Armáda mrtvých (16. 6. 2015 - 2. 7. 2015)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 16/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Norfytko

    Norfytko Rádoby autor

    a bez teleportu ho ani neuvidíš.
     
  2. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Nazbiera sa u neho 150 hráčov a je to proste hneď dole.. Úlohu zostreľ 10 miliónov HP admošovi som robil celý večer..
     
  3. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Druhou fází to páni odborníci z BP kapánek po. Co dodat. Jak má loď s celkovým HP +VB 300 K ustřílet Chromou Marcelu když dává 50k damage a já jí dávám ušmudlaných 200k . Dostanu 6 ran a jsem pod vodou a než opravím tak je loď fuč. Takže nic pro slabé hráče. Ať BP dělá takové eventy na mapách 6 a výše ať je dole klid.
     
  4. Wroge.CZ

    Wroge.CZ Pisálek fóra

    Táto druhá fáza je nevydarená. Málo admirálov , male odmeny z NPC , velke skody a zivoty NPC prvá faza 5x lepšia.
     
    Silent_knight tohle ocenil(a).
  5. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    2 fáze dávám za 5
     
  6. gordon99961

    gordon99961 Pisálek fóra

    2 faza hrozne nieco uz..
     
  7. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    nevím co máte loni to bylo uplně stejné
     
  8. Tu druhou fázi nelze nazvat akcí... Než se admirál vystřelí, trvá to 4x déle než předtím. 500mg HP je velmi málo, protože jsem ani nestihl střelit admirála, který byl pouhé dvě mapy ode mě... opravdu fuj
     
    (REACTOR) tohle ocenil(a).
  9. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    jo je to hodne zavisli na teleportech ale kdyz je mas tak si v tehle akci paradne vydelas perly takze pro me supr.A to ze v druhe fazy se vystreluje admiral neni tak spatne.Aspon usetrim nejake teleporty.
    Jinak pri admiralovy pouzit teleport a vydelat 20-40k perel (zalezi na poctu hracu) koupit za to klice a ziskat v truhle dalsi teleport taky lze.
     
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    2015-06-24 22:14:24
    Získal si 63809 perál.
    63'809 Perly
    2015-06-24 22:14:24
    Získal si 29073 BS (bodov skúsenosti).
     
  11. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    2015-06-24 22:14:24Získal jsi 48563 perel.48'563 Perly
    2015-06-24 22:14:24Získal jsi 18089 BZ.
    ja som mal o troška menej z neho,kedže som strielal jacquisa :D
     
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ja som chcel tiež jacgula ale ani som ho nevidel. seka sa mi PC ked je vela lodi na mape tak sa mi neda ani poriadne pohybovat kurzorom
     
  13. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Fanka, ja som otvoril asi 700 truhiel a žiadny teleport som v tejto akcii nedostal, 30% tvorili amulety agwe, 45% tvorili tritonové požehnanie,20% nezadržatelnosť a 5% munícia.
     
  14. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    teleport v tehle akci v truhlach neni v predchozi akci byly v kazdej treti diky tomu ste si mohly par teleportu hodit do skladu ale druha faze propadak zas az tak neni jen me stve ze se alfons promeni az pri pulce hp
     
  15. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Bolo to na začiatku moc výhodné, dalo s ato čakať, že znížia zisk duší a perál.
     
  16. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    myslel jsem teleporty v normalnich truhlach.
     
  17. socient

    socient Komisař fóra

    Také vyhodné to nebolo ako to tu všetci popisujete 3 m perál za 150 teleportov ? nie nech si ich nechajú radšej 4m za 2 týždne bez jediného teleportu alebo ako bolo ku dňu matiek za 3 dni 2 m perál v + a v druhej fáze cez noc len 1 admirál tak k tomu netreba viac ani čo dodať a po reštarte čakať dalších 3,5h je proste top :) na večer idú síce možno admirály rýchlejšie ale je tak prihlásených 200 hráčov takže odmena ani nie 20k perál Záver: výhodnejšie je už ísť aj na behemota alebo perg!
     
  18. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    socient socient,minul som 15teleportov, a som 2.5M peral v pluse, + niejaka municia a par duší ;)
     
  19. socient

    socient Komisař fóra

    no tak to musíš strielať alphonsov od rána do večera alebo hráš na prázdnom serveri
     
    pajous tohle ocenil(a).
  20. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    to je jedno koľko hrám, je to moja vec koľko, ale dá sa to aj bez teleportov, a hrajem na GE1,ktorá je asi najviac obývaná hráčmi ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.