Automaticka střelba torped

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem c3laskon, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete aby se torpédomety odpalovali při utoku automaticky

  1. Ano

    77.3%
  2. Ne

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Je mi to jedno nehrají Atlantídů

    22.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nedalo mi to, tak jsem si to byl vyzkoušet: pokud střílím po jednom torpédu, tak se mi první slot nenabije než vystřelím šestý, takže je jedno, jestli střílím po jednom nebo salvy po šesti. Rychlost nabíjení slotů se liší, první slot dobíjí nejrychleji atd. Pokud ale střílím po jednom torpédu, tak dobíjejí postupně všechny sloty stejně rychle.
    Takže c3laskone, děláš ze mně blbečka, který nepochopí to, co 5ti letý dítě, ale vyzkoušel sis to? Nebo jen prezentuješ svoje domněnky?
     
    Sparrowsak[TEC] a *jakor40 tohle ocenili.
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    máš vylepšený věci na rychlost střelby? Pokud ano tak bys měl vystřelit 2 první torpéda než se ti nabije to poslední. Jedno ve společné salvě a pak podruhé než se ti to poslední dobije. Ještě to ověřím, nemám ještě na max rychlost střelby, ale už myslím takto střílím. Zítra na to zkusím mrknout pokud nezapomenu.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Na rychlost nabíjení mám talenty na max, ve zvýšené palubě nemám zatím na rychlost nabíjení nic. Možná, že potom se to projeví, ale za současného nastavení ne.
    O 10 min později:
    tak jsem to zase musel vyzkoušet a není to tak, jak píšeš Leo. I když si ve zvýšené palubě dám full rychlost nabíjení, tak se první slot nenabije rychleji, než se nabije šestý. Rozdíl je v délce nabití všech šesti slotů: bez zvýšené paluby se všechny sloty dobijí za cca 10 vt., se zvýšenou palubou cca za 7 vt. (jen jsem ten čas cca počítal, neměřil jsem to, aby mi nějaký rádoby odborník nepsal, že je to třeba přesně 6,3 vt.) ;)
     
    Naposledy upraveno: 31/3/23
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    máš vyštelovaný torpédomety? To udělá taky dost rozdíl. Torpédomet můžeš mít zatím na 4 levelu, vynásob si to 6 torpédomety.

    upload_2023-3-31_10-16-10.png
    upload_2023-3-31_10-19-13.png

    člen posádky dává taky rychlost nabíjení
    upload_2023-3-31_10-15-9.png

    Zkusila jsem to na své ponorce (není ani zdaleka full co může být). Vystřelím první salvu začnou se nabíjet torpéda a než se mi nabije poslední vystřelím dvě první torpéda.
     
  5. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  6. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Protože ve hře je minimální hodnota nabíjení 1,5 :)
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo, používám torpédomety Mako a mám jich pět na lvl 4 a jeden dokonce na lvl 5.
    Ale napadlo mě, jestli v tom nedělá trochu guláš Sigma. Vyzkoušíme, až Sigma skončí.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Posláno na centrálu, anketu zavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.