Atlantida/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 9/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dovolím si ještě jednou zopakovat svůj dotaz, protože na něj nikdo nereagoval: mám 5 slotů na torpéda, ve všechno torpéda, takže na první ránu střílím 5 torpéd. Je možné ze slotu torpéda odstranit, abych střílel třeba jen 2 nebo 3? Střílím zbytečně 5 torpéd na npc, které sundám na 2. Pokud to nejde, tak by asi stálo za úvahu tuto možnost přidat.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zapomněla jsem ti odepsat :D
    nedá a vím, že je to ztráta. Napsala jsem DEV týmu o problému a přidala i možné řešení, ale zatím bez reakce.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    OK, díky
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    torpéda jdou nyní nastavit do předvoleb, takže se dají nastavit jiná torpéda na slabá NPC, jiná na admirály nebo hráče.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Zatím jsem nepřišel na to, kde se to nastavuje. A nešlo jen o nastavení torpéd, ale i o možnost vystřelit menší počet torpéd, než má hráč slotů.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    navrhla jsem nějakou lištu u lišty torpéd kde by se dalo nakliknout kolik torpéd chce hráč použít, ale zatím bez reakce.
    Předvolby se ukládají stejně jako na lodi.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Další věc - zvýšená paluba. Mám otevřené 2 sloty z 18ti. Poradil by mi někdo z BP, kde mám vzít 160k orichalkum na otevření těch dalších? Za úkoly se dostává minimum a nastřádat na otevření slotů je práce na několik let, vzhledem k tomu, že další orichalkum je potřeba na talenty a spoustu dalších věcí. Chtělo by to snížit cenu nebo zvýšit odměnu v orichalkum, případně přidat další možnosti, jak ho získat.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    orichalkum postupně. Ted je i v odměnách za akční úkoly na moři. Když zavedli další sloty na děla za safanad, taky každý nadával, že to bude trvat roky a když lod začíná tak hodně dlouho má jen pár vylepšení, minimum talentů a opevnění. Je to začátek. Nikdo netvrdí, že máme mít všechno hned.
     
  9. Primangelo1

    Primangelo1 Pisálek fóra

    Asi tak... před 15 lety jsem měl nějakých 25 elitních děl (55 librák) a zbytek 80 děl za zlato (30 librák). Vidina jednoho děla za 7.500 perel bylo hrozný psycho.
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jenže safanady na děla byly potřeba až po určité době a safanady se do té doby daly našetřit. Aspoň část. Tady je potřeba orichalkum hned od začátku a je jich potřeba opravdu hodně.
     
    hugosamo tohle ocenil(a).
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a když jsme začínali v prvních letech sea byly perly taky na účtech hned, aby se udělalo celý opevko a talenty? krystaly se nedaly skoro sehnat. Jen z admirálů po troškách, perly na jeden stupen se taky vydělávaly měsíc. Ber to jako nový začátek.
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Perly se tenkrát rozhodně daly vydělávat líp, než v současné době orichalkum. A mimochodem, opevko v prvních letech sea vůbec nebylo. Objevilo se v době, kdy už spousta lodí měla talenty na full a víceméně neměli za co perly utrácet. Všechna možná vylepšení se objevovala postupně. V Atlantidě je všechno najednou a vydělat se na to skoro nedá. Nvm přesně, kolik orichalkum bylo v odměnách za akční úkoly, ale rozhodně tam nebyly tísíce. Pokud jsem potřeboval perly, jel jsem střílet npc, ze kterých padaly, perly se daly vydělat. Orichalkum dostanu třeba směšných 50 nebo 60 za opakovací úkol a nemám kam jet, abych ho vydělal někde jinde. Takže klasika, orichalkum bude v balíčkách a pokud ho chceš - zaplať.
    PS: teď jsem se podíval na nějaké balíčky: balíček za 460Kč - 150 orichalkum (mimo jiné, samozřejmě), balíček za 690 Kč - 350 orichalkum. Vzhledem k tomu, že potřebujeme statisíce této měny, tak celkem úsměvné ;)
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Není vše najednou, toto je jen první část Atlantidy :D
    Orichalkum je i z admirálů.
     
  14. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    Je ale koľko sem tam 3-4
     
  15. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Šlo by zařídit, aby ti co mají debuff Máme Tě! nemohli na skupinovky?
    Jsou totiž velice efektivní když stojí v rozích a čakají na odměnu.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    můžu to zkusit navrhnout
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ve vláknech s NPC a Admirály Atlantidy jsou doplněné odměny, mapy výskytu, propojená NPC s admirály atd
     
  18. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    som zvedavý na prvé akcie v Atlantíde :D určite je čo doladiť ale má to potenciál ... teším sa :)
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Na Atlantidě funguje špatně špicl. HP hráče nebo npc ukazuje jen v dosahu harpun, ne v dosahu torpéd.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight