Atlantida/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 9/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    no to sem nasla jen sem nemnasla kde najdu urcite ponorky do ukolu napriklad uz hodinu hledam Ostronos
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už jsi v Atlantidě? Myslela jsem, že děláš úkoly na otevření Atlantidy.
    Přehled NPC, admirálů a všeho do Atlantidy najdeš taky v častých dotazech. Ostronos je na 1/2.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  3. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    ahoj, kde seženu nějaké ty torpédomety? Jako ponorka fajn, ale co nějaké vybavení a td..do trhu.
    Krom pár torpéd tam nic není. Jestli jsem dobře koukal, tak ani v plat. balíčkách jsem ty odpalovače torpéd nenašel.
     
  4. Raptor3000

    Raptor3000 Pisálek fóra

    Ja by som sa chcel opýtať ako sa strieľa torpédami a kde mi ich vlastne na Atlantíde má ukázať? Bol som raz na tej mape a nevedel som vystreliť a ani som nenašiel žiadne torpéda, prípadne akým spôsobom si ich viem zaobstarať pokiaľ ich nemám. Sú nejaké torpéda pripísané keď tam skočím? Ďakujem za odpovede.
     
  5. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Rádoby autor

    Proč na mě utočí NPC když na ně zautočí někdo jinej? díky tomu se nemůžu opravit, jsem pořád pod vodou a je to nehratelný a další věc, když už mě potopí tak prolomení nezmizí? že se po obnovení nemůžu opravit protože pořád mi ubírá hp prolomení až mě potopí?
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bárkus86, Raptor3000 ke střelbě torpédomety nepotřebujete. Na foru v Časté dotazy (obecné) máte hlavní vlákno s popisem Atlantidy a 19 dalších vláken s jednotlivým popisem všeho co je v Atlantidě potřeba. Na ploše je torpédová lišta s 5 poli. Klikněte na otevřené pole a zvolte torpédo. Další sloty, torpéda, posádku atd budete dostávat z úkolů.
    riman99*svk*fmf* takto je to pokaždé. Zeptám se jestli je to chyba nebo záměr.
     
  7. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Rádoby autor

    díky Leo :)
     
  8. Canabis-cz

    Canabis-cz Perspektivní autor

    Na foru je potřeba 2 oka na vstup na 2 mapy. u lišty mi to píše potřeba 4 oka. Ty svoje mám vyvalený, ale kde ty dvě poseidonovy sehnat tedy nevím. Koupit se to nedá a nikdo ne a nepůjčí.
     
  9. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj canabis-cz oko se da zakoupit v platebni oblasti a nebo hold budes muset delat ukoly v atlantide a tam dostanes dostatek tech ok na otevreni dalsi mapy viz forum ukoly atlatida. preji pekny zbytek dne :)
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jedno bylo v kódu, další v úkolech Cesta do Atlantidy, zbytek je za úkoly v Atlantidě
     
  11. BOMI-(svk)

    BOMI-(svk) Pisálek fóra

    leo chcem sa opytat clenovia posadky ponorky su vsetci na obmedzenu dobu? -lebo som si kupil balik s clenmi 3lvl a v popise o clenovi posadky je napisene,ktory je na obmedzenu dobu alebo pernamentne na tvojom plavidle (a ty pernamentny by mali by zostat na lodi ci nie?),lebo po 3 dnoch mi skoncili na plavidle.

    vid screeny:
    https://prnt.sc/c0WvqMevyNMp
    https://prnt.sc/XzTwMIpfACqt
     
    Naposledy upraveno: 14/10/22
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už jsem na to upozorňovala, od bety k živému spuštění došlo k několika změnám a to i v posádce. Všichni jsou na omezenou dobu. V popisu je chyba.
     
  13. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    cus esus, koupil sem 3 vaky pro ponorku ale nemam paru kde je asadim na lod ? v atlantide pristavu nikde?
     
  14. Frost

    Frost Vycházející hvězda fóra

    kacenka1986 Klenotníka v hlbinnom prístave nájdeš v lište vedľa nákupného košíka.
    [​IMG]
     
  15. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj atlantida je od posledniho restartu uplne nejaka divna neodecita se HP do ukolu nastrilej hp do admirala pred 3 dnema jsem strilel do npc 40-60 k ted strilim 15 k posadku mam stale porad stejny pocet inzenyr,kuchar atd... vse lvl 3 dalsi vec je ta ze je tam ta hra strasne spomalena nemyslim rychlost ponorky to chapu ale nechapu ze kazdej ma stejnou ryxchlost strelby nastavenou na 1,5 i ten co ma treba talenty na max a rampu treba na lvl 5 oproti hraci co nema vubec nic tak jak jsem byl rychle nadsen tak me to opravdu dost odradilo bohuzel toto je krok zpet pokud se to nejako neda do stavu aby se to tam dalo hrat jeden admiralek ktery ma 2 m hp a sjede se na nej 30 hracu a jeden ukol delas treba 3 hod to opravdu urcite nee nehlede na to ze tech npc je opravdu strasne malo aby tam na kazde mape mohlo delat ukoly cca 20-35 hracu ...
     
    pistac.cz tohle ocenil(a).
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    No chtělo by to opravit nějaké chyby v matrixu :) Střílím admirála lancetu, vystřelím do něj 8 torpéd a když je sundanej, kouknu na úkol a ejhle - 0 / 2000000. 8 torpéd fuč a nic jsem nenastřílel, paráda. Druhý příklad: střílím obyčejnou lancetu, sundavám jí na 2 torpéda. Vystřelím 5 a nic, pak další 2 a teprve je dole a to do ní střílel ještě další hráč.
    PS: mám zatím 5 slotů na torpéda, tudíž na první salvu vystřelím 5 torpéd. Existuje možnost, některý slot torpédy neobsadit? Zatím jsem na to nepřišel. Pokud ne, tak by stálo za to, tuto možnost přidat - proč mám střílet 5 torpéd na npc, které sundám na 2.

    PS2: před chvilkou se mi to stalo znovu, vystřelenejch cca 8-9 torpéd a podle úkolu jsem nenastřílel nic. Ať jdou ty umělci z BP do háje.
     
    Naposledy upraveno: 16/10/22
    pistac.cz tohle ocenil(a).
  17. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Rádoby autor

    Přesně jak píše Gery, taky se mi stává že chvíli vše funguje jak má a po chvíli jako by torpéda měli zpoždovač a na místo 3 torpéd do NPC musím vystřelit minimálně 2x tolik :-/ každou chvilku jinak
     
  18. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Geralt64 Do ukolu sa zaratava iba ked nastrielas dostatocne HP a dostanes s admirala odmenu. Ked nedostanes odmenu tak ti to ani nepripise k ulohe. Maju to riadne domrvene.Vcera som mal rychlost lode 560 a dnes po vylepseni talentov o priblizne 10 uz mam rychlost len 550. Niekedy do NPC ktore ma 50 000HP strielam minutu a vidim ako rakety ubudaju a NPC ma stale HP plne. potom niekdo pride da mu ranu a NPC padne.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Co se týká torpéd, je i v Atlantidě šance na zásah, to znamená, že ne každé torpédo se trefí. Jsou na to myslím šutry, talenty i opevko.
    Poptám se zítra jestli jde o chybu (podle popisu to vypadá, že v některých případech ano), ale musíte počítat i se šancí na zásah.
    U lodí je šance na zásah viditelná na dmg, protože letí třeba 500 střel z 500 děl, ale a malou šancí na zásah se trefí jen 400 takže je rána nižší. U torpéd to znamená, že se ne všechna torpéda trefí, ale samozřejmě to zítra ověřím.
     
  20. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    NO samozrejme ze se pocita i s sanci na zasah coz mame snad vsichni nastavene predpokladam talenty na maximum + kameny na ponorce sance na zasah + kameny na dmg da se rict ze mam talenty na ponorce skoro na maximum ale proste se to zda opravdu nefunkcni...