Atlantida/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 9/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to se nedá ani na moři. Pokud nejsi full tak i na moři máš pořád spoustu práce, takže tohle není argument.
     
  2. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Já občas mrknu na ponorku ...se přiznám tedy :) Koupím talent a zas uteču.Neni možné sehnat Orichalkum.Je ho potřeba strašně moc.Ono i nahoře na moři.Proč nejde nastřílet tedy?Vlastně je problém víc mincí ve hře.,Yulongy taky na rozšíření slotu zbraní je ho potřeba ranec,opět je člověk rad za par mincí za den.,Se neda stíhat jak píše kolega.Bud lod,nebo ponorka.Má pravdu.
     
    didinka72 tohle ocenil(a).
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Me az zas tak moc nevadi,ze to jde pomalu.Vadi mi ,ze clovek nema poradne full basty a uz sem cpou nadvladce a to je tak to se vsim.Pak se Leo nediv,ze hraci rvou,ze v Atlantide je to vsechno na dlouhy lokteo_O.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    já to chápu a nedivím se, taky občas jen lognu na odměnu a nemám čas ani hrát, ale to nevadí. Nemusím mít všechno hned na full, pro mě je důležitá ta cesta, ne cíl. Pro věci na forum mám admin loď a ponorku takže se svou civilní nemusím nikam spěchat.
     
  5. ☩*KniGht*☩

    ☩*KniGht*☩ Zelenáč fóra

    nemali by spájať lode a ponorky
     
    crabat tohle ocenil(a).
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Pro věci na forum mám admin loď a ponorku.
    No to my prave nemame a radi bychom to taky tak meli :D:D:D:D:D,abychom nemuseli spechat,protoze full ponorky se vetsina znas ,i ja, tady nedozije .:D:D:D:D:D
     
    HoFa8 a _.Vodník._s.c.a. tohle ocenili.
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    admin loď/ponorka neslouží ke hraní :D. Používám ji na získávání infa o designech, předmětech, ověřování chyb a tak.
     
  8. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Mužete už prosim něco udělat s vybavenim a posadkou v atlantidě pořad dokola ten stejnej problem když si přidat posadku do ponorky tak tam prostě nepřeskoči a musim dělat milion relogu než se to chytne to same i s vybavenim a už mě to opravdu začina sra!!.
     
    *****štěpánek***** tohle ocenil(a).
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to hlášené, dělá to i na moři
     
  10. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    ano děla ted se v přistavu na moři snažim nasadit posadku na ponorku a nejde to
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkus sundat šedé pokud je tam máš, pak jen jednou nasadit nové i když se opticky nenasadí nech to tak a přeloguj hru. Mě osobně to sice nedělá, vždycky mi jde posádka přesunout, ale na účtech, který měly tento problém stačilo, když jsem je nahodila a přelogovala posádka byla nasazená.
     
  12. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    Máme pro vás několik vzrušujících novinek, o které se s vámi všemi podělíme – po Nautice vyplouvá nový design lodi! Naše nejnovější plavidlo je skutečnou krásou, historickým Trinidadem, a je ozdobeno těmi nejlepšími drahokamy, které jsou ve hře dostupné.
    Cekal jsem ze to bude za nejaky ukol,jako odmena v Atlantide asi tak nejak:
    https://prnt.sc/3zOk2VgKzp5V
    No ,realita je trosku jina:(. Tak treba priste;)
     
  13. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Nastal mi novy probleem při utoku na admirali se mi nestale protači ikonka utoku a nemužu vystřelit torpeda je to nějaky sekli ale když střilim obyč NPC tak to neděla je to jen u střelbě na admiraly
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    můžeš zkusit natočit video? Rozsvítí se ti aspon ikona pro střelbu? Torpédo se načte a pak znovu začne načítat aniž bys mohl vystřelit?
     
  15. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    ano torpeda se načtou a pořad se to protači musim několikrat zmačknout třelbu ale když přestanu střilet admirala tak je vše zas v pohodě :D něco nechce abych střilel admiraly :D
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nenapadá mě čím by to mohlo být. Zkusil jsi odjed od admoše a zase se vrátit? Nebo změnit torpéda do slotů a dát si tam zpět ta původní? Šlo by natočit video?
     
  17. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Mam to uplne to samé a vždy když ho potřebuji do ukolu.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tohle se strašně blbě replikuje a popisuje protože je to jen na některých účtech, takže video by hodně pomohlo pro nahlášení. Mě osobně to nedělá, takže to je na Vašich účtech a nenapadá mě co by to mohlo způsobovat.
     
  19. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    ja video dělat nebudu pač se přiznam ani nevim jak :D ale na druhou stranu mi to ani nijak nevadi pač sem atlantidu zavrhnul včera sem si přes atlantidu dodělat lodku na full ted už jen doladuji talenty a jinak atlantida pase :D takže jestli to někomu opravdu vadi určitě video uděla a pošle :)
     
  20. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    a já taky ne,protože nevím jak ho sem dát D.Jinak tlačítko Win+Alt+R a nahráváš :)