Armáda mrtvých (16. 6. 2015 - 2. 7. 2015)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 16/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    za me akce palec jednoznacne nahoru po prvnim dnu jsem plus 400t perel,a ukol kde je prizen kralovny me sel udelat v jeden den dvakrat takze super akce,lode co davaji duse nestrilim vubec neni za to co koupit,nic duleziteho.
     
  2. socient

    socient Komisař fóra

    Nevie niekto nahodou ako to je s objavovanim admirala ? parkrat som dal posledne body co bolo treba a aj tak sa zjavil na inej mape a neviem na co to menili posledna akcia ked bola bola super (1.6 % alphons , 20 % odeta 48% marcela ) a teraz treba az 1.000 bodov aj ked hp je o 10x mensie ale predtym sa to dalo strielat v par lodiach teraz to vidi kazdy kde sa vystreli ... ulohy tiez nejdu okrem 2 vela hracom truhlicky zle odmeny a ziaden novy mazlicek ani pet takze palec dole
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Kdyby si dal poslední body tak se neobjevi na jiné mapě funguje to naprosto stejně jako při poslední akci, ukoly radsi nekomentuju, v nasi ali, nekomu nejdou ukoly vubec, nekdo opakuje jen 2 ukoly a taky vim o hraci co delal ukol s prizni uz 16x
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Docela by mě zajímalo, jak si můžeš bejt jistej, že jsi zrovna ty dal poslední body? Podle čeho to poznáš? Jedině podle toho, že ti vyskočí admirál. A když ti nevyskočil, tak jsi je nedal.
     
  5. socient

    socient Komisař fóra

    Keby to fungovalo takisto pri poslednej tak by sa to nezjavilo nahodne na mape ale na tom istom mieste a na tej istej mape a som si rovnako isty ako ta tvoja otazka bola primitivna. Aj keď neviem možno na každom serveri to funguje inak :rolleyes:
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nemáš šanci, jak poznat, že si zrovna ty dal poslední body, jen podle admirála, takže pokud ti nevyskočil, tak si je nedal!!! A čí otázka tedy byla primitivní? Mně se povedlo ho vystřelit jen jednou a vyskočil hned vedle mně.
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    4x a pokazde u me
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    bolo okolo 960 970 dorazena marcela na 3/2 vyskocil admiral na 20/1 a 1/1000 tak aspon netarajte do vetra :)
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  9. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    jo jo, skáče to jak chce :D bolo 999 a ja som dal alfonza na poslednu :D a skočil inde :D presne uplne v tej iste sekunde :) ale skušali sme to i s marcelami a nefunguje to :)
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    říká vám něco prodleva? a co když zbýva 10 bodu do 1000 a 2hráči vystřelí ve stejný okamžik?
     
  11. socient

    socient Komisař fóra

    no tak to je pekne blbo vymyslene a cele postavene na hlavu ak to musis v tu istu stotinu dat bez " prodlevy " takto som prisiel asi uz o 10-15 admiralov a uz to ani nejdem strielat, kedze za duse daju zas to co obvykle
     
  12. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Pre mňa baňa na perly, veľký palec hore!
     
  13. socient

    socient Komisař fóra

    baňa na perly to určite nie je max. tak na prazdnom serveri a nie kde pride hned 50 hracov a bez nautiku dostanes 0 perál vacsinou najhorsia akcia za tento rok a to som si myslel ze casiopeiu uz nic nedokaze prekonat ale BP opat nesklamalo :D
     
  14. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Je pravda, že bez teleportu majú ostatný hráči prd, ale nehodnotil by som to ako najhoršiu akciu, lebo ak hráš v tíme a dohodnete sa pár hráčov, kedy dáte poslednú ranu tak padne vám na mape a hneď budeš mať perly.
     
  15. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Možná by neuškodilo ponechat poměr perly/HP, ale minimálně zdvojnásobit HP. Takhle je to strašně rychle dole (v 11 dopoledne během 4 minut) a to, že GE5 není zas tak živý server
     
  16. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    jak to vyskakuje ? je to náhodná mapa ? už asi 10x jsem si jistý že jsem ho vystřelil ale vždycky vyskočí na jiné mapě.
     
  17. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Je to pokazené, musíme počkať kým to dajú do poriadku... Admirála vyhodí na náhodnej mape a len zriedkavo tam, kde bolo dosiahnutých 1000 bodov.
     
  18. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    dneska se mi stalo ze to hodilo 2 admirali naraz.Bud hodne hracu dalo najednou jine npc takze se dalo rychle zasebou 1000 nbo je to zabugovane.Hodnekrat se podivam a je tam 800 a razem vyskakuje a jede to od 0.Uplne vychytat se to neda ale rekl bych ze to vyskakuje tak kde bylo naposledy sestreleno jine npc
     
  19. Sabuska

    Sabuska Zelenáč fóra

    Důkaz máme, event vyskočil u hráče, kterej ale žádnou Marcelu nestřílel. Podle mě to jednou z deseti zes..., pak si systém vzpomene a pleskne to na nějakou mapu
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Proboha, jak můžete říct, že ho zřídka vyhodí tam, kde bylo dosáhnuto 1000 bodů? Nemůžete vědět, kde ty body byly dostřílený. Uvědomte si, že čeká plno lidí u nastřílených eventů a pak se všichni najednou ho snaží vystřelit. Určitě to bude několik hráčů, nebál bych se říct že víc než 10 najednou. Nikdo nemůže říct, že on dal poslední body a nedostal admouše.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.