Atlantida/Chyby

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 20/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    venouš72_cz
    ID hráče: 14/8959003
     
  2. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    ID hráče:
    1353/42421863
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  4. Conan.999

    Conan.999 Zelenáč fóra

    Conan.999,ID 1351/200000
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    máš stejný problém, že při přechodu do Atlantidy ti nefunguje posádka a nastavení?
     
  6. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Tak jsem našel další chybu. U úkolu 2206 ze čtvrté řady má člověk po splnění dostat náhrdelník. Opakovaně se mi stalo, že po splnění úkolu jsem náhrdelník dostal a ukázalo mi to 3/5. Druhý den spustím ponorky, udělám úkol, náhrdelník mi to napíše, ale zadavatel dalšího úkolu mi najednou píše u náhrdelníků 2/5. Takže místo abych měl 4/5, mám najednou 2/5 a už 14 dní se nemůžu hnout dál.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a určitě to byl ten náhrdelník? Z toho úkolu můžeš dostat dva různé předměty.
     
  8. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Tak na ten nahrdelnik take cekam.Mam to presne, jak pise venouš.Ja myslel ,ze jen nemam na nej stesti.Nenapadlo me ,ze je to chyba.
     
  9. Samik[cz]

    Samik[cz] Zelenáč fóra

    • Vulgarity
    Ahoj admine je ot moc dobrý hrát atlantu když ta EDIT nefunguje promin udělejte opravu než cpa.t EDIT do hry diky !!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/3/23
  10. Samik[cz]

    Samik[cz] Zelenáč fóra

    ale ale mon..ey chtnaj cooooooo
     
  11. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Leo, výhradně jsem si hlídal náhrdelník. Jsem na ponorkách každý den a každý den dělám tento úkol a dál se prostě nedostanu
     
  12. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    venouš udělej tento ukol Způsob poškození 500 000 Admirál Velkooký nadvládce / Admirálsky vládca Bigeye
    Potop 3x Hlídka Lancety
    Doruč 3x Klenotníkův náhrdelník postavě Pan Smyth. v přistavu jej neodevzdavej a vem ukol Potop 1x Admirál Záhada Galatine / Admirálska záhada Bulldagger
    Potop 1x Admirál Nabiják Lancety / Admirálske baranidlo Lancet potom ten prvni mužeš odevzdat
     
  13. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Rebelsi díky moc. Jenže já ten úkol mám pořád šedivý a nejde vzít. Teď jsem dostal zase ten náhrdelník,ale ukazuje mi to stále jen tři přičemž už bych měl mít pět.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    venouš72_cz je několik úkolů ve kterých tento předmět figuruje. Většinou je v nich získej 3x .... Pokud tento úkol uděláš a pak odevzdáš, tak o ně zase přijdeš. Nejlepší je přijmout úkol, kde je v zadání Získej tento předmět a pak jít přijmout ten úkol, kde je máš jako podmínku pro přijetí. Na foru máš rozpis všech úkolů Atlantidy tak se podívej, které úkoly potřebuješ dělat.
     
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Tohle není chyba, ale většina hráčů si to neuvědomí. Limit pro tento předmět je 5 takže se musí nejdříve přijmout úkol, ve kterém ho získáte, pak zajet k zadavateli, který ho vyžaduje a teprve potom odevzdat ten denní úkol. Jinak se nedá ten pozdnější úkol přijmout. Vždy totiž po odevzdání denního úkolu přijdete o ty 3 předměty, takže jich nemůžete mít 5 pro další úkol.
     
  17. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ano je to tak jak pises. Ale ukolu je tolik kazdy den:eek:.Na hladine pod hladinou,ze clovek ma co delat ,aby to kazdy den stihl.Proto treba ja jsem se zameril na to, abych spojil ukoly dokupy u kterych je treba potopit steny druh NPC.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to dělá samozřejmě spousta hráčů, proto nemají ty předměty :D
     
  19. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    venouš72_cz pokud maš dva nahrdelniky tak tři dostavaš v ukolu Hlídka Lancety a ne každa ti da nahrdelnik
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dají se nasbírat max do počtu 5, to je limit. Víc to nedá.