Automaticka střelba torped

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem c3laskon, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete aby se torpédomety odpalovali při utoku automaticky

  1. Ano

    77.3%
  2. Ne

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Je mi to jedno nehrají Atlantídů

    22.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Ahojte chtěl bych navrhnout změnu s třelbi torpéd na ponorce chtěl bych aby se střelba zautomatizovala tak jak je to přibližně na lodích beru na vědomi že každý slot torpédomet má jiny čas nabíjení nic méně si myslím že když by se to zautomatizovalo tak by se torpéda odpalovaly samostatně vždy po jejich nabyti z mého pohledu by to usnadnilo hraní v atlantídě a možná i přivedlo vice hráčů.

    Mé důvody proč toto navrhuji jsou ty že při střelbě neustálé mačkám nastavenou klávesu pro ůtok F i když nemusím mačkat neustálé tak mačkám protože bych mohl zapomenout zaůtočit. Dále klávesnice i myš mají svoji životnost kliku je orientační ale zajisté nechci za hodinu udělal 1 000 kliknuti na jednu klávesu přece jen elektronika a příslušenstvi není zadarmo. Dále při neustálém klikáni na ůtok se strašně blbe používáj další předměty jako například amulety rakety miny a pod.. abych tyto předměty mohl použit musím cca na dobu 5s přestat klikat na ůtok abych je mohl použit. Dále nevím jak bude Atlantida rozvíjená nic méně než si hráč vylepši ponorku tak má předpokládaný dmg na torpédo 30 000 a klikat neustále na ůtok při ničeni NPC který má HP nad několik milionu je strašný navíc když hráč chce střílet admirála z eventů tak to HP jde do řadu desítek milionu na 30 000 DMG za torpédo , DMG se samozřejmě u každého liší. Dále už mě asi tak nic nenapadá jen to že možná hráči na Atlantidu nechodí právě kvůli neustálému klikání na ůtok je to unavující
     
  2. Už jsem odrovnal myš ,mačkáš do zblbnutí a je třeba změny
     
  3. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    ted když nad tím tak přemejšlim a koukám na slot u ponorky jsou tam 2 prazdna políčka a jedno z těch políček by se dalo využit jako poličko pro zapnuti a vypnuti automatickeho odpalovani torped když by to hrač aktivoval a zautočil tak by to odpalovalo samo a když to hrač deaktivuje bude střilet ručně každym klikem
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    V tomhle Vás zarazím. Několikrát jsme proti tomuhle namítali, ale tenhle systém je kvůli jiné době nabíjení každého lsotu torpéda takže to se měnit nebude.
     
  5. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Aha takže když ma něco rozdiv v době nabijeni tak na to bigpoint z vysoka kašle dobře tudiš si myslim že mužu mluvyt za všechny a možna změnit tema na to aby se atlantida zrušila myslim že každy je natolik inteligentni že se nebude snižovat na uroven inteligence datla obecneho ktere znas BP děla jen bych tě chtěl leo poprosit o jedno než to zrušiš napiš prosim vedeni jedinou otazku aby se nad ni zamysleli co si hrá vybere?

    Loď která je : silnější,rychlejší,rychlejší doba nabíjení, s automatickim utokem a nebo si hrač vybere
    Ponorka která je : slabší,pomalá,s delší a rozdílnou dobou nabíjeni, s datlujicim utokem 100 kliku za minutu??

    za mě si hrač vybere lod to že boterum to střili automaticky je hezky ale datlovat nikdo nebude tudiš rozvoj a vyvoj cele atlantidy je zbytečna prace at se BP věnuje chybam na lodě a nevytvaři blbosi na ktere neni čas
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Za mně teda mluvIt nemůžeš. BP řeklo, že automat na ponorce nebude, nemá cenu dále rozebírat. Nejsem z toho nadšenej, ale kliknu cca 6x za minutu (čekám, až se mi nabije všech 6 torpéd), to nikoho nezabije. Pokud klikáš 100x za minutu, tak musíš mít šílenou rychlost nabíjení ;)
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    možná jsem to špatně vysvětila. Každý slot má jinou dobu nabití, proto nemůžou vystřelit všechna torpéda najednou. Vy nemusíte klikat pokaždé, když se jedno z torpéd nabije. Můžete vždy počkat až se nabijí všechna a vystřelit jen jednou. Sice přijdete o pár ran, ale navíc, ale "ušetříte klávesnici". Tento argument jsem nikdy nechápala, protože taky jezdím Atlantidu a stačí jednou za vteřinu a něco stisknout (ne do ní bušit) klávesu.
    Atlantidě přichází na chuť stále více lidí a objevují její potenciál.
    Střelba s rozdílnou dobou nabíjení umožňuje spoustu možných způsobů v PvE i PvP oblasti.
    Nyní zatím je ponorka slabší, protože je v začátcích, ale nebude to tak pořád. Měla jsem možnost testovat full ponorku a bude srovnatelná ne li silnější než full loď, jen je potřeba se jí věnovat.
    Ponorky hrát nemusíš aktivně, ale přijdeš tím o některé odměny z úkolů, které jsou během akcí většinou propojené.
    Atlantida je největší rozšíření hry za celou dobu a určitě se rušit nebude.
     
  8. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    ja sem ale nepsal o tom že se maj odpalovat všechny torpeda najednou ale každe torpedo po jeho nabití takže jestli je tam cooldown 1-1,5-2,1-3,2 atd.. nevim jak to je tak aby se každe topedo odpalilo po svem nabiti nevim jak jsou na tom jine servery ale jestli je zajem o otlantidu 3 hrači na mapu vzustajici tak se musim smat
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo, zkoušel jsem střílet po jednom torpédu a čekat na nabití všech. Vychází mi to zhruba stejně, takže pokud čekáš na nabití všech torpéd, tak podle mně o pár ran nepřijdeš. Samozřejmě pokud potřebuješ poslední ránu do npc a střílí víc lidí, tak je na konci lepší střílet po jednom.
    A argument, že se ničí myš nebo klávesnice mi přijde úplně mimo. I když budeš klikat, tak ti vydrží dost dlouho a nejsou to tisícové položky, oboje se dá pořídit za pár stovek.
    c3laskon, nikdo tě nenutí to hrát, jezdi po moři a máš to ;)
     
  10. Samik[cz]

    Samik[cz] Zelenáč fóra

    leo atlantida je udělaná aby jsme zase do hry moře penez když to člověk nechce v baličkach a je to ve všem dano
     
  11. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Navic jeszli znas chce někdo dělat tupce tak mi prosim někdo vysvětlete napřiklad Admiral Velkooky nadvladce ma myslim 3 nebo 4 torpedomety jak je možně že NPC s vice torpedomety muže na první vystřel vypalit všechny torpedomety a potom odpaluje jedno torpedo za torpedem jelikož ma 3 nebo 4 torpedomety ma sistem střelby zcela snejny jako hrač a odpaluje torpeda automaticky po jeho nabiti ale když o tom mluvym ja začně se to svadět na vystřel všech torped o kterych jsem zde ani nemluvyl jedna se pouze o stejny sistem jako maj NPC s vice sloty pro torpeda a nenecham si namluvyt to že NPC ma jeden slot ktery umi vypalit 3 nebo 4 torpeda
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nechápu, co se ti nelíbí. NPC samozřejmě střílí automaticky, nikdo ho neovládá. NPC vystřelí na začátku více torpéd a potom po jednom, podle toho, jak se nabijí. Stejně tak může střílet i hráč. Hráč má navíc možnost, kterou NPC asi nemají, že může počkat na nabití všech slotů a zase vystřelit salvu torpéd. Nevím, kde v tom vidíš problém.
    Ze začátku, když jsem měl menší dmg a vyšší poškození od NPC, jsem salvy využíval. Přijel jsem k admirálovi, odpálil salvu, odjel z jeho dostřelu, počkal, až se nabijí všechna torpéda a zase k němu přijel a dal salvu. Nemusel jsem tolik opravovat.
     
  13. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Geralt64 myslím ,že jsi jediný co tady obhajuje svoji pravdu,která mě nepřesvěčila a pokud si hlasoval nevidím nikde -ne
     
  14. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Geralt64 je vydno že ničemu nerozumiš ty čekaš až se ti nabiji všechny torpedomety tudiš dam přiklad ktery pochopi i 5ti lety ditě jestli že prvni torpedomet nabiji 1s a 6 torpedomet nabiji 6s tak při čekani 6s na všechny torpeda mužu v tydle době vypalit 6x torpedo z prvniho slotu tudiš jestli že 1,2,3,4,5,6 torpedomet nabiji orientačně 1,2,3,4,5,6s tak než se nabiji všechny torpeda a odpalim jich jenom 6 tvuj připad tak ja za tu dobu odpalim 13 torped. Nevim přesné časy takže je to jen orientačně jestli todle někdo nechape nehodlam to dal řešit a atlantida je tabu
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Geralt64 pokud si dobře pamatuju tak za dobu než se ti nabijí všechna torpéda jsi schopný vystřelit 2 torpéda v první slotu, takže mylsím, že ano, přijdeš minimálně o jednu ránu.
    Samik[cz] samozřejmě že ano, nedají ti přece hned full ponorku. Spousta hráčů se strašně rychle hnali nahoru a teď se nudí a nemají co dělat, tohle je na chvilku zas zabaví. Pokud nejsi full na moři věnuj se klidně lodi akorát přijdeš o odměny z úkolů
    c3laskon první rána je vždy všech na torpéda najednou, potom se sloty nabíjí, každé jinak dlouho. NPC mají stejně jako ponorky nastavené různé rychlosti nabíjení. Ponorka si to může nastavit v talentech nebo opevku atd. Malý admirál bude mít základ bez vylepšení, Admirál na 4 mapě už bude střílet rychleji. Než se nabije poslední torpédo tak už může mít první nebo první dvě nabitá, takže i v průběhu střelby může vystřelit až 3 torpéda najednou.
    Sloty se nenabíjí po vteřině, ale chápu tvůj názor. Gerald to ale nepsal kvůli tomu, že vystřelil více torpéd, ale proto, že si tím chránil HP a nemusel tolik opravovat. Rozhodně nevystřelíš 6 torpéd v prvním slotu do doby než se ti nabije to poslední. Vystřelíš jen dvě první torpéda než se ti nabije i poslední.
     
  16. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    c3laskon. Take me to stve:mad: uz jsem na to klikani poukazoval davno,ale zmena nebude.Ja patrim mezi klikace:(.Nedivam se ,kdy se nabije ktere torpedo.Cucim na fiilm nebo hraji z jinou lodi a tak mackam,klikam,mackam,klikam. Az me z toho jednou jebne ,tak .............. no nevim co .:)
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  17. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Lepší Atlantidu nehrat jit tam max na bugli event ktery ti bude davat 300 000 perel misto 10 000 a pak odejit zpatky na lod
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ale to je snad normální, že člověk obhajuje svůj NÁZOR, ne PRAVDU, což je rozdíl. Pokud čteš forum pravidelně, tak to tu dělá spousta lidí. Hned ve svém prvním příspěvku v tomto vlákně píšu, že z klikání nejsem nadšenej, ale nevidím v tom zase tak velkej problém. A máš pravdu, nehlasoval jsem. Proč taky, když hned ve čtvrtém příspěvku Leo píše, že to BP měnit nebude.
    Tak to zase není takový problém.
     
  19. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj pirátstvo. Ač si namítá kdo co chce jak chce, já jsem též proto aby střelba byla automatická. Stejně jako na povrchu dám něco střílet a mohu v klidu dělat něco jiné atd atd. To asi nemusíme rozebírat. Na atlantídě mám prakticky vše na max co momentálně hra dá (krom balíčku na to mě mohou víte co). Pokud nemusím nelezu tam nic tam dobrého není krom admirálu dávám pomale na ránu všechny NPC.. honit se za něčím tam nemá smysl.. Bylo by ale fajn kdyby už tam přidali levely a nebo na povrchu.. Na lodi mám skoro též vše full a už mě zase ta hra nebaví... to už z nudy hážu kvanta perel do kotle. Abych se vrátil k atlantídě, tak až tam přidaj event kde udělám aspoň 500K orichalka ať si udělám opevko tak to bude mít smysl :D hawk
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a pak co? Zase se budeš nudit :D cílem není mít všechno do týdne, ale mít co dělat několik měsíců.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.