Atlantida/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 9/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    V tomto vlákně se můžete ptát a diskutovat o novém blížícím se rozšíření

    Atlantida
     
  2. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    Na Atlantidu jsem se tesil :),ale začínají se pomalu naplňovat moje obavy:(. Vypadá to ,ze aby jme mohli v plout do Atlantidy budeme potřebovat nejspíše vše nove. Jako když si založíte novy účet na SF. Ponorku ,stávající děla tam nebudou fungovat, takže pořídit torpéda ,vybaveni ponorky ,námořníky.......... a to se mi nebude chtit :confused:, no nevím ,nechme se překvapit ,ale nevidím to růžově.
     
  3. =Delta=CZ

    =Delta=CZ Pisálek fóra

    Tak nějak vydělat musí :)
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    než se spustí Atlantida na živo budete si ji moct vyzkoušet na otevřené betě.
     
  5. hami

    hami Perspektivní autor

    málo npc :D NA MOŘI
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tak to dávej do správnýho vlákna. Málo NPC je hlášeno.
     
  7. hami

    hami Perspektivní autor

    jsem se přehlidl :D OK
     
  8. sket8

    sket8 Zelenáč fóra

    Ahoj, na moře se nejde nalogovat píše to že není nova verze
     
  9. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Mam to samé.:(
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  11. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Tak jsem si zkusil Atlantidu. Je to ,jak jsem čekal. Ja se účasnit nebudu. A můj názor je,že koho to chytne,což pochybuji,tak jen ubude hráčů nahoře na moři.
     
    crabat tohle ocenil(a).
  12. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Ponorky jsem hrávala u BP v roce 2012 a moc mě nenadchly ,myslím že to bude stejné ba i horší
     
  13. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Dobrá chobotina bud budeš hrať na Lodke alebo v ponorke a vyber si.
     
  14. Cadam

    Cadam Pisálek fóra

    Radšej keby spravili niečo s tými lagmi a botmi to by ich ocenilo viacej hráčov ako nejaké ponorky
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vzhledem k tomu, že je tam napsáno "prosím odpovězte na otázky v angličtině", tak asi ano :)
     
  17. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    ;)ok i'll try;)
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ne každý umí EN, takže není problém odpovídat přes překladač. Jen piště spisovně, aby to zvládl správně přeložit.
     
  19. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Atlantida...co dodat?Myslím,že každý správný pirát musí mít svoji ponorku.A pak ještě určitě vesmírnou loď a já nevím,co všechno ještě.A určitě i farmu.Kampak se nám ta hra posunula?Právě probíhající akce je odpovědí...jedna velká boťácká párty.Byl to "super" nápad spojit servery a všechny boťáky šoupnout na jeden server.To chtělo hóódně invence.O funkčnosti (nebo spíše nefunkčnosti) hry snad už ani nemá cenu se zmiňovat.Můj čas v této hře se evidentně naplnil a jak už jsem kdysi psal,tuhle hru už nic nezachrání( ani chudí Turci ).Chci atomovku.
     
  20. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    monsena-Cz tohle ocenil(a).