Armáda mrtvých (9. 10. 2014 - 23. 10. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 8/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ja jeste admirala nestrilel strilim si alfonze a odety a marcely na duse ale taky se mi zda ze moc vetsi odmeny teda nejsou dostal sem 504 dusi s marcely nevim kolik bylo predtim ale
     
  2. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    predtim bylo neco malo pres 300 ale jestli dava jenom duse tak to je nic moc kdyz suti misto 5k 30k
     
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    a ma vic hp no to vb :)inac sundal som ladnu marcel ua nepripocitalo ani 1% lol a to som mal mat admriala nechapemco mam teras strelat aby to davalo % vobec ?
     
  4. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Napisem to, ako to zvyknes robit ty...ked sa ti nepaci NEHRAJ TO :D

    Za mna palec hore BP, naozaj je daleko lepsie vediet kde sa zjavi admiral ako strielat npc a potom vam niekto vyzera admirala, takto aspon viem, na akej mape su ti... :)
    A ceny su tiez celkom slusne.
     
  5. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    Úžasný :D projedu mapu a samý Chromý Marcely, takže můžů celej znovu opravit.
    Jinak event samozřejmě super až na tu druhou fázi s Marcelama :D
     
  6. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    tvl tto je moc tolko hp ma admiral to v trojke nejde bez nekoho na liecenie :)
     
  7. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    nj,ty akce se daj,ale bez používání prográmků,stejně vždycky budu hrát druhou ligu...:rolleyes:
     
  8. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    no ono ted musis strilet ty transformovany aby ti to dalo % takze kdyz sundas ladnou marcelu tak nic musel by si sundat chromou marcelu aby ti to % pricetlo
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Těch % to dává polovinu než v 1. fázi - navoněná odeta dávala 20%, smradlavá jen 10% atd.
     
  10. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    to ted jako alfons da jen 0,6%?
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    Klasika, admirála si za nemalé množství munice vystřílí pár lidí a když vyskočí sjede se 80 somráků z ostatních map...
    před oznamováním pozice admirálů to bylo o domluvě v cechu,alianci atd.
     
  13. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    A to ktorú marcelu si strieľal? Obyčajnú či tu s voodo HP.

    fundarkangels.cz no do prvej sa asi ani nedostaneš keď nie si platiaci :) Ale to je aj môj prípad takže :D (nepočítam keď sem človek len tak niečo dá na muníciu keď je výhodny event a ...)
     
  14. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    biscuit skôr by som pvoedal že ak nie si boter :D
     
  15. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    mám dotaz zase nejedou krmiva co se stím bude dělat?
     
  16. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    strilel sem s voodoo hp a co se tyce vyskakovani kde se objevi admiral i kdyz je nestrilim pokud neni na te mape kde sem ja tak jak pise arrow myslim si ze to je hnus pac jak pise presne sjede se pulka serveru i ti co na tohle jen cekaj a strili si alfonse to urcite neni fer vuci tem co strili marcely atd ale bohuzel bud je postrilet nebo si zvyknout :)
     
  17. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Uz to zase prestalo hlasit, kde sa zjavil admiral, ci len ludia prestali strielat eventove lode?
     
  18. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    No, daleko víc se mi líbila 1. fáze akce... NPC do vás nestříleli když jste nešli vy do nich. A nyní Alfons místo 1100 střílí 6000, Odeta místo 2300 střílí 20 000 a Marcela místo 4300 šutí 40500... Nebyl problém si dát Odetu nebo Marcelu sám (Alfons na vás dokonce ani nedostřelil) a Admirála jsme v klidu ustříleli ve čtyřech... Teď projedu mapou a můžu jet pomalu opravovat po invazi Smradlavých Odet a Chromých Marcel... HP NPCček zvedlé celkem o dost, z celé Navoněné odety člověk dostane 300 duší a hromadu kamení, z celé Smradlavé odety dostana 340 duší a z Marcely místo cca dřívějších 420 duší za 120mg HP dostanete nyní 500 duší za 150mg HP... A admirál se objeví tak dvakrát za hodinu. O procentech radši ani nemluvě... Z Troufalého Alfonsa dříve 1.2% nahradilo 0.6% z Prohnilého Alfonsa, Navoněná Odeta dříve 20%, nyní Smradlavá Odeta 10% a Ladná Marcela dříve 48% a nyní Chromá Marcela pohých 24%... Fakt zlatá první část akce... :mad:
     
  19. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Az tak strasne to nie je, tie smradlave/chrome event lode nie su na kazdom rohu a ked uz su, tym ze davaju aj 40k na ranu najde sa viac lodi, ktore ich su ochotne strielat min preto, aby im nezneprijemnovali zivot napr. pri glitzovani takze mne tak nejak osobne nevadi. Ale s tymi upravami % k vyvolaniu admirala...toto je BP konecne sa prejavil, ja osobne som trpol, ci to nespravia hned dalsi den, nebol by to totiz BP, keby nechal hracov zarabat celu akciu :D
     
  20. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Myslím, že to ide ruka v ruke, bez prémka by ťažko niečo nabotovali keby sa 15 min museli opravovať cez 4-kového opravára bez prémka :D A potom by ich zase niekto zostrelil :)

    A k akcii, jediný mínus sú upravené % a komunikátor kde vyskočil. To je obrovský mínus tejto akcie, ale inak jedna z tých lepších akcii určite. Už iba fakt že design a mazlíka sa dá úplne v pohode pre silnejšie lodičky nastrieľať úplne zadarmo cez alfonzov je super :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.