Atlantida/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 9/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Jo...už jsem taky zjistil,bohužel.Mám to stejné,opravovala chvilku na pohodu,pak nic a dokonce ani VB,furt je to ale alespon trochu hratelnější.Prosím opravte to,urgujte.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    po několikáté tě upozorňuju aby jsi necitoval. Když reaguješ na poslední příspěvek tak piš rovnou do spodní buňky, nedávej ani citovat ani odpovědět.
     
  3. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    To je jako na mě jo?Tak mi ukaž kde jsi mě upozornovala...To je strašně duležité totž.Že je rozbitá hra je oproti tomu opravdu prkotina.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pardon, to byli jiní hráči, které jsem upozorňovala, ale i tak jsem to tu psala už mockrát, tak bys to mohl vědět. To že jsou ve hře chyby neznamená, že se přestanou dodržovat pravidla.
     
  5. .gori.

    .gori. Pisálek fóra

    uz sem tu psal nekolikrat absolutne nechapu smysl atlantidy ,preci kdyz mam lod ,tak nepořtrebuji ponorku ,protore nemuzes bojovat s ponorkou i lodi zaroven je to totalni nesmysl a jestli se nekdo venuje ponorce a je doni hotovej tak na co ma potom lod? nechapu!!!
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    aby bylo pořád co dělat. Někteří už mají full loď a nudí se. Atlantida je nový svět, kde je znova potřeba vylepšovat a posilovat. Hodně hráčů, kteří ji na začátku odsuzovali teď jezdí převážně v Atlantidě.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Atlantida není špatná, ale teď už je to taky nuda. Chtělo by to pokročit někam dál, další levely, jinak už tam není co dělat. BP chce, ať hrajeme Atlantidu (předpokládám to), ale třeba teď je akce jen na moři, takže já, nevím jak ostatní, se po dobu akce na moři, na Atlantidu vůbec nepodívám. Je to škoda, že není akce i tam. I když, trochu to chápu, když byla akce i na Atlantidě, tak byl trochu problém - je tam málo map a všichni hráči namačkaní na osmi mapách. A jsme u toho, co jsem psal na začátku - chce to další mapy ;)
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Atlantida není konečná. Stejně jako u metamorfózy před lety se něco tak velkého rozděluje do milníků, které se postupně přidávají.
     
  9. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Zatím spíš vypadá že je to konečná. Stále mi nejde oprava jako u lodě, dobře nějak se to dá hrát, přeloguji kuli opravě a kuli tomu aby se mi načetlo moře a neměl na mapě 2/2 bezpečný přístav.Doufam že s tím hodlají vůbec něco někdy dělat. Co ale je úplně na nic je, ze se da koupit munice, posádka a to jen některá jednou za uherák. V tržnici není pro ponorky nic, bonusové mapy nic, orichulakum pár ks za den. Map málo.Atlantsky pohon MK3 =nesehnatelny, a je mi jedno ze by byl za peníze. Atlantida je/byla celkem fajn myšlenka, ale zdá se mi že na ni tak nějak už BP prostě kašle
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v obchodě si klikni na sekci Atlantida, máš tam několik balíčků za glyf a několik za peníze. V balíčcích akce jsou namíchané věci pro hladinu i Atlantidu většinou.
    Na atlantidu se nekašle, ale milníky se zavádí po určitém čase. Uvědom si, že mají taky dost jiné práce, ted byl velký upgrade na moři. Navíc mají pevně daný plán různých aktualizací.
     
  11. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    V boji mi z ničoho nič prestane dobíjať torpéda už sa mi to dnes stalo asi 5 krát úplne super na bojovku... je ta chyba nahlásena ? Každú chviľku nejde oprava chcem si dať behemothovu opravovaciu palicu napíše mi že to nejde v boji aj keď v boji nie som. Niekomu strielam za 20 k pretože má nejaký super boost z lode to snáď ani nie je možné. Koho napadlo že boosty lode ovplyvňujú ponorku ? Je to tak domiešané a zabugované že byť tam ešte chvíľku vyšklbem si vlasy od nervov. Keď začne dobíjať torpéda nedá sa strieľať lebo musím najprv pichnúť do najbližšej príšerky harpúnu aby to šlo ...ale enemy môže. Mám dosť celej atlantídy. Dúfam že ponorkám ešte poriadne pridajú DMG a budú nás otravovať aj na hladine. A neviditeľní ... lebo už môžu a lebo prečo nie. Lodiam sonar netreba. Mnoho ľudí Atlantídu vôbec hrať nechce tak prečo miešajú ponorky medzi lode... Sú to dva odlišné svety nemali to spájať dohromady ak sa stane že budú raz ponorky také silné ako lode tejto hre je koniec doslova stratí svoju pointu. Atlantída je super koncept fajn nápad ako hru oživiť ale tým že môžu ponorky medzi lode to celé pokazili.
     
    Naposledy upraveno: 13/6/23
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    i prolomení pokud ti ještě dobíhá je brané jako útok, stejně jako průběžné poškození u munky na povrchu.
    Chyba s opravou je stále, ale DEV tým nemá jak ji reprodukovat a dzjistit příčinu. Ideální by bylo udělat video a popis co tomu předcházelo.
    Co se týká dobíjení torpéd taky nejlíp video a k tomu lepší popis.
     
  13. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    juraj888 máš svatou pravdu.Není třebe si rvát vlasy ale jak píšeš,psal jsem to kam šlo ale nic se neděje,o střelbě nevím,občas zlobí u admirálu ale ta oprava...neopravuje mi skoro vubec.Jak píše TL o tom prolomení...ona si to ponorka vážně myslí ,že je furt pod utokem ale není,to je přesně to co to dělá ,minialne polovině hráčum,pomáhal přeskok mapy,už nepomaha,jedine celý logout.Pak opraví ,je třeba zavřít ale i hlavní stránku a fakt to člověka pak baví to takhle pytlíkovat a furt vše nastavovat od znovu.DEV tým at si pujčí mou lod a projede se s ní,nemam s tím sebemenší problém,at si ale vemou silné prášky protože co uvidí je totál sestřelí.Dál Lod proti ponorce nemá nejmenší šanci pokud bude naplno,to bude rachot,ponorky patří do Atlantidy ale ta je rozbitá.100% souhlas.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pokud máš na sobě prolomení tak je to útok. Některé mají efekt třeba jen do rychlosti, to se opravy netýká, ale to co dává dodatečné poškození (červené) je útok na tvou ponorku, takže nemůžeš opravovat dokud prolomení neskončí, stejně jako u lodě když dostáváš průběžné poškození třeba z hořící ledové munky. Potřebuju tvoje ID, buď ho napiš sem nebo můžeš soukromě v sekci Chat, kde to uvidím jen já. Zkusím poslat tvoje ID at zkusí tu opravu nějak zachytit. Víš co tomu předchází? Děje se ti to jen na ponorkách? V jaký časy jsi mimo sea? Můžou testovat když nejsi na hře.
    Pokud chce někdo další tak taky ID a poznatky. Tohle se děje jen na některých účtech takže je potřeba co nejvíc podrobností a ID aby přišli na to co to způsobuje.

    upload_2023-6-14_21-20-26.png
     
  15. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    ID 14/31030208 klidne zítra,pozítří od rana do večera,nemam s tim problem.Pod utokem nejsem,to bych neskočil do bezpečneho přístavu přece,a ani tam neopraví.Předchází tomu prostě poškození od NPC i hráču,děje se mi to jen na ponorce,lod je OK,myslím až uvidí co se s tím děje,že zustava bezpečny přistav i po přeskoku na jinou mapu či teleportu a mezi tim si plavou NPC tak se zhrozí.Takže čtvrtek pátek je učet jejich,klidne jak budou potřebovat ju,díky
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    prolínání map je hlášené, posílala jsem jim už i screen ze své lodě, kdy jsem měla přístav z ponorky, přístav z povrchu a dvě různé mapy najednou včetně zadavatelů, NPC a příšer :D body na mini mapě se zobrazovaly i 5 cm mimo mini mapu. Strašná sranda :(. Hned ráno to dám do chyb i s tvým ID
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  17. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    zadávatelia mali pirátsky meeting :D my ťa chápeme že počas toho ako pôsobí prelomenie nejde opravovať ale ono sa akoby na tej lodke zasekne ... potom nejde opraviť alebo použiť behemothovu palicu aj 10 minút po súboji... všimol som si že to zmizne po potopení takže dám proste dole pláty nechám sa utopiť od NPC a až potom môžem opraviť
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  18. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Na ponorce nejde používat návnada....
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pořád? Na povrchu nebo v Atlantidě? Nesvítí pro použití nebo nejdou nabít krystaly? Trošku to popiš.
     
  20. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    V Atlantidě,nabité krystaly jsou,svítí normálně ale nereaguje.