Aukce

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem treysy, 12/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. treysy

    treysy Zelenáč fóra

    :(:(:(Ahoj, již počtvrté jsem se snažil získat palubu, ale i když se objevím jako nejvýše přihazující a zůstanu tam i po konci aukce.... tak nic nemám. Co dělám špatně???
    To nejdůležitější při přepnutí oken zjistím, že jsem odhlášen a stane se to jen u palub.
     
    Naposledy upraveno: 12/4/14
  2. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    • zbytečná citace
    Si si istý/á že si vydražil/a tú palubu? Ak áno tak napíš na podporu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/4/14
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj treysy,

    v blízké době prodělají paluby dost výraznou změnu, začínající hráči budou muset mít všechny paluby za zlato a teprve potom všechny upgradovat na elitní, cena palub se sníží.

    Pokud se nemílím, stále by to mělo být tak, že pokud dražíš elitní palubu, musíš dřevěnou prodat, ale to by mělo být provázáno s tržnicí, dokud jí neprodáš, tak by si elitní palubu v tržnici vidět neměl.

    Jestliže si, takto dražil palubu (s 9ti palubami) a jsi uveden jako výherce v dražbě, jedině kontaktovat podporu, tady tě více nepomůžeme.

    Jediné rozumné vysvětlení je, pokud by jsi měl obsazených všech 10 míst, nemohla by se připsat (při dražbě nekupovat dřevěnou), ale to asi není tvůj případ.


    ahoj -tomaslm193-,

    prosím dodržuj pravidla

    přeji pěkný den
     
  4. treysy

    treysy Zelenáč fóra

    • Doubleposting
    No když se objevím před vypršením času jmenovitě a zůstanu tam i při nové, tak to beru, že bych ji měl dostat. Jinak nemám všechny paluby. Mám 4 d a 2 el. Taky všem přeji pěkný den, u nás je zataženo, ale neprší. Ahoj :(:(:(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/4/14
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj treysy, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla. Abys jsi měl jistotu přepni si vždy na vydražené zboží a tam uvidíš jestli jsi jí opravdu vydražil či ne stává, že tě někdo přehodí v několika posledních sekundách. Výherci se zde zobrazí o něco později většinou tak nejpozději do hodiny. Pakliže tam budeš opravdu jako výherce nezbývá nic jiného než jak psal kolega napsat na podporu.
     
  6. treysy

    treysy Zelenáč fóra

    :(:(:( Díky, znova tedy dám cenu cca 5s před koncem, obrazovka potemní a jsem tam Já. Obrazovka znovu potemní, rozbíhá se nový čas a jsem tam zase Já a palubu nemám.
    Při jiných aukcích to normálně fungovalo. Nechci duplovat, ale nevím co s tím???
     
  7. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    skús dať viac ako 5 sekúnd pred koncom... možno ti to nestihne započítať do starej akcie a dá do novej v ktorej to nevydražíš.. pokiaľ viem blblo to a ukazovalo odpočet starej aukcie aj keď už išla nová... popravde je úplne jedno či to tam dáš 10 sekúnd pred koncom 5 minút pred koncom alebo 0,00001 sekundy pred... ten kto má viac ťa predraží v každom prípade xD
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj treysy,

    přečetl jsem si znovu tvé příspěvky a jedna věc mi stále uniká, když zmáčkneš dole v pravo v tržnici "vydražené zboží", také jsi na té listině výherců ?

    To co popisuješ, je spíše důkaz o tom, že dražíš pozdě a částka se připíše do nové dražby a tam tě někdo přehodí. Zadej dražbu dříve.

    přeji pěkný den
     
  9. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    Společnost Bigpoint a uživatel se budou snažit urovnat případné spory týkající se hry mimosoudním vyjednáváním. Pokud se strany nedohodnou, rozhodne o sporech týkající se práv a povinností k hře a její účinnosti soud v Lucembursku.
     
  10. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,chtěl bych se zeptat,kdy se bude konečně vracet zlato z vyhraných dražeb,už to nefachá skoro rok a v premium máte psané toto-5% uspora při uspěšné aukci-už jsem to psal i na starém foru a nic se neděje,pokud to nemíní BP opravit tak at si to vymažou z nabítky ,už jsem vydražil hodně eli věci z tržiště a 5% zpátky z cenny nikde,kdysi to bylo vráceno.Děkuji za rozumnou odpověd.;)
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ,

    máš pravdu, že chyba je již dlouho nahlášena, možná právě tvojí zásluhou, můžu pouze opětovnou urgenci více v tuto chvíli neudělám.

    pěkný den
     
    Ŧ-šincekCZ-2-UEK tohle ocenil(a).
  12. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,o.k,děkuji Mirku;)
     
    Ŧ-šincekCZ-2-UEK tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.