako banda,která si říká programátoři a editoři této hry :) Nehraji to týden,ale děkuji za tvou snahu poradit.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/15
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Patriot.cz., v tom případě zkus prosím napsat na podporu s žádostí o kontrolu. Dále tě prosím vyvaruj se zbytečné citace viz pravidla.
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  19. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh nesplnil kritéria pre odoslanie, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.