Atlantida/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 9/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    video si uložíš do PC a pak přes tuhle funkci vložíš sem



    upload_2023-4-27_9-52-3.png
     
  2. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Leo patch bylteměř k ničemu stale blbne opravovani po zasahu torpedem během 1 hodiny mi to udělalo asik 4x že sem nemohl opravovat
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  4. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Ahoj,nejde mi opravovat ponorka.Přikládám video.Nejdřív to bylo u Admirálu,ted je to všude.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to rozmazané, ale pokud dobře vidím to nejsou admirálové, ale NPC Lanceta. Admirálové mají speciální grafické označení pro admirály. Speciální bar kolem života stejně jako admirálové na hladině.
     
  6. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Však píšu že už to ted dělá furt.Nevim proč je to rozmazané...na konci uz je to čisté.Ted mi oporavuje normálně.Jako rozhodně to není v pořádku tohle....No tak o pět minut déle zas neopravuje a to ani po skoku do bezpečného přístavu.Tak ne jen ponorka ale i lod neopravuje.Pěkný
     
    Naposledy upraveno: 29/4/23
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejspíš to způsobuje něco jiného než torpéda, takže se znova bude zjišťovat příčina
     
  8. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Další den pryč a ponorka si opravuje jak se jí chce...Spíš nechce.Psal jsem i na podporu,jako ale ne že bych z toho neměl nervy už.Nemužu jet sezonu a celkem mě to zdržuje a štve.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejsi bohužel jediný, mě se to děje taky co chvílu. Buď mi pomůže změna mapy nebo střílím dokud mám život, pak se nechám potopit a oprava funguje na nějakou dobu
     
  10. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    je to o nervy ale časem si zvykneš :D ja to dělam jak Leo střilim dokud mam život pak se necham potopit a jedu dal :D
     
  11. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor


    staci na youtube zmenit nastaveni obrazu na nejlepsi kvalitu :)
     
    _.Vodník._s.c.a. tohle ocenil(a).
  12. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Stále neopraveno...Není to trochu k zamyšlení už?Hodlá s tím vubec BP něco dělat??
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Není snadný zjistit co to způsobuje, a DEV tým nemá na práci jen opravu chyb, má toho hodně i mimo toto.
     
  14. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Vím že nemají tucha čím to je...dobře.Co ale hráči co jí nemohou jezdit kuli tomu?Tak ji udělejte do odstranění problému PVE.Nebudu nikomu rozdávat body,taky je nedostávám,nebo dejte do odstr.problému k dispozici aury.Vím že ted jsou ale nevěřím že to jen tak opraví,kor přes víkend a svátek.Znevýhodnuje Nás to.V atlantidě je o mnoho méně ponorek,tuším že vím proč.Na podporu hry už psát nebudu.Prý se o tom ví...
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    V Atlantidě je méně ponorek asi proto, že akce je jen na povrchu. Asi nechápu co se má udělat PvE, ale problém s opravou nemají všichni. Je to náhodný problém takže těžko budou měnit nějaké nastavení kvůli pár hráčům. Ale znovu jim opravu připomenu.
     
  16. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Prosím Tě,připomen.Píšeš jako by v Atlantidě nebyla akce?Ona tram ale je,stejne jako nahoře.Silně pochybuji že Ti někdo dá 1000 Yulongu jako tam v Atlantidě za NPC co ma 5 mega....pár hráču to rozhodně nemá,pulka....jsem v té pulce a znevýhodnen oproti ostatním.Bud to opravte,nebo zabalte.Tohle fakt už není normální.
     
  17. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    2023-05-07 17:18:25
    Získal jsi 214024 BZ (bodů zkušenosti).
    2023-05-07 17:18:25
    Potopil jsi loď Podmořský lupič.
    2023-05-07 17:18:25
    Získal jsi 1007 x Yulongská mince . a k čemu když po jednom NPC neopravím????
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Myslela jsem akci želva a ne marauder.
    Zkus jet na jinou a tam zas potom. Vím, že je to otravné, urgovala jsem to
     
  19. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Já už mám vyřešeno.Ponorka opravuje...ne ale myší klikem na opravu,nýbrž klávesouvou zkratkou.Mám nastaveno na PgOn klávesnici,a funguje.Ne jak u lodě klikem myší.Díky Ondro za radu,moc a moc.Mužeš to poslat prosím na prověrení,klidně muj učet,nic neschovávám.Či to alespon doporučit neštastníkum co neví jak na to.Jednoduše přenastaví namísto opravy klik myškou na červený křížek,na klávesnici.Funguje to...Možná by tenhle poznatek uvítal i tým co to má na starost.Každopádně,mohu hrát a tak už dam pokoj :)
     
    Naposledy upraveno: 7/5/23
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    funguje, ale jen u někoho :D mám opravu i na tlačítku už dlouho, ale ikona opravy mi zčervená a ani myš ani tlačítko ji nerozjede, takže je možná problémů více.