Automatické přiřazení vojáka/obránce

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem killzoner_CZ, 2/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete automatické přiřazení nejlepšího obránce/vojáka v přednastaveních ?

  1. Ano

    88.1%
  2. Ne

    11.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Zdravím, měl bych návrh jak ulehčit manipulaci s vojákem/obráncem při hraní. Nebaví mě neustálé přehazování vojáků nebo obránců v nastaveních, když se mi podaří získat například vojáka 3. stupně a za 2 dny skončí, tak musím ve všech nastaveních nejdřív dát ten 3. st. a po 2 dnech zase přiřadit druhý popřípadě první stupeň zpět. Návrh je takový: Když v přednastavení bude vložen voják/obránce, tak bude automaticky vždy aktivní ten největší stupeň, tedy když mám vojáka 1.st. a získám 2 nebo 3. st. tak se na všechny přednastavení s vojákem automaticky přiřadí ten nejlepší, stejně tak když přijdu o 2. st. automaticky se mi přiřadí st.1.
     
  2. Jongleur125

    Jongleur125 Perspektivní autor

    Tohle si žádá speciální pozornost lidi!
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Myšlenka dobrá, taky už jsem si kolikrát říkal, že by to bylo lepší. Jen by byl trochu problém, že v případě, že máš třeba vojáka 2 a dostaneš vojáka 3, tak musíš i nasadit děla, pokud je tam nemáš. A to, že si musel přehodit vojáka tě nasměrovalo i na děla. Přesto za mně Ano.
     
  4. Tom

    Tom Magnát fóra

    Jako návrh to není špatný ale za mě jsem hlasoval ne. Myslím , že by se mohlo stávat že náhodou systém tam hodí místo vojáka obránce nebo naopak a pak jak píše Geralt64 jak systém vyhodnotí která děla tam dát. Mne ta chvilka toho přehození nezabije. :)
     
  5. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Tome, ale to má být návrh na funkční řešení, ne aby to házelo náhodně :-D to se nemůže přece stát aby to hodilo místo vojáka obránce :) V platebce taky na účet BP nikdy nedojde omylem místo 500 Kč jen 50 :) Jako výtku beru jen to co napsal Geralant když budu mít místo vojáka 3 už jen 2 a tím ztratím 10 děl, ale má to taky jednoduché řešení co se týká nastavení. Přece se v každém přednastavení může každý druh děla mít prioritu jakou mu nastavím, nebo to BP může vyřešit jinak, ale nevidím to jako problém :) Vážně nechápu důvod hlasování za ne :D je to vylepšení pro všechny hráče, když to BP patřičně domyslí
     
    Zoliwoman tohle ocenil(a).
  6. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    ako stými dalami to rozoberať netreba, keďže raz ich tam nastavým pri trojkovom vojakovy (napr) a vojak klesne o stupeň nižej tak systém automaticky vyradí delá ktoré sú v zozname ako posledné (zvyčajne to bývajú najslabšie delá) a pokial sám tie delá nedám preč odtial tak sú tam pocelý čas, a automaticky po opetovnom získaní 3kového voja a jeho priradení sa delá naspeť aktivujú (takže tento problém není potrebné rozoberať) len ako tu je spomínne je potrebné vyriešiť automatickú aktiváciu vojaka, ako myšlienka super dávam áno, bolo by super keby to prešlo bo nejeden krát sa mi osobne stalo, že mi počas bojovania skončil vojak vyšej rady a tým pádom som stratil všetky jeho výhody pokial som si to nevšimol
     
    *CHUDINKA* a *Angie*EU2 tohle ocenili.
  7. *CHUDINKA*

    *CHUDINKA* Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    Ahoj přesně tak ,stejný systém funguje při získání a ztrátě třeba voodo paluby nebo přízně :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/3/19
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  9. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Poseidone, kolik je potřeba hlasů aby se návrh odeslal na centrálu ? Nikde se mi to nedaří najít. Díky
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nejedná se o pouze o body pravidel je více. Nicméně bodů by tam bylo dost.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.