Armáda mrtvých (16. 6. 2015 - 2. 7. 2015)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 16/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. diament1

    diament1 Pisálek fóra

    chalani klud... skace to nahodne :D naco to tu riesite...
     
  2. manasek82

    manasek82 Pisálek fóra

    ako pekna akce ale jedna chibycka s adnyraka vipadnou jen 4 lodycky tlusty jek mezy 50 as 100 hracema dejte jich vic tech tlustej jeku 4 sou fakt malo
     
  3. nazgul

    nazgul Zelenáč fóra

    jo D munice za 1500,to tu jeste nebylo,nejde nic,truhly des bes DDD
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    jedine este co sa vyplati je alphons na 50 ran dutou (20k dmg) a odmena 1000 a niekedy aj 2000 pozieraca dusi ale je ich len 4-5 na jednej mape takze mali to nechat ako to bolo predtym 2 alphonsovia na mape po 15 m (15-30k mun)
     
    Naposledy upraveno: 19/6/15
  5. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Milosek, súhlasim malo by to mať väčšie HP ale aj mi by sme mali do toho strielať minimálne 3x menej, lebo teraz do eventu každý striela 330k a keď má event len 250m to to je rýchlovka, kto nemá teleport má smolu.
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj socient,

    pokud tento event není na perly, tak už žádný jiný, takovýto přepočet už dlouho nebyl a záleží opravdu nejvíce na rychlosti, DMG 320000 jak koukám kolem sebe má každá 2 loď a že je u nás na serveru během 1 minuty kolem eventu 100 lodí, takže hráčů i takto po ránu opravdu hodně, takže event. není asi takový propadák, nebo u vás na serveru, nikdo nestřílí, tomu bych se opravdu divil ...

    za 16 000 vystřílené munice, kdybych jí koupil (24 000 perel)

    2015-06-19 10:30:56Získal jsi 13 BZ.
    2015-06-19 10:30:27Získal jsi 18974 BZ.
    2015-06-19 10:30:27Získal jsi 47491 perel.

    pěkný den
     
  7. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Souhlasit s Mirkem ..ale Mirku nemyslím si že 47k perel máš pořád ))jinak jak pises u nás je po ránu dost lodiček...a souhlasim kdo nemá port nezarobi bohužel. ..a zajímalo by me proc všem rovnocene nejdou ukoly na G2starej účet jdou všechny a tam kde hravam mi stále jdou jen 2opakujici..
     
  8. Sabuska

    Sabuska Zelenáč fóra

    i za 6 střel vyděláš :)

    2015-06-19 12:19:20Získal jsi 4219 perel.4'219 Perly
    2015-06-19 12:19:20Získal jsi 1620 BZ.
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Kučim,

    nn to opravdu nemám většinou kolem 20 000 perel, zrovna se sešli 2 blízko sebe a většina hráčů neměla použitelný teleport, takže jsem střílel eventa na DMG, střílel mě, v průměru mám 100 000 perel za hodinu čistý zisk, úkoly by měly být dnes opraveny, snad se to podaří.

    Ahoj Sabuska,

    díky za příspěvek

    6 x cca. 280 = 1680 dělových koulí (2520 perel) 1-2 Alfonzové 2-4 minuty a za to 4219 perel není vůbec špatné, gratulka.

    pěkný den
     
  10. BARY69

    BARY69 Pisálek fóra

    restart na nic, vše při starém, úkoly nejdou přijmout
    :D:D:D
     
  11. Sabuska

    Sabuska Zelenáč fóra

    Hojik Miro,
    ta munice byla z kódu, rychlost střelby mám 5,6 nebo nějak tak, takže na alfonzy zas tolik nejezdím. Každopádně, čistý zisk vše co vydělám :)
     
  12. Jeezy

    Jeezy Zelenáč fóra

    jak je to s ukole kdyz sundam tlustocha bud vetsi cast HP nebo i posledni ranu nezapise se mi do ukolu jak to mam jako udelat??
     
  13. Jeezy

    Jeezy Zelenáč fóra

    jak mam udelat ukol admiralovo lodstvo??kdyz dam jacquesovi posledni ranu nebo mu uberu vetsi cast HP nezapise se mi do ukolu
     
  14. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Napíš na podporu, a oni ti to pripočítajú ak si ho potopil.
     
  15. socient

    socient Komisař fóra

    Pre mňa ostáva zatiaľ najlepšia akcia na perly stále The Most wanted / Najhľadanejší (Lov hláv)
    tam sa nemusíš presúvať ani míňať teleporty a na každej mape ich je dosť
     
  16. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nejlepsi na perly byla akce calypso nez odstranily problem v zacatku kdy se objevoval po kazde sestrelene odysei a zisk byl i nekolik 10 tisic perel podle me :)
     
  17. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    předběžné hodnocení: kdybych dokoupil požírače, abych měl tolik co na začátku eventu, tak jsem 1 200 000 perel v + tak super akce, jediná věc, že jsem kvůli tomu už použil 50 teleportů se mi vůbec nelíbí, raději kdyby to šlo bez toho ale jde ten admirál strašně rychle pod vodu ...
     
  18. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Perly: 886'098,jo dobra akce taky jsem uz pouzil 40 teleportu
     
  19. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ZLATO: 56'403'662
    PERLY: 1'505'467
    pouzito 100 teleportu skvela akce mit vice casu mam asi 3 krat tolik
     
  20. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    jj mit vic casu tak udelam dost.Takhle sem zatim 1,2mega v +
    jeste sem zvedavej jak vynosna bude druha faze.
    taky by me zajimalo kdy bude druha faze?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.