Návrhy Anketa na téma "Captcha proti BOTŮM"

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem NAUTILUS, 28/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s nápadem implementace jednoduchého Captcha kódu pro znovu-přihlášení do hry po potopení?

  1. Ano, myslím, že by tento krok udělal hru více férovou.

  2. Ano, souhlasím, ale jsem si na 100% jistý že opsání trojmístného kódu mě bude obtěžovat.

  3. Ne, myslím, že proti boterům není potřeba nic dělat, ať si každý hraje jak chce.

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NAUTILUS

    NAUTILUS Zelenáč fóra

    Zdravím ještě jednou, podle instrukcí moderátora fora jsem zkopíroval svůj předchozí příspěvek do tohoto a vkládám k němu také anketu.

    Pokud to provozovatelé hry myslí s bojem proti boterům vážně, na to ať si každý udělá názor sám v současné době, tak navrhuji jednoduchou věc, znepříjemňující boterům život. Tedy alespoň těm, jezdícím na moři, kteří sbírají glitzy, truhly nebo střílejí krakeny či jiná NPC. "Svitkařům", "Behemonterům" a dalším bude třeba vymyslet něco jiného.

    Po potopení, když se objeví obrazovka s možnostmi: "Vrať se zpět a pomsti se" a "Zpět do loděnice", navrhuji implementovat jednoduchou Captchu (kód, který je třeba zadat pro odeslání volby). Nemusí to být nic složitého, stačí 2-3 znaky, které nedovolí vrátit se zpět na moře komukoli, kdo není přítomen u PC.

    Jsem docela zvědavý, jestli tento návrh vyvolá nějaké vášnivé diskuse, či nikoliv. Samozřejmě očekávám, jak se tu snese vlna kritiky od všech, kteří mají jistě "čisté svědomí" ale ta vteřina zadávání kódu je bude strašně moc omezovat při hře. :)
     
  2. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    jsem pro. není to tak hrozné a ani během waru, sice opsat 3 čísla nebo písmena někoho může obtěžovat ale zabere to asi 2 sekundy takže to každý zvládne.
     
  3. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    skoda,ze to nikoho nenapadlo tak pred 4 rokmi ale davam hlas za aj ked si myslim ,ze neskoro bit prdel ked je uz poss :)
     
  4. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    co takhle na to jit z jine stranky pac tenhle boj je tu uz dlouho a nikam nevede co takhle na tojit z jine stranky a to at BP udela svuj vlastni program na botovani a da ho do platebni oblasti a pak uz je na kazdem zda si ho koupi a nemusi nic resit nikdo by se nevztekal ze on ho pouziva a on ne a ze mu nikdo nic neudelal tak by zabily dve mouchy bo byurcite i prestaly prodavat hraci ucty bo naco by si nekdo kupoval kdyz si ho sam muze udelat diky programku muj nazor ja to nepouzivam nepouzival sem a nehodlam to pouzivat ale myslim si ze by to bylo lepsi tak by tohle tema a tenhle boj konecne zmizel
     
  5. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    Maxtons blbost ako dvere na povalu vzdy sa najde clovek ktori bude spekulovat ako zarobit a neplatit :)
     
  6. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    MAXTONS, táto voľba tu už bola. Pred rokom aj pol bolo zabanovaných 10 tisíc hráčov (tí, ktorí mali cracknutého bota) a podľa mojich informácii hráči s kúpeným botom mali "menšie" sankcie. Teraz ten program funguje tiež, bohužial bez cracku v novej verzií cca. 3 mesiace a div sa svete nikto ešte nebol riešený. Zaujímavé, lebo ja som po 2 mesiacoch botovania pred rokom aj pol dostal 3 mesačnú obojsmernú letenku na banánové ostrovy (použil som cracknutú free verziu).
     
    Naposledy upraveno: 29/9/15
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh sa nebude posielať RT.

    Dôvod: Obdobu tohto návrhu sme už niekoľko krát smerovali za náš team na centrálu. Návrh teda budeme považovať za odoslaný.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.