Atlantida/Chyby

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 20/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zde můžete hlásit zjištěné chyby, které objevíte v Atlantidě.

    Prosíme o hlášení chyb, které si ověříte i s popisem aby jsme mohli co nejlépe ověřit chybu a poslat ji DEV týmu k opravě.

    Pro hlášení chyb použijte tento postup:

    • Oblast - napište jestli se to týká grafiky, NPC, herního účtu, funkce atd
    • Popis - popište co nejpodrobněji jaký problém jste zjistili
    • Postup - pokud víte, tak napište jak tuto chybu reprodukovat nebo co ji způsobuje
    • Screeny, videa - přiložte screeny obrazovky nebo videa s chybou případně s postupem k její reprodukci
     
  2. Wrisko_CZ

    Wrisko_CZ Zelenáč fóra

    Beta nefunguje
     
    Argus* a H.M.S.BOUNTY-SET tohle ocenili.
  3. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Ještě nefunguje :(
     
  4. Argus*

    Argus* Zelenáč fóra

    ještě nic a už je 18:00 :/
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a proč to píšete do hlášení chyb? Na to je určený vlákno Diskuze
     
  6. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Nejsou tam žádné NPC a nemám na účtu tu novou měnu abych si mohl koupit vylepšení a testovat to
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    NPC tam jsou na všech mapách. Menu bys nějakou taky měl mít do začátku, další měnu dostaneš z úkolů a některých NPC
     
  8. DoubleXXX

    DoubleXXX Zelenáč fóra

    Ne,když jsem nalogoval dopoledna tak byli,ráno bylo moře jek vymetené
     
  9. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    proc se nemuzu hybat na atlantide ?nemuzu strilet nic
     
  10. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Já se ani nedostanu na moře. Proč?
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Dnes se analyzují lagy na ultra serveru, zjišťuje se co je způsobuje. Na to musí být server spuštěný bez restartů, takže dnes bude hra často lagovat. V extrémních případech nebude možné nalogovat nebo se hnout. Můžete to zkoušet třeba za půl h znovu.
     
  12. Orionekcc

    Orionekcc Pisálek fóra

    bych třeba rekl ze to děla lodstvo ktere sem poslal a hned se sekl server a z lodstva za 700k korunek nebylo nic a nikdo mi je nevrati podle podpory:)
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není nutný citovat něco co je jen o příspěvek výš, stačí psát do volného okna dole. Aby zjistili co to způsobuje tak musí nechat ultra server běžet a pak zanalyzovat čísla, ale zkuste se držet tématu vlákna.
     
  14. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  15. Conan.999

    Conan.999 Zelenáč fóra

    Nejvetsi chyba u ponorek je sam BP.Koncepce je naprosto nudna,v podstate je hrac donucen travit hodinu denne nebo i vice casu plnenim ukolu:pokud bude nekdo namitat,ze je delat nemusis,nema pravdu,jelikoz je to jedina cesta jak ziskat strelivo,jak ziskat orichalkum,jak si tu ponorku vytunit.Kdyz pred nejakymi 15 lety BP spustil tuto hru,mel hrac naprostou volnost,jak si to bude hrat,jestli chce strilet npc.nebo hrace,nebo pojede bonusovky.Ted je hra plna bootu,ktery BP jeste nahrava,ze je sponzoruje za plneni akci,poctivy hrac at si to koupi v balicku,ne?Jinak na ponorkach nefunguji drahokamy na prevenci a vyhnuti zasahu,kdyz je vyndate,dostavate uplne stejne skody.Uz asi 3 dny prestaly padat z npc Bezne nastroje,coz je zakladni a nezbytna vec na stelovani torpedometu.Prosim o preposlani na centralu,dekuji
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Po každém skoku, ať už z moře na Atlantidu nebo obráceně, musím dát relog, jinak hra nefunguje tak, jak má. Není to samozřejmě normální, ale už jsem si zvykl a dělám to automaticky. Změnit moře na Atlantidu nebo opačně a hned normálně pokračovat ve hře nejde, aspoň mně tedy ne.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *štěpánek* dělá to jen při přechodu pod vodu? Je to jen u hodnot nebo se i fyzicky deaktivují některé věci? Dělá to jen u jednoho atributu, u více nebo náhodně?

    Conan.999 drahokamy zítra otestuju, u běžných nástrojů snížili šanci na zisk, ale je na to hodně negativní ohlas o kterém BP ví

    Geralt64 o tom bohužel taky víme, mě to dělá taky, ale je nejspíš těžké zjistit příčinu, protože každému to blbne trošku jinak.
     
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Dela mi to pokazde .Je to vlastne presne, jak pise Gerald. Ta sama situace.pod vodu a i zpet.Vzdy je potreba odhlasit a nahrat ,aby se to srovnalo do normalu.
     
  19. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Leo, mě to dělá to samé. Když jdu z moře na ponorku nemám členy posádky nastavené a nejdou ani přidat. Až když odloguju a znova naloguju jsou tam. To samé se děje když se mění kameny. Musí se odlogovat a znova nalogovat, jinak zůstanou původní
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Dejte mi sem ID, přidám to k hlášení.