Atlantida

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Bear, 6/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Bear

    Bear Pisálek fóra

    Po nalogování na mapu Atlantis a cca 5 minut hraní jsem se vrátil do přístavu, kde jsem si hned všimnul sníženého počtu děl z původních 504 mám 464, snížené hp a obrana.. jak kdybych neměl nic. Sotva ustříli nějaké plovoucí npc. Hodil jsem 3x relog a nic. Stále stéjné a proto se ptám co mám teď dělat.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  3. Bear

    Bear Pisálek fóra

    Vyřízeno. Z nějakého důvodu mi to totálně všechno přeházelo.. a vojáka to nechtělo doplnit. Takže můžete to uzavřít děkuji
     
  4. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Nějak nemůžu přijít na to kde vzít torpedomety a podobně, v obchodě mám jen fosforovou munici a kde nic tu nic.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Je tam další záložka Atlantida. Je tam pár balíčků a torpéda za herní měnu, zbytek si musíš poshánět hraním.
     
  6. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Díky
     
  7. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    vcera se mi stalo take ze mi to prehazelo nastaveni lodi a vseho po odchodu z atlantidy
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pro atlantidu máme vlákno Atlantida / diskuze, není třeba mít dvě.
     
  9. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    Ahoj mam otazku netuším proč ale když jsem na ponorce nejde mi opravovat HP a když se vynořím do přístavu tak mi nejde opravovat ani lod musim celou hru odhlasit a pak se znova nalogovat. je to čistě jen muj problem nebo je nějaka chyba ve hře mam neustale opravaře 5 stupně. abych opravil ponorku musim používat amulety to asi v pořadku není ne
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Oprava je hlášená pomalu od počátku atlantidy. Z počátků pomáhalo přeskok či odlogování dnes už bohužel ani to. Taky někdy pomůže potopení od npc, ale bohužel tyto možností nepomohou vždy.
     
  11. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Poseidon
    2023-07-18 17:23:35
    Byl jsi potopen hráčem Keto.
    2023-07-18 16:31:38
    Odebráno: 167858 x Bitevní body. Důvod: Přípis administrátora.
    2023-07-18 16:31:38
    Odebráno: 2519030391 x Elitní body. Důvod: Přípis administrátora.
    2023-07-18 16:31:38
    Odebráno: 6828581363 x Body zkušenosti. Důvod: Přípis administrátora.
    2023-07-18 16:27:39
    Připsáno: Máme tě! do 2023-08-01 16:27:39. Důvod: Admin Booking *** usage [2023-07-18] To jako važně .
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to jako nepatří do vlákna Atlantida, ale dnes se rozdával debuff
     
  13. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    To jako mne potopi lod a dostanu debuff
     
  14. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo v žadnem připadě nejezdim na botu BP si tentokrat utrhl ostudu jejich debuff dostavaji hrači kteři nemaji program no toto se teda povedlo kdo mne zna se ted musi smat ja a *** .
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  15. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Pro všechny hrače pokud budete stat delši dobu na mapě a stopi vas NPC dostanete debuff .
     
  16. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    rebelsiku nerozciluj se praskne ti zilka budes tahat nohu :) ja sem dostala v prvni vlne taky debufa malem me z toho kleplo :) pak se to vysvetlilo
     
  17. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    DIDI maš pravdu ale dokaže mě totalně naštvat že tam jezdi kde jake maslo na botu a debuff nedostane .
     
  18. Peacelover

    Peacelover Zelenáč fóra

    DiDi ako sa to vyriešilo ja som nepožival *** a dostal som debuff :/
     
  19. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    ja vim rebelsiku me to taky totalne vytocilo ale nastesti se to vyresilo no jeste to nemaj tak vychytany

    peacelover napsala sem na podporu a nechali proverit moji lod od techniku jestli sem to dobre pochopila nevim
     
  20. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    DiDi nebudu tady trojčit kdo mě zna vi .A le i přesto budu požadovat od BP kdy jsem použival bota . No jsem zvědav co mi napišou .
     
    Naposledy upraveno: 18/7/23